Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

31 styczeń to termin ostateczny a normalnie to wysyłają je w ciągu 30 dni od zamówienia, w praktyce pewnie 2-3 tyg więc teoretycznie pierwsze nagrody już powoli powinny zacząć docierać. CDP deklaruję że wysyłają niby na bieżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz, będę mógł Ci odsprzedać bo 2 wziąłem ^^.

Co do samego wysyłania, to ja myślę, że na początku grudnia powinny dochodzić pierwsze paczki ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze czym to wysyłają, mam nadzieje że nie zwykłymi listami a co najmniej jakieś polecone bo znowu będą jaja z nieotrzymanymi grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko napisane w regulaminie konkursu. A po co wymieniać się kodami skoro każdy zbierasz, co za ożnica jak masz powiedzmy dwa 3-punktowy to wymienić się na dwa inne 3-punktowe? Bez sensu i szkoda zachodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:54, Baluk25 napisał:

Jeżeli będą wysyłali każdą grę osobno, to w moim przypadku stracą sporo na kosztach przesyłki.

Ja zamówiłem:
-Neverwinter Nights 2
-Wiedźmin: Edycja Rozszerzona z figurką
-TimeShift
-Frontlines: Fuel of War
-Mount & Blade
-Saints Row 2
-Unreal Universe
I jeszcze 2PK w zapasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie 0 pkt ale do końca tyg uzbiera sie za 40-45 z platynek starych. Dla siebie wezmę chyba jeszcze tylko DoW II, Kompanię Braci i Gothica któryś zestaw (albo oba :-)) i o ile nie zostaną gry z goga uzupełnione wstrzymuje wydawanie punktów dopóki nie pokończą sie wszystkie gry i stan nie zostanie uzupełniony. A po wyprz. w biedronce mam nadzieję szybko się to sanie jak zostaną 3-4 średniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłemdziś medievala 2 z dodatkiem:) Kupiłem Frontlines Fuel Of War opłaca się? :) Wypełniłem formularz i wysłałem. Mam jeszcze coś zrobić? ile mam czekać na przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 16:43, Bithda napisał:

Kupiłemdziś medievala 2 z dodatkiem:) Kupiłem Frontlines Fuel Of War opłaca się? :) Wypełniłem
formularz i wysłałem. Mam jeszcze coś zrobić? ile mam czekać na przesyłkę?

Wybór dobry co do pytania:
Nagrody gwarantowane - gry CD Projekt - będą wysyłane w miarę napływania zgłoszeń, w praktyce należy się ich spodziewać po około 1 miesiąca od wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MINIFAQ

W związku z tym że niesamowita ilość osób pyta się o te same rzeczy, postanowiłem napisać posta-FAQ. Tak, wiem że wszystko pisze w regulaminie konkursu. Ja wiem, niestety większość tego nie wie.

1. Czy za gry z konkursu w jakiś sposób się płaci?
Nie, wszystkie koszty pokrywa CD-Projekt

2. Ile zapłacę za wysyłkę?
Patrz wyżej.

3. Jak długo mam czekać na moje zamówienie?
Maksymalny termin to 31 stycznia 2010 r., jednak CDP wysyła gry w ciagu 30 dni od najnowszej daty zamówienia gry(tzn. jeśli zamówiłeś 3 gry, każdą innego dnia, to 30 dni obowiązuje od zamówienia gry, którą wziąłeś jako ostatnią)

4. Czy trzeba potwierdzać zamówienie? Na mojego maila nic nie przyszło.
Nic nie trzeba potwierdzać. Dowodem nagrody jest zakładka Moje Zamówienia przy liczbie punktów w Efekcie Serii II.

5. Czy będzie kolejny rzut?
Rzutu już nie będzie, był jeden, w którym CDP oddało wszystkie premierówki, które zalegały im w magazynie - większość gier wystawili na samym początku konkursu.

[Aktualizacja: 19.12.2009 r. - Hellmut]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:08, Baluk25 napisał:

Jeśli chcesz, będę mógł Ci odsprzedać bo 2 wziąłem ^^.

Co do samego wysyłania, to ja myślę, że na początku grudnia powinny dochodzić pierwsze
paczki ;].


Moge sie wymienic za tego Lost Planeta bo jak pamiętam zamówiłeś 2 Saints Rowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um...Nie po to brałem drugiego SR, żeby wymieniać się za coś, co mogłem wziąć również. Co innego, najlepiej nie z Efektu Serii 2.

Kończąc offtopic - na gadu, jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stan i owszem może zostać uzupełniony, ale raczej nie wcześniej niż w momencie kiedy to do wyboru nie będzie już żadnej pozycji, póki ten warunek nie będzie spełniony nie masz raczej co liczyć na jakieś nowe tytuły. Myślę że prędzej czy później to powinno nastąpić, ale rzucenie tutaj jeszcze raz najbardziej pożądanych tytułów (Mass Effect, Wiedźmin) jest moim zdaniem mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem jeszcze paredziesiat minut temu Empire Total War:) czyli w sumie już 2 gry i 9pktów poszło. Nadal żałuję, że Saints Row 2 się skończyło bo liczyłem, że się załapię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Może mi ktoś doradzić jakie gry wybrać,jeśli dysponuję 12 pkt?Dodam,iż wybrałem już kilka gier,a są to:
-Empire Total War
-Alone in the Dark
-DemiGod
-Grand Ages:Rome
-Legendary
-Neverwinter Nights 2
-Warhammer 40k DoW II Edycja Scout Marine
-Gothic 3 Złota Kolekcja
-Kompania Braci Złota Kolekcja


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować