Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

jak mam go nie potwierdzac??
Na maila przyszlo mi tylko cos takiego
"Witaj,
Twóje zamówienie na grę **** zostało zapisane" a tytuł maila "Efekt Serii II - potwierdzenie zamówienia"...
Gdzie mam wejsc i co zrobic bo wybralem gre zbyt pochopnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, wziąłęm 8 gier: Timeshift, Gothic III:Złota edycja, Unreal Universe, Mass Effect, Lost Planet,Legendary, Wiedźmin:Edycja rozszerzona i Mount and blade:D
PS. Co wy gadacie o jakich meilach? Widzę że wielu ludzi chciałoby wiedzieć na ten temat coś więcej. Może przydałby się jakiś Konsul?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dziwne pytania zadajecie. Trzeba przeczytać regulamin, tam napisane kiedy i jak wysyłają gry, czy się płaci czy nie itp. Emaili nie ma ale jest zakładka z grami które się zamówiło więc nikomu nie zaginą produkty :P Muszę przyznać, że fajne gry dali w efekcie serii II. Szkoda, że nie dali Złotej kolekcji Heroes V ale i tak jest git :)W dodatku stosunkowo nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:15, Ezio napisał:

Ile gier macie zamówionych? Bo ja 4:) Wiedźmin:ER, Mount and blade, Gothic 3:Złota edycja,
i Mass Efect:)


Zamów jeszcze kilka. Widzę, że nie masz na co wydawać...

Swoja drogą mam jeszcze nie wykorzystany kod na premierówkę Wiedźmina ER? Da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 11:22, Woo-Cash napisał:

> Ile gier macie zamówionych? Bo ja 4:) Wiedźmin:ER, Mount and blade, Gothic 3:Złota
edycja,
> i Mass Efect:)

Zamów jeszcze kilka. Widzę, że nie masz na co wydawać...

Dobra to była ironia?:) A jeśli chodzi o to, czy mam co wydawać, to tak, mam, bo jak byłem trochę młodszy, to kupowałem trochę gier z reedycji i nie przechodziłem. Teraz przeszedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 11:28, Ezio napisał:

> Zamów jeszcze kilka. Widzę, że nie masz na co wydawać...
Dobra to była ironia?:) A jeśli chodzi o to, czy mam co wydawać, to tak, mam, bo jak
byłem trochę młodszy, to kupowałem trochę gier z reedycji i nie przechodziłem. Teraz
przeszedłem...


Człowieku, próbuję ci powiedzieć, żebyś nie liczył z góry na wygraną; przemyśl to, zrób porządne zdjęcie, a potem zastanów się, czy to ci się kalkuluje ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ma jakiegoś mejla? ;o Bo zarejestrowałem GW i GoW (obie z platyny)i nie dostałem ŻADNYCH punktów, kutwa mać. A bym miał jeszcze Company of heroes Złota Edycja :( MUSZĘ dostać za to punkty.
Edit: Dodam, że w kontakcie jest albo mejl w sprawie pracy, w sprawie marketingu, współpracy - i to wszystko. Mogę co najwyżej supporta w sprawie gry wysłać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 15:00, Shego napisał:

Ale o czym ty mowisz, wydajesz punkty i przysylaja ci gry


Pytałem, czy to się kalkuluję. Nakupi chłopak gierek, a wyda więcej, niż dostanie ;P

Dnia 05.11.2009 o 15:00, Shego napisał:

Jakie zdjecie??


Te, które trzeba wysłać na X360...lepiej cyknąć fotkę, sprzedać konsolkę i dostać za nią te 7 stówek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te gr sa za darmo... nie plcisz nawet za przesylke, po prostu rejestrujesz jakies tam gry ktore kiedys kupiles i za punkty kupujesz nowe... nie mowie to o x360 bo to tak jakby osobny konkurs.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:44, Shego napisał:

jak mam go nie potwierdzac??
Na maila przyszlo mi tylko cos takiego
"Witaj,
Twóje zamówienie na grę **** zostało zapisane" a tytuł maila "Efekt Serii II - potwierdzenie
zamówienia"...
Gdzie mam wejsc i co zrobic bo wybralem gre zbyt pochopnie :P



Aaa, bo to o nagrodę Ci chodzi, myślałem ze tki mały offtop.
No to raczej już ny dy rydy jeśli wysłali, a jeśli nie to napisz do Akne ona się zajmuje seriami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze bo mam jeszcze 2 punkty (zarejestrowalem 3 gry w sumie) i chcialem kupic gre za 5 punktow a nie za 3 pozatym gra ktora wybralem no coz:P Nie przemyslalem tego:P Najgorzej zoptymalizowana gra swiata czyli Czyste Niebo:P Masz email tej Akne?? Bo jak sie nie da to sobie sciagne UT2004 za 2 punkty :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:04, kiejkut napisał:

W regulaminie jest napisane, że to CD Projekt pokrywa koszt przesyłki.


Mój błąd. Nie przypuszczałem, że CDP tak się szarpnie, a z regulaminem w pdfie do teraz mam jakieś błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować