Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Zauważyłem, że nie ma ani jednego tematu o słuchawkach, czas to zmienić!

Jakie macie słuchawki? Jesteście z nich zadowoleni? A może wolicie głośniki? Jeśli tak to czemu?

Ja sobie parę minut temu zamówiłem Icemat Siberia E4. Totalny wypas (tak czytałem). Dałem 200zł. Jak już dostanę (przesyłka kurierem) to napisze coś więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2006 o 21:48, TYHE napisał:

ciekawa obserwacja.
jest Twój http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5270&u=9
i ten http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5165&u=7

;-)

no ale ten chyba może być ogólnym tematem :)


Tak, ten pierwszy jest mój, ale to był problem dotyczący danej sprawy, podobnie jak ten drugi post. To faktycznie ma być temat ogólny, coś jak Kącik Kart Graficznych. Przecież powinno coś takiego być no nie?

PS. Gratuluję uważnego śledzenia forum, czy Wy Moderatorzy cały czas siedzicie na tym forum?
PPS. TYHE mógbłyś poprawić mi temat z Kąciku Słuchwek na Kącik słuchawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie słuchawki(bo ostatnio mi jedne nawaliły i kupiłem drugie{Firma THOMSON} i dźwięk coś jakiś gorszy niż w poprzednich).Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam duże Panasonic RP-HT455 - dostalem 3 lata temu na urodziny i nadal dobrze sluza

a małych Philipsa SBC HS430 uzywam jako.... mikrofonu do skype :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Tobie polecic Sennheiser''y PX 200 , bardzo dobre sluchawki , w dodatku skladane wiec mozna smialo brac ze soba w podroz , chyba w cenie do 250-300 zl nie maja konkurencji. Jestem z nich bardzo zadowolony. Ponoc Koss Porta Pro tez sa swietne :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprzęt z którego jestem w 100% zadowolony.
Świetny, "odlskulowy" kształt (a la elektroniczne teledyski z początku lat ''80), składane i łatwe do noszenia w kieszeni, bardzo wygodne, a przy tym mają niesamowitą jakość dźwięku i basu.

Potem dowiedziałem się również, że są bardzo "jazzy", ale popularność sprzętu nie jest dla mnie ani wyznacznikiem jakości ani satysfakcja z używania tegoż sprzętu :].

W każdym razie polecam. Leżą naprawdę świetnie i dźwięk jest bardzo imponujący.
Ich jedyną wadą (i jednocześnie zaletą) jest wielkość samych słuchawek - jeżeli chcemy odciąć się od świata, to niestety nawet przy maksymalnej głośności i tak będą nas dochodziły szmery "ulicy" (w miejscach hałaśliwych lub akustycznych naturalnie).
No, ale do tego też mam słuchawki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluej wyboru :)
Ale zdjecia cos nie za bardzo :D ciekawe czy ktos nie zaznajomiony w temacie bedzie wiedzial co to za sluchawki :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 23:31, libero85 napisał:

Gratuluej wyboru :)
Ale zdjecia cos nie za bardzo :D ciekawe czy ktos nie zaznajomiony w temacie bedzie wiedzial
co to za sluchawki :P


Cóż - poruszona ręka i ustawienie ostrości na nieistotnym punkcie obrazu ;).

Słuchawki są firmy Koss i model zwie się PortaPro.
Ponoć Koss szczyci się tym, że ich wygląd nie zmienia się od pierwszego modelu słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 23:38, Backside napisał:

Cóż - poruszona ręka i ustawienie ostrości na nieistotnym punkcie obrazu ;).

Słuchawki są firmy Koss i model zwie się PortaPro.
Ponoć Koss szczyci się tym, że ich wygląd nie zmienia się od pierwszego modelu słuchawek.


Wygladaja fajnie, ale panuje opinnia ze jednak troche za wiele w nich basu , wiecej imponowania i fajerwerkow niz zetelnego przekazu :)

Mnie tez zdjecie moich nie wyszlo najlepiej wiec odpuscilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 23:47, libero85 napisał:

Wygladaja fajnie, ale panuje opinnia ze jednak troche za wiele w nich basu , wiecej imponowania
i fajerwerkow niz zetelnego przekazu :)

Mnie tez zdjecie moich nie wyszlo najlepiej wiec odpuscilem :)


Stąd prosty wniosek, że opinie nie mogą być ostatecznym czynnikiem wpływającym na decyzję (poznałeś już dwie sprzeczne), i należy w końcu samemu pójść do sklepu i przetestować :]/

Ja na bass nie narzekam - jest solidny, głęboki i nie czuć jego przesycenia. W miarę podobne, pozytywne opinie, mówiło kilku kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz raczej wybierac nie bede , jak juz to miedzy HD 650 a konkurencja w klasie.
Ale masz racje , najlepiej posluchac , i podjac djecezje.

Moi koledzy sie w glowe pukali jak kupilem sluchawki za 300zl , przecie mozna za 50 wiec o opinnie ich nie prosilem :D I tak nie zauwaza roznicy. :/ Gluche pokolenie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Philips SBC HP195. Bardzo tanie i dobre. A przynajmniej mi odpowiadaja. Od kiedy je mam jestem absolutnym zwolennikiem sluchawek i glosnikow juz wlasciwie nie uzywam. Mozna sluchac muzyki tak glosno jak sie chce i nikt nie przyjdzie mi powiedziec, zebym sciszyl. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować