Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Będę wypominać dotąd, aż skończą się pytania typu"dlaczego nie zaliczyło mi punktów z nie zarejestrowanej gry". Można rejestrować dowolną ilość tej samej gry, byle by kody były inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:53, Kirabaxior napisał:

Będę wypominać dotąd, aż skończą się pytania typu"dlaczego nie zaliczyło mi punktów z
nie zarejestrowanej gry". Można rejestrować dowolną ilość tej samej gry, byle by kody
były inne.



Jesteś tego na 100% pewny, że zalicza pkty z kilku takich samych gier z naturalnie innymi kodami? Bo mam na biurku 3 sztuki spellforce''a z tej samej kolekcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 21:01, Citkowsky napisał:

Jesteś tego na 100% pewny, że zalicza pkty z kilku takich samych gier z naturalnie innymi
kodami? Bo mam na biurku 3 sztuki spellforce''a z tej samej kolekcji:)

Rejestrowałem 2 Guild Wars Nightfalle. Oba weszły i dostałem punkty. System nie patrzy czy gry są takie same, tylko czy kody są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno - kolega rejestrował 3 kody z Diablo2 i dostał 9pkt, żadne zamówienie nie zostało cofnięte ;] Ja za 2 Gothic''y też dostałem podwójne punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 21:50, Brolly napisał:

Na pewno - kolega rejestrował 3 kody z Diablo2 i dostał 9pkt, żadne zamówienie nie zostało
cofnięte ;] Ja za 2 Gothic''y też dostałem podwójne punkty.



rejestracji dokonaliście przed czy po tej weryfikacji? Bo możliwe, że coś się od tamtego czasu jednak zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, chciałem wziąć FEARa 2 ew. TimeShifta, ale obu nie ma... Z reszty albo mnie nie interesują, albo już mam, a na handel brać nie chcę. Oby jeszcze choć jeden taki rzut był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 22:28, JayL napisał:

Ehh, chciałem wziąć FEARa 2 ew. TimeShifta, ale obu nie ma... Z reszty albo mnie nie
interesują, albo już mam, a na handel brać nie chcę. Oby jeszcze choć jeden taki rzut
był...

Marzenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 22:31, Ezio napisał:

Marzenie:/

Czemu? Już po pierwszym rzucie ludzie myśleli, że nic wiecej nie będzie, a CDP rzuca zawsze, jak się skończą gry. Trzeba mieć nadzieję. :P

BTW dziś w sklepie zastanawiałem się, czy wziąć DoWII czy FEAR''a 2. Drugą wziąłbym z Efektu Serii właśnie. Oczywiście "szczęśliwym" trafem, wziąłem tę pierwszą, której w ES pełno, miast drugiej, której ofkoz nie ma. Arghhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś się nie chciały zarejestrować nowe kody ale kilka z tej samej gry chyba na jakiegoś babola musiał trafić. Ja właśnie rejestruje po kilka z jednej gry i żadnych problemów, punkty dodaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm mam taki problem, że chciałam wczoraj zamówić grę za 3pkt., ale nadal pisało, że jest przerwa. Dzisiaj widzę, że już żadnych takowych gier nie ma, więc to chyba jakiś błąd u mnie? Będzie jeszcze dodatkowa "dostawa" gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak, będą jeszcze jakieś gry za 3 punkty? Aktualnie posiadam 4 punkty, upatrzyłem sobie Lost Planet: Colonies (bo niby parę egzemplarzy pozostało) bądź War Leaders (''kilkadziesiąt egzemplarzy''), lecz nie ma już tych tytułów (jak żadnych innych za te nieszczęsne 3 pkt)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować