Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

ACTA zniszczy istotę internetu?

1271 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2012 o 20:45, Dared00 napisał:

Powiem brutalnie: to całe bojkotowanie wam mózgi wyżarło, jeżeli popieracie Anonimowych.


Teraz robią coś pożytecznego a nie jak przy PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 20:59, Kuberman napisał:

> Powiem brutalnie: to całe bojkotowanie wam mózgi wyżarło, jeżeli popieracie Anonimowych.

To wolny kraj. Czasami trzeba popierać tych którzy działają radykalnie, choć nie zawsze
się z nimi zgadzamy. Na co dzień nie popieram The Anonymous ale dziś... Czasami potrzeba
takiego wstrząsu aby ludzie zobaczyli co i jak.

Ale chodzi o to, że banda nudzących się dzieciaków staje się bohaterami narodowymi. A poza tym: położyli stronę Sejmu. Łał. I co z tego? Jedyni ludzie, którzy się tym jarają, to "my", którzy i tak wiemy o ACTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:03, Fimbulvinter napisał:

Teraz robią coś pożytecznego a nie jak przy PSN.

To nie jest pożyteczne. Robiąc takie pierdoły, jak DDoS-owanie czego popadnie, pokazujemy tylko tyle, że WYMAGAMY kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 20:59, Heimdallr napisał:

Powiem łagodnie: popieranie kogoś, kto nas reprezentuje jest... normalne?

Czytałeś ich Twittera? Oni nas nie reprezentują. Oni po prostu DDoSują to, co się im powie.

Do modków: sorki za multiposty, ale chciałem każdemu odpowiedzieć tak, żeby widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:07, Fimbulvinter napisał:

Jak się dłużej zastanowić to prawda.
Mnie zastanawia tylko po co unieruchamiali stronę Justina Biebera. Co to ma wspólnego
z ACTA?

Proste, popiera Sopę:
http://truthquake.com/2012/01/13/anonymous-declares-war-lady-gaga-kim-kardashian-justin-bieber-taylor-swift-sopa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:07, Fimbulvinter napisał:

Jak się dłużej zastanowić to prawda.
Mnie zastanawia tylko po co unieruchamiali stronę Justina Biebera. Co to ma wspólnego
z ACTA?

NIC. O tym właśnie mówię. Oni mają gdzieś jakąś ACTĘ. Nudzi im się, to sobie DDoSują co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 20:59, Heimdallr napisał:

Powiem łagodnie: popieranie kogoś, kto nas reprezentuje jest... normalne?

Jestem przeciwny ACTA ale w żadnym wypadku nie uważam aby sabotażowe działania jakiś anarchistów mnie reprezentowały i wypraszam sobie aby ktokolwiek wrzucał mnie z nimi do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2012 o 21:03, Dared00 napisał:

Ale chodzi o to, że banda nudzących się dzieciaków staje się bohaterami narodowymi.

Jeśli są to osoby wykorzystywane przez Anonymous to mogą to być dziecaki, amotorzy (którzy szczycą się przynależnoscią do tej grupy). Jeśli jednak za atakami stoją prawdziwi członkowie tej grupy, to na pewno nie są to dziecki, a jedni z najlepszych w tym co robią.
>A poza tym: położyli stronę Sejmu. Łał. I co z tego? Jedyni ludzie, którzy się tym jarają,

Dnia 21.01.2012 o 21:03, Dared00 napisał:

to "my", którzy i tak wiemy o ACTA.

Co z tego. Rząd zobaczy, że bez walki się nie obejdzie. A jeśli dołączyć do tego petycje, protesty, maile które cały czas otrzymują zastanowią się nad ACTA odrobinę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:09, Mange napisał:

Jeśli jednak za atakami stoją prawdziwi członkowie
tej grupy, to na pewno nie są to dziecki, a jedni z najlepszych w tym co robią.

Łał. Bo naprawdę potrzeba NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE HAKERÓW, aby przeprowadzić DDoS. Podpowiedź: nie.

Dnia 21.01.2012 o 21:09, Mange napisał:

Co z tego. Rząd zobaczy, że bez walki się nie obejdzie.

Jak już mówiłem: jedyne, co rząd zobaczy to to, że w internecie jest banda hakerów, która wymaga kontroli.

Dnia 21.01.2012 o 21:09, Mange napisał:

A jeśli dołączyć do tego petycje, protesty, maile które cały czas otrzymują zastanowią się nad ACTA odrobinę
dłużej.

Błagam, chyba nie mówisz o tej petycji z PetycjeOnline? Żadnych protestów też jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:14, Dared00 napisał:

> Jeśli jednak za atakami stoją prawdziwi członkowie
> tej grupy, to na pewno nie są to dziecki, a jedni z najlepszych w tym co robią.

Łał. Bo naprawdę potrzeba NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE HAKERÓW, aby przeprowadzić DDoS. Podpowiedź:
nie.
> Co z tego. Rząd zobaczy, że bez walki się nie obejdzie.
Jak już mówiłem: jedyne, co rząd zobaczy to to, że w internecie jest banda hakerów, która
wymaga kontroli.

Tak w sumie się z Tobą zgadzam. Po prostu tutaj trochę za bardzo dajemy się ponieść emocjom. W sumie ataki są złe. Co nie znaczy, że nie trzeba przekonywać rządzących. Tylko w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:14, Dared00 napisał:

Bo naprawdę potrzeba NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE HAKERÓW, aby przeprowadzić DDoS. Podpowiedź:


Widocznie trzeba skoro zaatakowali parenaście stron w tym strony rządowe i jak do tąd nie zostali namierzeni.
Byle neokid ci tego nie zrobi a nawet jeśli to po paru dniach będzie puk puk, kto tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:14, Dared00 napisał:

Jak już mówiłem: jedyne, co rząd zobaczy to to, że w internecie jest banda hakerów, która
wymaga kontroli.

I sporo wkurzonych ludzi, którym coś nie będzie działać i którzy będą domagali się powieszenia sprawców za jaja. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:18, Kadaj napisał:

> Jak już mówiłem: jedyne, co rząd zobaczy to to, że w internecie jest banda hakerów,
która
> wymaga kontroli.
I sporo wkurzonych ludzi, którym coś nie będzie działać i którzy będą domagali się powieszenia
sprawców za jaja. ;p

Którzy (choć to złudna nadzieja) pracują/pracowali przeciwko ACTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W roku 2000 byłem jeszcze smarkacz, miałem całe 13 lat ale sam pamiętam sraczkę wokół millenijnej pluskwy, nuklearnej apokalipsy itp bzdety, teraz zaczyna to wyglądać [biorąc pod uwagę początek roku] najmniej 3-4 razy gorzej.

A z takim cyrkiem jaki ma teraz miejsce nikt się nie spotkał, nie było wcześniej takiej globalnej komunikacji i nie było środków eskalowania prywatnej paniki i paranoi, teraz medium do takich działań jest internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:02, Spayki napisał:

Za późno na co? Czy wiesz w ogóle, co znaczy zaplanowane na przyszły tydzień złożenie
podpisu pod projektem? Ludzie, nie siejcie paniki!

Chcesz powiedzieć, że jakiś rząd chciałby się ośmieszyć na arenie międzynarodowej odwołując podpisanie porozumienia na dzień przed (protest ma po południu 24 stycznia)? A od podpisania do ratyfikacji nie wiele już brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:18, Liptox napisał:

Widocznie trzeba skoro zaatakowali parenaście stron w tym strony rządowe i jak do tąd nie zostali namierzeni.
Byle neokid ci tego nie zrobi

Zrobi. Kilka lat temu, Wykop miał fazę na DDoSowanie czego popadnie. Miałem okazję "uczestniczyć" w kilku takich akcjach (lol, głupi byłem). Jakoś nadal jestem cały i niekarany.

Z ciekawości wszedłem sobie na Wykop przed chwilą. O 23:00 chcą DDoSować Onet. LOL, będzie komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować