Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Z tego co mi wiadomo to gier z GOG-a nie zabraknie więc nie ma potrzeby sie spieszyć (niech mnie ktoś poprawi jeśli się tutaj mylę). W każdym bądź razie ja póki co bym się wstrzymał, bo być może za jakiś czas będzie jakaś aktualizacja wersji pudełkowych, a te są moim zdaniem znacznie bardziej wartościowe. A wtedy możesz żałować wykorzystanych wcześniej punktów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety liczba kodów jest ograniczona. A w pudełkowych grach nie mogłem znaleźć nic ciekawego. Unreal Universe nie chcę, bo już mam Antologię, a UTIII mi się niezbyt podoba, pozostaje tylko GOG, gdzie jest kilka świetnych produkcji. Chciałbym np. odzyskać gdzieś utracone Earth 2140 z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:28, dave03 napisał:

Z tego co mi wiadomo to gier z GOG-a nie zabraknie więc nie ma potrzeby sie spieszyć
(niech mnie ktoś poprawi jeśli się tutaj mylę). W każdym bądź razie ja póki co bym się
wstrzymał, bo być może za jakiś czas będzie jakaś aktualizacja wersji pudełkowych, a
te są moim zdaniem znacznie bardziej wartościowe. A wtedy możesz żałować wykorzystanych
wcześniej punktów ;)


Oj chyba zabraknie:)
Przynajmniej tak wynika ze strony głównej Efektu Serii II
"UWAGA: liczba kodów GOG.com jest ograniczona, natomiast ilość gier CD Projekt gwarantuje nagrodę dla każdego uczestnika konkursu."

I jeszcze punkt 4 Regulaminu:
"4. Nagrody
a) nagrodami głównymi w konkursie są 3 zestawy Xbox360 z grami Halo 3 i Halo Wars
b) nagrody gwarantowane to:
- gry od CD Projekt
- 300 kodów uprawniających do elektronicznego pobrania dowolnej gry z katalogu
GOG.com
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy bedę chciał pobrać sobie jakąś grę z gog.com to będzie tylko jednorazowe czy będę mógł wybraną grę pobierać do woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:39, zBiK93ck napisał:

Czy gdy bedę chciał pobrać sobie jakąś grę z gog.com to będzie tylko jednorazowe czy
będę mógł wybraną grę pobierać do woli?

do woli, zapisuje ci sie na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku szybciutko lecą te nagrody. Kilka dni dopiero minęło od startu konkursu, a już paru gier nie ma, pare lada chwila też zniknie. Ja mam ten problem, że mam 10pkt ale żaden z tytułów mnie nie zachwycil, a jeśli nawet, to już go mam. Chciałam ME ale już go nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:34, PoTomek napisał:

- 300 kodów uprawniających do elektronicznego pobrania dowolnej gry z katalogu
GOG.com
"


Dlatego nie dostałem drugiego kodu od nich. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 00:58, igor8472 napisał:

Wymień se powiedzmy połowe pkt. na kody do gog.com. Tam masz w katalogu prawie 200 gier
:-).


Z goga trzeba ściągać, a ja mam bezprzewodowego neta na bezludziu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 11:16, igor8472 napisał:

Sciagnij se gog downloader. Można ściaganie pauzować i później wznawiać. Zawsze to jakaś
pomoc ;-).


W prawdzie tak, ale jeśli ma sie coś takiego jak ograniczenie transferu ( u mnie 1GB) to ściągnę sobie tą gierę i mam po transferze do końca miecha xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogroniczenia transfa to już ból. W blueconnecie przeważnie po połowie miesiąca pozbywałem się całego a potem 2 tygodnie 5-7 kb/s. Mordęga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 17:44, Davw napisał:

...
Wszystkie serie CDP, które oczywiście mają karty rejestracji elektronicznej.


Niezupełnie :). Bo tylko PK, TS i XK. Taka np. Złota Kolekcja już nie - za SupComa z dodatkiem dostałem dokładnie 0 punktów :).

Jak komuś zbywają punkty, to może mi wziąć Unreal Universe (co do ceny możemy się przez e-maila lub gg dogadać :)). Wprawdzie czekam na rzut gier w Biedronce (niechybnie koło 6.12 będzie), w którym mogą się trafić jakieś TopSellery po 10 PLN, ale do tego czasu nakład UE może się wyczerpać :).
BTW, strasznie szybko te kody do GOG wychodzą, nie spodziewałem się, że będą tak szybko schodziły (a szkoda, liczyłem, że może coś stamtąd wezmę, ale póki co - okrągłe 0 na "konkursowym" koncie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:27, Citkowsky napisał:

Gry z extra klasyki next nie biorą udziału w promocji? Zarejestrowałem 1 tytuł, doliczyło
mi 5wpln ale punktu do efektu serii nie mam. O co chodzi?


Udział biorą tylko gry z najnowszej Extra Klasyki (XK Gold, XK Hit, XK Dodatek), za te ze starszych nie dostaniesz punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:27, Citkowsky napisał:

Gry z extra klasyki next nie biorą udziału w promocji?


Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować