Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Yyyyyy co jest? Ja miałam wszysctkie gry nówki i 10pkt, zamówiłam na początku konkursu całkiem NWN 2 ZE i zostało mi 4 pkt., ale jak wchodzę w zamówienia, to tego NWN 2 nie pokazuje... wtf? Nie doszło to do mnie jeszcze;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie też w ogóle znikły wszystkie zamówienia. I jest to śmieszna sytuacja - nie mam w zamówieniach żadnych gier, nawet tych "shaxowanych". Kij, i tak te gry przyszły(choć shaxowane ofc nie) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja tracę nadzieję na sens brania w tym całym efekcie serii udziału, rok temu w tym samym konkursie wygrałam trzy nagrody za trzy zgłoszenia (choć zasady były inne) i żadna nie doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wielu, wielu osobom. Dlatego z ES2 źle nie było, do czasu kiedy handlarze nie zaczęli żerować na każdym zrzucie(było ich 4 bodaj). CDP nie wyrabiało z grami, to bloknęło używane punkty, i tu się wszystko posypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak CDP nie potrafi organizowac takich konkursow i zbierac baty za WLASNE bledy (dziury w systemi, niedopracowany regulamin oraz lamanie go) to sie dzieja rozne...dziwactwa. Mogliby mi tego Stalkera Clear Sky i Riddicka przyslac, w koncu zamowilem je za "uczciwie" zarejestrowane punkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie uwazasz, że CDP tym konkursem chciało wyczyścić sobie magazyn? Wiadomo, w jakimś stopniu chcieli, wiedzieli o tej dziurze w systemie(były dzieci, które im wysyłały mejle z pytaniem, czy to prawda...), ale jednocześnie gry muszą być zagwarantowane dla wszystkich. Komu gry wysłali, to wysłali, jakby handlarze nie widzieli w Efekcie sposobu na jedzenie chleba, to by wszystko było ładnie. Dlatego też podziękuj niektórym naszym forumowiczom.
PS. Mówię 5 raz, wiem, ale powiem - mi 2 platyny zżarło, czyli 6 punktów. Wkurzyłem się, ale opanowałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no 3 gry które mam za legalne punkty mają przyjść ;o Szczerze to g****** mnie obchodzi czy CDP się wyrabiał z grami, czy nie - a na punkty wydałem pieniądze i chcę teraz dostać moje nagrody. Mam nadzieję że to jakiś głupi błąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 16:16, Bartex69 napisał:

Gdzie mogę sprawdzic ,kiedy "wpadnie" mój CoH-Gold?


W regulaminie jest napisane, ze do 31 stycznia ma wszystko dojsc (albo do tego dnia wysylaja)... Ja na razie czekam od poczatku listopada.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać zamieszania w ES II ciąg dalszy. Cóż można na ten temat powiedzieć... moim zdaniem osoby które wcześniej rejestrowały gry z używanych już kodów i jakieś gry już dostały powinny stracić te gry na które teraz czekają i to nawet jeśli one pochodzą już z "właściwych" kuponów. Takie rozwiązanie byłby sprawiedliwe, choć wiem że tym którzy do tej grupy osób należą taka opcja by się nie spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu byłoby sprawiedliwe? Na podstawie jakich sensownych przesłanek? Chyba tylko sprawiedliwe w twoim uznaniu ot tak ''żeby dowalić im jeszcze bardziej''. Czemu od razu nie kula w łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego bo wcześniej już dostałeś coś czego tak naprawdę nie powinieneś był dostać (piszę w ten sposób bowiem zapewne się do tej grupy zaliczasz). Jednak jeśli ktoś w niewłaściwy sposób uzyskał wcześniej dajmy na to 12 punktów to z obecnych zamówień właśnie tyle powinno być odjęte. Tak więc jeśli ktoś ma punktów więcej to powinien był jeszcze mieć możliwość zamówienia jakiegoś tytułu oczywiście pod warunkiem, że by mu z tej reszty na coś starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 16:35, kuba9876543210 napisał:

...
Ja na razie czekam od poczatku listopada.. ;/


Nie ty jeden :|. Martwi mnie to, że gry poznikały, bo ktoś z CDP napisał, że obecność gry w "moich zamówieniach" jest dowodem złożenia "zamówienia" (to było w kontekście tych e-maili z potwierdzeniami złożenia zamówienia, które jedni dostawali a inni - nie). Choć może to tylko jakiś błąd na serwerze (u mnie strona CDP się nie otwiera, tylko wywala jakiś błąd "Array(coś tam coś tam)"), przynajmniej mam taką nadzieję.
Tak na marginesie, jak do końca stycznia nie dostanę tego swjego DoWa, to już nigdy CDP na mnie złamanego grosza nie zarobi.
Ech, jak może taki wielki i doświadczony (chyba najdłużej obecny na polskim rynku) wydawca zaliczać wpadkę za wpadką... Wstyd i hańba :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:32, igor8472 napisał:

Ja mam pusto ale chociaż wszystkie maile z potw. zamówień z ostatniego tygodnia więc
CDP mnie nie wykiwa.


a ja mam tez pusto i zadnych potwierdzen nie dostalem :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, czemu ten "konkurs" zdobył taką popularność...ja nawet nie wykazywałem zainteresowania po jego ogłoszeniu ;P. Czekam na powrót Wpln-manii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:37, Woo-Cash napisał:

Dziwię się, czemu ten "konkurs" zdobył taką popularność...


Może dla tego że CDP miało ambicje rozdawać gry za darmo? To że niektórzy kupowali gry dla punktów to już ich sprawa i ich problem, że teraz guzik z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:32, igor8472 napisał:

Ja mam pusto ale chociaż wszystkie maile z potw. zamówień z ostatniego tygodnia więc
CDP mnie nie wykiwa.


Jeśli to "tylko" mały pad, to nic wielkiego się nie stanie, gorzej jeśli (jakimś cudem w XXI wieku) wyparowała część bazy danych. Ja tam swoje e-maile potwierdzające przechowuję w formalinie, ale nie każdy ma takie potwierdzenie.

Ach, Blackhand, bracie w niepewności , ja także oczekuję przybycia sług Imperatora. Żeby było ciekawiej, jedna gra zamówiona po DOW przyszła przed świętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować