Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 17:08, miszczu707 napisał:

Jakie proponujecie słuchaki douszne (do mp3) do max. 50 zł ?


Proponuję słuchawki Sennheiser MX50. Mogą trochę przekroczyć określoną przez Ciebie granicę, kosztują ok 60 zł, ale uwierz mi, naprawdę warto dorzucić tą dychę, grają po prostu rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi polecic dobre sluchawki do Ipoda ? cena tak do 200 zl. I dobrze by bylo, zeby to nie byly tzw pchelki. Chodzi mi tez o to, zeby sluchawki byly jak najglosniejsze.

Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:20, lurynowicz napisał:

Znajomy biega z czymś takim http://www.ceneo.pl/153563 i bardzo sobie chwali.

w tej cenie hmm mysle ze o niebo lepsze bylyby Philipsy SHP8900 albo Kossy UR 40, ale to do domu ;) i te co podalem tez mi srednio pasuja do odtwarzacza...

raczej bym polecal do odtwarzacza a nie pchelki cos w stylu KOSS Porta Pro, bardzo duzo ludzi sobie chwali i nadaje sie do uzytku przenosnego ;) albo cos w stylu akg k81dj , akg k518dj , sennheiser px 100, px 200

****
ja ostatnio kupowalem sluchawki do komputera nauszne, zakupilem Philipsy SHP2700 zastanawiajac sie nad AKG K66, roznicy dzwiekowej jakos nie slyszalem, ale philipsy sa mega wygodne wiec wybralem te ;) sprawuja sie bardzo dobrze, wygodne tak ze moznaby w nich spac ;)

do odtwarzacza mialem creative EP-630 dokanalowe, moge polecic aczkolwiek mi sie zepsuly heh, no ale obecnie do kupienia za 49 zł, w sumie sluchawki do otwarzaczy i odtwarzacze to dosc wadliwy sprzet ech :S ponoc pchelki VEDIA VP SRS200 sa dobre inne alternatywy to KOSS the plug, Sennheiser CX300 - z tych mniejszych oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:44, Sith66 napisał:

Witam.
Poszukuję solidnych słuchawek tego typu, głośne i z dobrym bassem
http://www.allegro.pl/search.php?string=s%C5%82uchawki&category=14313&category=16294
w cenie do 70 złotych, żeby podłączyć je pod wieżę Technics. Co polecacie bo się nie znam ?


a Tobie to polece Technics RP-F290E-K , widzialem w merlin.pl za chyba 54 zł , a ponoc rewelacyjne ;) no i wieze masz tej firmy :P albo jakies philipsy SHP 2XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:20, hans olo napisał:

Absolutnym hitem w tej kategorii cenowej (a nawet niższej) jest TDK MP100.
http://www.allegro.pl/item291234239_profesjonalne_sluchawki_tdk_mp100.html

Mniej więcej o to mi chodziło. Dzięki.

Dnia 03.01.2008 o 17:20, hans olo napisał:

Zaprawdę rewelacja (nie sugeruj się wagą podaną w aukcji, to jakaś pomyłka :)).

Może koleś chce zarobić na kosztach przesyłki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 00:17, Sith66 napisał:

> Zaprawdę rewelacja (nie sugeruj się wagą podaną w aukcji, to jakaś pomyłka :)).
Może koleś chce zarobić na kosztach przesyłki. :)


Czy ja wiem...? Wyglądają całkiem konkretnie. Z pudełkiem, wytłoczkami, adapterem jack/minijack, 3m kabla to kto wie, może na poczcie faktycznie wyjdzie te 1,2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 10:49, morthi napisał:

aktualnie posiadam Genius HS-04U http://gear.ign.com/articles/794/794681p1.html i jestem z
nich bardzozadowolony :)
sa lekkie i do tego na usb czyli latwo podlaczyc

ogolnie lepiej miec mikrofon i sluchawki osobno, ale przy takich cenach ponizej 150 zł raczej sie nie uslyszy roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 16:39, morthi napisał:

mikrofon mam w kamerce ;) wiec mi nie robi to roznicy

mi chodzi tylko o to, ze dolaczajac mikrofon do sluchawek troche cierpia na tym sluchawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam słuchawki Philipsa, tyle że model SHP2000 i faktycznie są wygodne. Dźwięk dobry, a cena stosunkowo tania. Do odtwarzacza równiesz posiadam słuchawki Creative EP-630 i jestem zadowolony. To są moje najlepsze słuchawki do mp3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaffffffki to zuoooooooooooo hehe są brudne .
tlyko ****[m] emo używają słuchawek aby popełnić samo bujstwo xD



>This acount is hacked by P******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:20, Kasendrol napisał:

Ja też mam słuchawki Philipsa, tyle że model SHP2000 i faktycznie są wygodne. Dźwięk dobry,
a cena stosunkowo tania. Do odtwarzacza równiesz posiadam słuchawki Creative EP-630 i jestem
zadowolony. To są moje najlepsze słuchawki do mp3:)

EP630 muszę przyznać, że na moje potrzeby są wręcz idealne, tanie dobra jakość, wygodne, a co najważniejsze świetne do np. uprawiania sportu, na rower "debeściackie", także polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EP-630 + rower = samobójstwo :P Naprawdę trzeba w nich uważać w mieście, żeby nie wpaść pod samochód. Nic (oprócz muzyki oczywiście:P) w nich nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować