Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Noowy, stary rzut... Wziałem 2 Demigody i po jednej z nowych kaszanek IM, HUlk, Fate of Hellas etc., mam nadzieję że z dysku po 5 min nie wywale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 00:00, igor8472 napisał:

Noowy, stary rzut... Wziałem 2 Demigody i po jednej z nowych kaszanek IM, HUlk, Fate
of Hellas etc., mam nadzieję że z dysku po 5 min nie wywale...



e tam stary, dodali jeszcze wall-e i lego batman ktorego sam łyknałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Czatowałem z punktami i się opłaciło. W poprzednim rzucie wybrali mi wszystkie Demigody, teraz mam i ja. A tak obiektywnie patrząc to rzut bardzo zacny: Fear, Riddick, Lego Batman. Choć desperaci kupujący Trainz czy inne hity "bo nie będzie więcej rzutów" chyba będą mieć inne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ,jeszcze posiedze dzisiaj ale wątpie żebym jakieś kody znalazł . Ważne że fear 2 upolowałem :P Ale jutro już pewnie "sępy" wszystko rozgarną . A płakali że dorzucą tylko trainzy :D

A miałem chrapkę na alone in the dark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 00:21, Matteos napisał:

Choć desperaci kupujący Trainz czy inne hity "bo nie będzie więcej rzutów"
chyba będą mieć inne zdanie...


Ja zamówiłem Trainz jak były też inne gry, nie żałuję, nie wiem w czym problem widzisz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden sęp się nawrócił, dziś skromnie wszystkiego po sztuk:1 :-). Tylko mi 2 gier na które jeszcze poluje brakowało Stormrise i Universe at War...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 00:35, igor8472 napisał:

Jeden sęp się nawrócił, dziś skromnie wszystkiego po sztuk:1 :-). Tylko mi 2 gier na
które jeszcze poluje brakowało Stormrise i Universe at War...


A mi brakuje jednego pkt do pure albo batmana lego . A waszym zdaniem co lepiej . Pure czy Lego Batman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 00:37, FiZbAn09 napisał:

...


Ja wolałbym Lego :) Ale to ja. Chciałbym zamówić bratu Pure, bo lubi ścigałki, ale jak na złość punkcików brakuje... Cóż, trudno się mówi, a szkoda :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na starcie zacząłem te kaszanki brać ale co tam, po dzisiejszym kolekcja na półeczce powiększy się o trochę tytułów które chciałem mieć od paru miechów, a Batman bardzo przyzwoite recenzje zbiera, zresztą też na spróbowanie wziąłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 00:49, igor8472 napisał:

Szkoda że na starcie zacząłem te kaszanki brać ale co tam, po dzisiejszym kolekcja na
półeczce powiększy się o trochę tytułów które chciałem mieć od paru miechów, a Batman
bardzo przyzwoite recenzje zbiera, zresztą też na spróbowanie wziąłem :P


Heh . U mnie nie na półeczce ale już na parapecie się nie mieszczą . Półka calutka zajęta . No cóż trzeba zagospodarować gdzieś miejsce :D na ES2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde ja rownież myślałem ze nastepnego rzutu juz nie bedize.... a tu takie gierki(Lego,FEAR2) A ostatnie puntky dalem na Sparta Fate of Hellas... mowi sie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować