Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Nie sądziłem, że w tym kraju jeszcze żyją ludzie, którzy mogą dać komuś coś bezinteresownie. Zapamiętam sobie ciebie na przyszłość. Wielkie dzięki za starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:46, JakubG napisał:

mogę zaoferować kilka gier z efektu serii


Hmmm mi chodziło o wymianę, założyłem że masz jakieś fajne gry z poprzednich rzutów których nie udało mi się dorwać np coh lub wiedzmin. Ale nvm już po ptakach:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś takiego byłoby możliwe, no ale jak to powiedział "już po ptakach". W każdym razie może się ktoś jeszcze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:09, Kirabaxior napisał:

Limit punktów? A tak btw. to teraz serwery CDP mają problemy, zarejestrowałem 2 gry i
za żadną z nich nie dostałem pkt.


Więc zapewne rejestrowałeś już używane kody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:09, Kirabaxior napisał:

Limit punktów?


Wcześniej dało się zarejestrować grę z tego samego kodu na kilku kontach (podobno nie było ograniczenia, choć CDP mówiło o 3 razach) i każdorazowo dostawać do Efektu punkty. Wiadomo przecież, że biznesmeni z Allegro ubili na tym niezły interes. Na szczęście jak już pisałem, teraz mamy limit aktywacji, więc gier powinno starczyć na jakiś czas, pytanie tylko - dlaczego tak późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak późno, bo wystartował ten śmieszny projekt - CDPROgram. I jakby tam rejestrowali kilkakrotnie gry, to byłby dopiero chaos. Śmiem wątpić, że ten konkurs mają w... ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tą rejestracją, rejestruj sobie gry i niby wszystko dobrze, ale punktów w ogóle nie dostaję co to ma znaczy? Gry mam dopisane w moim koncie a punktów ani widu a ni słychu. Może mógłby ktoś wybrać mi grę Wheelman a ja bym podał kluczem, bo nie wiem czy to zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:15, milten6 napisał:

\..\ Na szczęście jak już pisałem, teraz mamy limit aktywacji


Nie wiem czy możemy tutaj mówić o jakimkolwiek szczęściu, bowiem teraz jest już w zasadzie po ptakach. Najlepsze tytuły zostały już dawno pozamiatane, teraz zostały już tylko przeciętne gry dla których nikt się raczej tak nie poświęci żeby iść do sklepu po nowe gry z PK, TS i je zarejestrować tylko dla nagrody. Wcześniej taka idea miała sens, teraz się to po prostu nie opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu rejestrowałem Złotą Edycję Titan Quest z XK Gold i dodało 1 punkt do efektu.
Albo to jakiś błąd (na innych forach ludzie mają też z tym problemy) albo klucz z którego rejestrujesz grę były już używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:33, Kraju napisał:

Najprawdopodobniej CDP zablokował dodawanie sobie punktów dzięki używanym kluczom.


Czyli nasza akcja z Kirabaxa zakończy się niepowodzeniem :). Ponawiam pytanie czy ktoś mógłby mi wybrać Wheelmana za kilka tych użytych kluczy, które jednak i tak dają te punkty do nowego programu lojalnościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli tak są wynagradzani gracze, którzy kupują premierowe wydania i nic nie dostają a Ci co" kupują" serie po kilka razy mogli rejestrować na różnych kontach te same klucze dostaję za free gry - PORAŻKA
A jakich oni mają rodziców, którzy zgodnie z regulaminem się na takie "oszustwo" zgodzili(Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie wyłącznie za zgodą ich rodziców
(prawnych opiekunów)).
Co do regulaminu to też jest lipny, nic nie mówi o nadużyciach. Kpina. Czyli CDP popiera takie praktyki albo ktoś mało myślący organizował ten konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:36, FPSProjekt napisał:

czyli tak są wynagradzani gracze, którzy kupują premierowe wydania i nic nie dostają
a Ci co" kupują" serie po kilka razy mogli rejestrować na różnych kontach te same klucze
dostaję za free gry - PORAŻKA
A jakich oni mają rodziców, którzy zgodnie z regulaminem się na takie "oszustwo" zgodzili(Osoby
niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie wyłącznie za zgodą ich rodziców
(prawnych opiekunów)).
Co do regulaminu to też jest lipny, nic nie mówi o nadużyciach. Kpina. Czyli CDP popiera
takie praktyki albo ktoś mało myślący organizował ten konkurs.

CDP bardzo rzadko przejawia jakiekolwiek objawy błyskotliwości. No ale jak to mówią "oni udają, że mi płacą, to ja udaję, że pracuję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jest to celowa zagrywka CDP. Sam zobacz ile oni mieli tych gier. Robią czyszczenie magazynów. Coś za to muszą mieć. A jeżeli jeden kod można było użyć tylko raz, to nadal byśmy mieli te podstawowe gry które były na samym początku startu efektu serii 2. Najwidoczniej magazyny mają już w miarę przeczyszczone i postanowili uniemożliwić dodawanie punktów poprzez zarejestrowany już wcześniej klucz. Albo to tylko błąd serwerów CDP i możliwe że np. jutro już wszystko pięknie będzie działać. Bo przed chwilą zarejestrowałem użyty klucz aby sprawdzić czy to prawda i CDPunkty mi dodało, a do ef2 już nie. Więc trochę to chore. Co do rodziców, to jestem ciekawy który rodzic wiedział o tej akcji przed tym jak paczka przyszła do domu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:44, BoloMaster napisał:

przed chwilą odebrałem paczkę z Empire Total War.
Data nadania 18.12.09, będzie w co grać przez święta:)


A tak z ciekawości zapytam. Kiedy zamawiałeś? Ja np. Saint''s Row 2 zamawiałem bodaj 6 listopada i do dzisiaj żadnej przesyłki nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:48, FPSProjekt napisał:

to mogli do domów dziecka lub podobnych wysłać albo do szkół promując zakup oryginalnych
gier


A gdzie Ty masz w domach dziecka bądź w szkołach kompy które by udźwignęły te gry. Zycie nie jest sprawiedliwe i nie ma wyjątków od reguły. Przetrwają najsilniejsi bądź najsprytniejsi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować