Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Mi też konto zablokowali, i jeszcze w mailu napisali, że naraziłem ich na straty finansowe. Ja? Chyba sami się na to narazili robiąc dziurawy system, a po drugie to jak mogli się narazić na straty finansowe skoro i tak chcieli rozdać to za darmo wszystko a przecież wiele gier im jeszcze zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mi wysłali gry z tych "nieuczciwych" kodów, a z uczciwych nie wysłali. Cóż, już kiedyś pisałem co myślę tej sprawie. CDP, a przynajmniej większość ekipy, to banda amatorów z niezłymi pomysłami, ale złe wykonanie zwalają na sumienia użytkowników. Dziura była, w regulaminie nic wspomnieli, koniec sprawy. I niech mi nikt nie pieprzy, że jakie to CDP jest biedne, bo zamiast brać się za porządne wydawanie gier w dobrych cenach, to bawią się w konkursy, które nie ogarniają. Tak, mi też zbanowali konto i znów się programiści popisali, bo bez problemu wszedłem na zbanowane konto przez gram.pl i zdążyłem nieco rzeczy uratować (teraz widzę, że tą dziurę załatali, albo po prostu niepotrzebnie się wylogowałem). Tak więc jeśli złodziejstwem i okradaniem jest wykorzystanie błędów, niekompetencji programistów i luki w regulaminie, to wszyscy prawnicy wykorzystujący luki prawne są oszustami. W tym momencie dziękuję CDP za współpracę, kiedyś to byłe dobra firma, teraz nie zamierzam nawet tam się ponownie rejestrować, walą mnie te ich punkciki, a ich gry będę kupował tylko dla gier, nie dla jakiś "promocji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo. Zamówiłem sobie sporo gier z powymienianych kodów. Może niektórzy mnie teraz obrzucą kamieniami, ale nic mnie to nie obchodzi. Dwa razy przeczytałem regulamin konkursu, potem pożyczyłem od kolegi kod z gry, którą on już zarejestrował. I zonk. Działa. No to skorzystałem, bo nie uważałem tego za jakieś zło, czy inny grzech. Potem te patałachy mi te gry wysłali z pocałowaniem w rękę, dostałem wszystko miesiąc po zamówieniu. A teraz, miesiąc po otrzymaniu gier dostaję bana. To super.

Ja nie wiem, czy naprawdę "nie zasłużyłem" na te gry. Mam dużo gier z XK i Platyny, ale głupi byłem i rejestrowałem je niedługo po zakupie. I punkcików rzecz jasna nie miałem. Nic nie miałem z tych rejestracji, tylko jakieś śmieszne wplny i równie śmieszną "dożywotnią gwarancję", która przestaje obowiązywać po wycofaniu danego wydania gry ze sklepów. W pierwszym Efekcie serii nie brałem udziału. W trzecim też udziału nie wezmę. Podziękował.

PS Teraz to mam nadzieję, że SC II wyda jednak LEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:04, Wojman napisał:

Jasne, najlepiej wine zrzucic na tego, kto promocje zorganizowal. To sie nazywa bezczelnosc.
Nie dosc, ze kradna to jeszcze naskakuja na CDP.

Czy mam coś jeszcze dodać? Kolega Tyler_D powiedział już praktycznie wszystko.
Zresztą CDP zaliczył wpadkę i to poważną. Dostawali przez pierwsze tygodnie informacje o takowym oszustwie i co? BA nawet na forum CDP było o tym głośno. KONSUL (jak nie konsule) odwiedzali te tematy i nic nie zrobili.
meryphillia
Pokaż mi gdzie w regulaminie było napisane że nie można rejestrować gier dwa razy?
I ty powiadasz że ci użytkownicy złamali zasady?

Oh Panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............

Ciesz się, że te gry chociaż dostałeś:) Walić konto, niech se bana zakladają. Grunt, że gry dostałes:)

CDP zaliczył niezłą wtopę jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 19:28, MamDowna napisał:

to nei bylo zabronione. to co zrobiliscie jest po prostu chamstwem;)

Zakoduj sobie to do czaszki: Za błędy się płaci (i to dosłownie).
Ja w tym momencie nie będę się usprawiedliwiał bo po co?
Regulaminu nie złamałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zwykłą ludzką uczciwość, której wam cwaniakom brak przecież i dlatego nie rozumiecie faktu, że ktoś nazywa was złodziejami i oszustami.
Zarejestrowałem tylko trzy gry, by zamówić sobie jakąś gierkę i nawet jakbym wiedział, że mogę owe kody 100 razy wklepać, to zwyczajnie bym tego nie zrobił. Tak samo jak znajdę na ulicy torbę z 100k zł, to też (co was zapewne rozbawi) zaniosę na Policję by szukali właściciela.

Zwyczajnie w regulaminie nie trzeba pisać o uczciwości wobec drugiej osoby, taki jak i prawdziwemu facteowi nie trzeba mówić, że w wejściu kobiety idą pierwsze. Zwyczajnie takich rzeczy uczxą nas w domu albo uczymy się sami jeśli rodzice nie powiedzieli. Ten kto ma w zadzie takie "zasady" zwyczajnie do śmierci pozostaje kmiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 20:08, MamDowna napisał:

swoim postepowaniem pokazales ze jestes osoba niewychowana;]

No pewnie powiem ci więcej jestem ch***m jakich mało (eh byłem głupi że się odezwałem :D teraz ja obrywam za wszystkich).
PS: Nick jak najbardziej trafny :] Aha bym zapomniał: Widziałem w wielu tematach jak próbowałeś pouczać innych. Sądzę że masz zbyt duże mniemanie o sobie bracie. I jeżeli sądzisz że będziesz fikał dalej to się mylisz. Nie ta osoba i nie ten czas przyjacielu.
Pozdrawiam Ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 20:19, DonSzabla napisał:

Nick jak najbardziej trafny :]

Chamstwa tu nie tolerujemy. Degrad -1 za obrażanie użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:09, Tyler_D napisał:

Lol. Były za darmo do wzięcia za zarejestrowanie kupionych wcześniej gier z CDP.


Gry mialy byc dla tych, ktorzy kupili inne gry w seriach wydawniczych, a nie dla tych, ktorzy sie powymieniali kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę, że niektórzy mają problem z pojęciem jak lekko zostali przez CDP potraktowani. Jeśli wykorzystanie luki w systemie jest tak czyste, to czy czyste jest wyniesienie gry z empiku wiedząc, że bramka jest np. uszkodzona/nieczynna? Pytam, bo różnicy nie widzę żadnej (o ile kiepski to argument w rozmowie o piractwie, tak tutaj uważam tą analogię za całkowicie trywialną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, takie z was sępy że aż szkoda słów. CDP organizuje super akcję w której można dostać gry ZA DARMO a wy jeszcze żerujecie i chcecie zabrać jak najwięcej, tylko dlatego że jest za darmo (ołówki w castoramie pewnie też bierzecie garściami). A chwalenie się że wykorzystywało się punkty na innych kontach uważam za żałosne. Ukradniecie samochód i też się tym pochwalicie? Powinniście chociaż to przemilczeć a wy do tego bezczelnie łapiecie za słówka że ''nie było napisane w regulaminie''. Przecież to jest oczywiste. Mało wam dostać dwie-trzy gry? To w zupełności wystarczy a długi czas. I tak jesteście ponad 100zł do przodu. Najtrafniejszy komentarz: To jest Polska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko dlaczego CDP nie zareagowało po tym jak otrzymało sygnały o tym że rejestrowane kody dają punkty na wielu kontach [ luka w systemie? lol ] tylko jak już akcja się prawie skończyła? To co zrobiła część userów można uznać za nieciekawe ale cedep też wykazał się nieprofesjonalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee nic złego nie zrobili Ci, którzy ponabierali sobie gier za darmo i teraz zapewne je sprzedająna allegro. Tylko tyle, że niektórzy przez nich potracili nieuczciwie punkty ( i gry ), bo cdp zaczęło chyba na oślep je zabierać, a nie tylko tym, którzy rzeczywiście oszukiwali z kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować