Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 20:34, Ancient_Lord napisał:

Mam taką nadzieję ;) Jeszcze spróbuję do nich przedzwonić.

PS: Ktoś już dostał nagrody?



z tego co ludzie piszą to jeszcze nikt nie dostał :] jako, że są to nagrody to poczekamy z miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:35, m1kel1 napisał:

z tego co ludzie piszą to jeszcze nikt nie dostał :] jako, że są to nagrody to poczekamy
z miesiąc :P


Albo nawet przeszło rok, jak to jest z pierwszą edycją. Ale dość już sarkazmów z mojej strony. Mówią, że będą wysyłane na bieżąco. Więc myślałem, że jakiś no-life dostał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile znaczy te 'kilkanaście' czy 'kilkadziesiąt' w ilości. Przed chwila jedną szt. Mount & Blade wziąłem i z kilkadziesiąt zrobiło się -naście więc niedługo pewnie kolejny brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:01, igor8472 napisał:

Ciekawe ile znaczy te ''kilkanaście'' czy ''kilkadziesiąt'' w ilości. Przed chwila jedną
szt. Mount & Blade wziąłem i z kilkadziesiąt zrobiło się -naście więc niedługo pewnie
kolejny brak...


Pewnie było dwadzieścia i teraz jest dziewiętnaście. Proste. Ale szkoda, że gry tak szybko idą. Zanim zdobędę kolejne keye, to cały magazyn zleci. Nawet gier z GOG.com już nie ma, chociaż myślałem, że nikt tego nie weźmie.

Cóż, ekipa z CDP nie przewidziała, że ludzie będą mieć tyle keyów i gry zlecą aż tak przedwcześnie. Ale może to i dobrze - szybciej dostanę moje trzy gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem forum o efekcie serii na CDP i oto taki post odnośnie danych do przesyłki :)

Jeszcze jedna kwestia formalna, którą warto tu poruszyć - proszę o odrobinę rozwagi przy podawaniu danych do wysyłki.

Formularz który wypełniacie w momencie wyboru nagrody jest jedynym miejscem podawania Waszych danych do wysyłki.

Dane te trafiają do systemu i "z automatu" służą do adresowania przesyłek, więc nie uwzględniamy późniejszych maili o zmianę adresata - po pierwsze aby uniknąć gigantycznego zamieszania z adresowaniem a po drugie aby uniknąć możliwych pomyłek, czy też prób przejęcia czyichś nagród (tak - już się zdarzają).

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten system coś chyba tak sobie działa albo to mój net ale przeważnie 2 razy musze podawać dane bo za pierwszym stronka się wykłada i potw nie wczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:45, Kuban11 napisał:

Właśnie wziąłem przedostatnią sztukę Saints Row.Albo mi się wydaje albo jak patrzyłem
wczoraj to było kilkadziesiąt...


A ja wziąłem ostatnią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:08, Ostrowiak napisał:

Hmm, dziwne. Mieliście jakiekolwiek potwierdzenia paczki? Wybrałem ME i Weiśka ER, ani
jedna nie została potwierdzona...


Dostałem tylko potwierdzenie zamówienia każdej z gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:21, Ostrowiak napisał:

A ja nic przez maila, jedynie na tej stronce mam w zamówieniach grafiki pudełek zamówień.
Oby to nie był zmarnowany czas >.>


Aa, i nie dostałem potwierdzenia Saint''s Row 2, a pozostałych pięciu zamówionych gier już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:18, Feallan napisał:

> Hmm, dziwne. Mieliście jakiekolwiek potwierdzenia paczki? Wybrałem ME i Weiśka ER,
ani
> jedna nie została potwierdzona...

Dostałem tylko potwierdzenie zamówienia każdej z gier. :)

Takie coś to ja też dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:05, DonSzabla napisał:

Jestem ciekawy czy paczki są już wysyłane...

Mają czas do 31 stycznia, więc raczej wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:45, Madoc napisał:

> Jestem ciekawy czy paczki są już wysyłane...
Mają czas do 31 stycznia, więc raczej wątpię.

Czyli poczekamy "troszkę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować