Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Jakoś na początku grudnia zamawiałem Demigod i został mi 1 pkt. Teraz wróciłem po tygodniu ze świąt i widzę, że dorzucili coh którego bym bardzo chciał i gdybym anulował Demigod to by starczyło pkt. Jak najszybciej można anulować zamówienie i czy jest taka możliwość? Lepiej dzwonić czy pisać maila? Mógłby ktoś podać maila i/lub telefon bo trochę tego na stronce jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to żal.pl, całe cdp... Jakbym wiedział, że będzie to całe zamieszanie z anulowaniem używanych kodów to bym nic nie zamawiał i zostawił pkt, a tak byłem pewien że nie będzie już nowych rzutów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zamówione 8 sztuk Empire Total War;) I gdzieś mam co o tym pomyślicie;) Nadal jest kilkadziesiąt sztuk więc niech nikt nie narzeka, że mu ,,ukradłem" możliwość zamówienia. Ahoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja też wziąłem więcej a że wszystko za ega raz rejestrowane punkty możecie obrońcy moralności siedziec cicho...
A z innej beczki coś ten ich system skopany, cay czas jak chce wysać fotke na konkurs chociaż wymogi spełnia (jpeg, poniżej 500kb) to nie chce się załadować ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srry zap osta pod postem

Odkupie za 20 zł 2-3 pkt jak ktoś ma wolny kupon, brakuje mi qrcze żeby cokolwiek wziąść, szkoda że się 3-punktówki pokończyły, a tak Alone chciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Mam 4 punkty i jedna wycofana za nielegalne punkty gre ( Sparta) . Jesli zarejestruje teraz jakie punkty to gra automatycznie wroci mi do zamowien czy bede mogl wybrac sobie co chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 18:32, Tyler_D napisał:

Nakupował dużo gierek albo samych kodów i teraz szpanuje, ot i cała zagadka. Co ty? Citkowskiego
nie znasz?



Rozgryzłeś mnie szerloku. Toć było to trudne do rozgryzienia, skąd można mieć tyle kodów, długo się nad tym głowiłeś? Tak czy siak gratuluję rozwiązania arcy trudnej zagadki.


JayL

Na szczęście w niektórych hurtowniach da się kupić platyny po bardzo niskich cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 18:35, Budyn napisał:

W Saturnie Złote Tarasy Warszawa jest Titan Quest w Platynowej Kolekcji za 19,99 zł!
Pędzisz! : D


Buu, kupiłem o wiele taniej;)
Teraz żałuję, że tak mało, igor poszedł na całość i ten to dopiero przykozaczył z ilością zamówień^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 18:34, Citkowsky napisał:

Rozgryzłeś mnie szerloku.

Mhm.
>Toć było to trudne do rozgryzienia, skąd można mieć tyle kodów,

Dnia 30.12.2009 o 18:34, Citkowsky napisał:

długo się nad tym głowiłeś?

Ja nie bo znam twoje zagrywki od jakiegoś czasu więc to mnie dziwi. Ot wyjaśniłem JayLowi jakiś ty "zaradny". Boli cię to że pokazuje twoje działania czy masz jakiś problem natury osobistej? A może ci się nudzi?

Dnia 30.12.2009 o 18:34, Citkowsky napisał:

Na szczęście w niektórych hurtowniach da się kupić platyny po bardzo niskich >cenach:)

Jakiś ty nieodpowiedzialny. Trzeba było wykupić wszystkie i zgarnąć wszystkie gierki z ES. A potem oczywiście przez następny rok narzekać jakie to CDP "gupie" i w ogóle ale jak "dają" w konkursie gierki to "I LOVE U CDP".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky i Igor zrobili zloty interes ;p
Jutro konczy sie zabwa ... Udalo mi sie zdobyc Wiedzmin ER, STALKER CS i GTR Zlota Edycja
4 punkty na koncie ktorych juz raczej nie wykorzystam, chyba ze znajdzie sie jakis dobrodziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować