Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 14:41, Kraju napisał:

\...\ A jeżeli jeden kod można było użyć tylko raz, to nadal
byśmy mieli te podstawowe gry które były na samym początku startu efektu serii 2.


W to nie uwierzę. Dla premierowego Wiedźmina czy Mass Effect wiele osób byłoby skłonne iść do sklepu i kupić grę (a chyba o to w tym programie chodziło) z Platynowej Kolekcji, żeby tylko zdobyć te gry zwłaszcza że zbliżają się święta i czas robienia sobie prezentów. Teraz natomiast w ogóle nie opłaci bo nie dość że gry o wiele gorsze to jeszcze "cena" poszła do góry. Jakby CDP koniecznie chciało się koniecznie pozbyć gier to by je wysłali do domów dziecka. A tak to głównie skorzystali na tym - jak to ładnie napisał BoloMaster - handlarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:51, Kraju napisał:

A gdzie Ty masz w domach dziecka bądź w szkołach kompy które by udźwignęły te gry. Zycie
nie jest sprawiedliwe i nie ma wyjątków od reguły. Przetrwają najsilniejsi bądź najsprytniejsi.
;)

Dlatego nie miej pretensji do nikogo jak cię okradną na ulicy, czy to z pobiciem, czy zwykły kieszonkowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę że mogli na tym skorzystać na samym początku, ale najwidoczniej chcieli się pozbyć wszystkie a nie tylko 2-3 gier. A co Wy z tym domem dziecka. Co oni by robili z taką ilością gier? Bo to już idzie w tysiące jak nic.

Be-Yacz
Ale widzisz. To co napisałeś to już jest łamanie praw i konstytucji. A w przypadku ef2 nie. Więc następnym razem zastanów się co piszesz, a nie od razu jakieś swoje dziecinne przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>..Przetrwają najsilniejsi bądź najsprytniejsi.
może coś w tym jest skoro samo CDP zakombinowało z Optimusem(choć legalnie), dają młodym ludziom przykład - Kiciński do dymisji ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierze że oni nic nie mają z tej akcji. Nie dość że dają gry za darmo, to jeszcze koszt przesyłki musi być kolosalnie wysoki. Oni na 100% mają jakieś z tego profity. Dlatego tak ochoczo pozbywają się wszystkich tych gier z magazynu. Kto wie ile oni na nas zarabiają. Ale to działa w dwie strony bo i oni i my jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:56, Kraju napisał:

Ale widzisz. To co napisałeś to już jest łamanie praw i konstytucji. A w przypadku ef2
nie. Więc następnym razem zastanów się co piszesz, a nie od razu jakieś swoje dziecinne
przemyślenia.

Chłopie ja jestem dorosły, więc nie mów mi tu o dziecinnych przemyśleniach. Co to za moda, co druga osoba oskarża inną o to, że jest dzieckiem. Jakieś kompleksy?
Wracając do tematu to nie mów mi tu o łamaniu praw itd. Przecież liczy się tylko jedno prawo. Przetrwa najsilniejszy lub najsprytniejszy! Tak, to jest twój logiczny i cywilizowany tok rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:00, Be-Yacz napisał:

Chłopie ja jestem dorosły, więc nie mów mi tu o dziecinnych przemyśleniach. Co to za
moda, co druga osoba oskarża inną o to, że jest dzieckiem. Jakieś kompleksy?


Jakieś kompleksy masz że się tak od razu bulwersujesz? A to że ktoś jest dorosły czy jest jeszcze dzieckiem (prawnie) to nie ma nic do rzeczy.

Dnia 22.12.2009 o 15:00, Be-Yacz napisał:

Wracając do tematu to nie mów mi tu o łamaniu praw itd. Przecież liczy się tylko jedno
prawo. Przetrwa najsilniejszy lub najsprytniejszy! Tak, to jest twój logiczny i cywilizowany
tok rozumowania.


No widzisz i znowu pokazujesz swoje dziwne i dziecinne rozumowanie świata. Jakbyś nie zauważył to reguła! (nie prawo) że przetrwa najsilniejszy i najsprytniejszy wzięło się od zwierząt. Ludzie mają prawa i konsytuację. Co nie znaczy że nie można kombinować. Bo raczej branie gier w EF2 nie jest kradzieżą i oszukiwaniem. Bo nie widziałem nigdzie w regulaminie że jeden kod można zarejestrować tylko raz. Chyba że się mylę, bo na pamięć regulaminu nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:07, Kraju napisał:

Jakieś kompleksy masz że się tak od razu bulwersujesz? A to że ktoś jest dorosły czy
jest jeszcze dzieckiem (prawnie) to nie ma nic do rzeczy.

Ja się bulwersuję? Przeczytaj post obiektywnie kilka razy a potem przedstawiaj swoje, wątpliwe, twierdzenia.

Dnia 22.12.2009 o 15:07, Kraju napisał:

No widzisz i znowu pokazujesz swoje dziwne i dziecinne rozumowanie świata. Jakbyś nie
zauważył to reguła! (nie prawo)

To była przenośnia. Jak nie potrafisz wyłapać takich rzeczy to czytaj kilka razy, proszę.

Dnia 22.12.2009 o 15:07, Kraju napisał:

że przetrwa najsilniejszy i najsprytniejszy wzięło się
od zwierząt. Ludzie mają prawa i konsytuację. Co nie znaczy że nie można kombinować.
Bo raczej branie gier w EF2 nie jest kradzieżą i oszukiwaniem. Bo nie widziałem nigdzie
w regulaminie że jeden kod można zarejestrować tylko raz. Chyba że się mylę, bo na pamięć
regulaminu nie pamiętam.

Ludzie jeszcze mają poczucie przyzwoitości i wiele innych cech w które tutaj uderzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:11, Be-Yacz napisał:

Ja się bulwersuję? Przeczytaj post obiektywnie kilka razy a potem przedstawiaj swoje,
wątpliwe, twierdzenia.


Zalecam przeczytać moje posty też obiektywnie. Bo nigdzie Ciebie nie nazwałem dzieckiem.

Dnia 22.12.2009 o 15:11, Be-Yacz napisał:

Ludzie jeszcze mają poczucie przyzwoitości i wiele innych spraw w które tutaj uderzam.


Mają i tracą na tym. Sam nie miałem w planach rejestrować używanych kodów i wymieniać się nimi. Ale jak zobaczyłem jak koledzy biorą tyle gier, to coś mnie złapało i sam dałem się skusić. I wcale tego nie żałuję. Jestem szczęśliwy że poszerzyłem moją kolekcję gier. A ci co nie dali się skusić, to tylko i wyłącznie ich strata. Z przyzwoitości się nie wyżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:15, Kraju napisał:

Zalecam przeczytać moje posty też obiektywnie. Bo nigdzie Ciebie nie nazwałem dzieckiem.

Zalecam byś ty przeczytał jeszcze kilka, bo ja nigdzie nie powiedziałem, że nazwałeś mnie dzieckiem.

Dnia 22.12.2009 o 15:15, Kraju napisał:

Mają i tracą na tym. Sam nie miałem w planach rejestrować używanych kodów i wymieniać
się nimi. Ale jak zobaczyłem jak koledzy biorą tyle gier, to coś mnie złapało i sam dałem
się skusić. I wcale tego nie żałuję. Jestem szczęśliwy że poszerzyłem moją kolekcję gier.
A ci co nie dali się skusić, to tylko i wyłącznie ich strata. Z przyzwoitości się nie
wyżyje.

Ich strata? Oj, biedny ten twój świat, biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:19, Be-Yacz napisał:

Zalecam byś ty przeczytał jeszcze kilka, bo ja nigdzie nie powiedziałem, że nazwałeś
mnie dzieckiem.


No, ok. Wyraźnie nie powiedziałeś, ale zasugerowałeś, Twoje słowa: "Co to za moda, co druga osoba oskarża inną o to, że jest dzieckiem. Jakieś kompleksy?"

Dnia 22.12.2009 o 15:19, Be-Yacz napisał:

Ich strata? Oj, biedny ten twój świat, biedny.


A co moja strata? Twoja? Że nie wzięli gier? Jedynie oni mogą sobie pluć w twarz, nikt więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:22, Kraju napisał:

A co moja strata? Twoja? Że nie wzięli gier? Jedynie oni mogą sobie pluć w twarz, nikt
więcej.

Tak jak mówiłem. Widocznie nie wiesz o czym mówię, dlatego powiedziałem, że twój świat jest taki ubogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:23, Be-Yacz napisał:

Tak jak mówiłem. Widocznie nie wiesz o czym mówię, dlatego powiedziałem, że twój świat
jest taki ubogi.


Nie wiem i nie chce wiedzieć, gdyż Twoje rozumowanie świata i moje jest cholernie różne. I skąd wiesz że Twój świat nie jest ubogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:32, Kraju napisał:

Nie wiem i nie chce wiedzieć, gdyż Twoje rozumowanie świata i moje jest cholernie różne.
I skąd wiesz że Twój świat nie jest ubogi?

Nie ma z kim rozmawiać, z mojej strony EOT. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, LEGO Batman się kończy, a ja mam okrągłe zero pktów :(. Jak ktoś ma jakieś punkty, z którymi nie ma co zrobić, to może zabawiłby się w "dobrego Samarytanina" ;) (jakby co: GG 7014032)?

Jeszcze trochę i jak wreszcie ten DoW mi przyjdzie, to będę go rozpakowywał ze wstrętem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 16:50, Baluk25 napisał:

Be-Yacz: Pies ogrodnika ;x.

Wiesz co to znaczy pies ogrodnika? To się dowiedz i zobacz jak ma się to do sytuacji, w której handlarze czy cwaniaczki biorą gry KOSZTEM normalnych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować