Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

>>................

Powiem ci jaka ja mam sytuacje. Otrzymalem przed świętami 4 gry a moj bilans po sprawdzeniu punktów zmalał do -2pkty. Zrobiłem zakupy, zasiliłem konto, wyszedłem z tego minusa na duzy plus, zamowilem kilka gier, wszystkie maile mam a dzisiaj znikło wszystko co anulowane i co zamówione za nowiuśkie punkty. Za te gry które do mnie przyszły dali mi bilans -2pkty ale oddałem je wiec nie widze powodu dla którego CDP miało by majstrować coś przy moich zamówieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam też poznikały wszystkie zamówienia? Co się dzieje??? Nie po to specjalnie nakupiłem Platynowej Kolekcji, żeby mi teraz przepadły moje pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 16:35, kuba9876543210 napisał:

Ja na razie czekam od poczatku listopada.. ;/


Nie tylko ty,ja na początku za 100% uczciwe punkty wybrałem DoWa Univeres a potem za połowicznie legalne punkty( nie wiedziałem jeszcze o tej aferze a kumpel dał mi swe kody mówiąc ze to newki) zamówiłem CoHa Gold,co dziwne gdy pojawiło sie : "Ze względu na błędne naliczanie punktów (punkty były przyznawane nie tylko za pierwszą rejestrację) przeprowadziliśmy korektę ilości punktów i zamówień. Poniżej prezentujemy skasowane zamówienia na Twoim koncie." to niczego poniżej nie miałem,punktów co prawda -6 jednakże już dawno uznałem że wystarczy mi ten DoW i CoH a jakby CoHa skasowali to cóż mieli prawo(choć powtarzam iż nie wiedziałem ze to używane kody).Lecz teraz zniknęły mi oba te zamówienia,a żadnych maili potwierdzających nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest nie fair.Nie było przecież napisane że nie można wymieniać się punktami,ale że nie zauważyli luki to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Poniżej prezentujemy skasowane zamówienia na Twoim koncie. "

A więc, jesli pod tym nie ma żadnej gry podanej, to znaczy, że moja gra nie została skasowana i nadal zostanie mi wysłana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy na to humorystycznie - przychodzi Lutador w poniedziałek do pracy, a tu... niespodzianka! Siedziba CDP zrównana z ziemią. Bo śledząc nastroje ludu grającego tak to się prędzej czy później skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 22:18, Matteos napisał:

Spójrzmy na to humorystycznie - przychodzi Lutador w poniedziałek do pracy, a tu... niespodzianka!
Siedziba CDP zrównana z ziemią. Bo śledząc nastroje ludu grającego tak to się prędzej
czy później skończy.


Mało prawdopodobne. Bo jeszce w tym samym miejscu, działają inne firmy, więc tamte tez trzeba by było zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tak bezczelnie napisali na stronie: "Mamy was w d****, nikt nie dostanie gier!" A nie, sorry nie ma takiej informacji i strona CDP padła. Hmmm, pomyślmy... Może mają jakieś problemy i skasowało zamówienia na stronie ESII? Nieeeee, gdzie tam, pewnie specjalnie to zrobili i nikt nie dostanie tych gier za uczciwie zdobyte punkty. Ot banda złodziei. Teraz napisze posta, że to skandal, CDP ssie, no i zabrali mi FEAR2 i DOWII. Nawet jeśli tylko zniknęło to ze strony konkursu. Ale co z tego, nie mam zamiaru czekać na wyjaśnienia, minęło przecież AŻ ok 12h, przecież info powinno być podane od razu, no ewentualnie 2 min po awarii. Tym bardziej w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 02.01.2010 o 17:41, Matteos napisał:


Jeśli to "tylko" mały pad, to nic wielkiego się nie stanie, gorzej jeśli (jakimś cudem
w XXI wieku) wyparowała część bazy danych.

Powiem tak - jak zapewne wiesz, istnieje coś takiego jak BACKUP. Jeśli CDP go regularnie nie robi(ł), to, krótko mówiąc, bardziej nieprofesjonalnie zachować się nie można.

Dnia 02.01.2010 o 17:41, Matteos napisał:

Ja tam swoje e-maile potwierdzające przechowuję
w formalinie, ale nie każdy ma takie potwierdzenie.

Ja niestety zaliczam się do tych "szczęśliwców", do których potwierdzenie nie dotarło :(.

Dnia 02.01.2010 o 17:41, Matteos napisał:


Ach, Blackhand, bracie w niepewności , ja także oczekuję przybycia sług Imperatora. Żeby
było ciekawiej, jedna gra zamówiona po DOW przyszła przed świętami...

Jak miło. No to chyba mit o wysyłce nagród gwarantowanych "w miarę napływania zgłoszeń" ostatecznie legł w gruzach.
Cóż, nie ma rady, trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać - jak jutro skacowane towarzystwo przyjdzie do roboty, to może coś z tym bur... eee, bajzlem, coś zrobi.
A tak na marginesie - ciekaw jestem, czy jestem ostatnim ze "szczęśliwców", którzy tak długo czekają (od 04.11).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 15:16, Blackhand napisał:

A tak na marginesie - ciekaw jestem, czy jestem ostatnim ze "szczęśliwców", którzy tak
długo czekają (od 04.11).

To jest nas dwóch:). Ja czekam od 07.11 i już się pogodziłem z tym że swojej Złotej Kolekcji NWN2 raczej nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 15:24, FiZbAn09 napisał:

Blackhand uwierz nie jesteś sam ;P Ja też czekam bodaj od 4 listopada


Ja też dokładnie od 4.11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować