Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

heh, doszły właśnie Creative Ep-630 :> Co tu powiedzieć, różnica jest ogromna, dźwięk czysty, dobry bass, świetnie izoluje od hałasu (już nie trzeba ustawiać muzyki na max. głośności :P ) , wygodnie leży w uchu (te 3 zestawy gumek to świetna sprawa ;) ) ... Po prostu zostało tylko polecić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakieś taniutkie mikro+słuchawy e5... O dziwo, działają już rok xD... A tak to w mp3 mam najzwyklejsze słuchawki Hyundai, dobre są :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałbym się poradzić odnośnie słuchawek z mikrofonem a konkretniej to czy warty jest zakupu model Creative Fatal1ty?? słyszałem o nich różne opinie (że ściskają głowę, są ciche, mają słabe basy) . Jestem mało wymagającym użytkownikiem ale czuję różnicę pomiędzy modelem za 30PLN a czym z wyższej pułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 18:19, player000 napisał:

witam, chciałbym się poradzić odnośnie słuchawek z mikrofonem a konkretniej to czy warty jest
zakupu model Creative Fatal1ty?? słyszałem o nich różne opinie (że ściskają głowę, są ciche,
mają słabe basy) . Jestem mało wymagającym użytkownikiem ale czuję różnicę pomiędzy modelem
za 30PLN a czym z wyższej pułki

Nie warto, lepiej kup sobie jakieś Philipsy np. Hp2500 . Będą o niebo lepiej grały, no ale jeśli zależy Ci na dobrym mikrofonie to kup Hs-600 do 70 zeta powinieneś się zmieścic, ale i tak powiem że to beznadzieja (jeśli chodzi o jakośc dzwięku) w stosunku do tych philipsów. Ja bym na twoim miejscu kupił philipsy +mikrofon za 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 14:37, player000 napisał:

http://www.3kropki.pl/sklep/0/elektronika_sluchawki.php a jakie słuchawki do 120zł poleciłbyś
mi z tego sklepu??

Tak w ogóle to do czego najczęściej będziesz ich używał, jakie masz źródło dzwięku (przez wzmacniacz, bezpośrednio z karty muzycznej) Jakiej muzy słuchasz? Lubisz mocny bas? Generalnie Senki hd 201/202 bedą dobrym wyborem, ten drugie bardziej nadają się do gier (dynamiczne, ciepły bas.) najlepiej będzie jak pójdziesz do jakiegoś sklepu i sam je przesłuchasz, wybierzesz to co ci najbardziej odpowiada.Generalnie polecam takie firmy jak Philips, Sennheiser, KOSS, AKG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słucham muzyki w klimatach rocka czy punku ale słuchawki były by nastawione na granie a że audiofilem nie jestem to nie chce wydawać więcej niż 150 (a i to z ciężką ręką). A co do basu to nie jest dla mnie bardzo ważny ale jeśli może być dobry to czemu nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 15:38, player000 napisał:

słucham muzyki w klimatach rocka czy punku ale słuchawki były by nastawione na granie a że
audiofilem nie jestem to nie chce wydawać więcej niż 150 (a i to z ciężką ręką). A co do basu
to nie jest dla mnie bardzo ważny ale jeśli może być dobry to czemu nie;)

Bardzo przyzwoitymi słuchawkami są Philipsy HP2700, kosztuja w granicach 90zł, grają naprawdę bardzo ładnie, dzwięk mają neutralny (bas, średnie, wysokie na równym poziomie). A do tego są bardzo wygodne, konstrukcja otwarta. Polecam. Creativki będą przy nich grają jak zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 10:03, owczar4 napisał:

> słucham muzyki w klimatach rocka czy punku ale słuchawki były by nastawione na granie
a że
> audiofilem nie jestem to nie chce wydawać więcej niż 150 (a i to z ciężką ręką).
A co do basu
> to nie jest dla mnie bardzo ważny ale jeśli może być dobry to czemu nie;)
Bardzo przyzwoitymi słuchawkami są Philipsy HP2700, kosztuja w granicach 90zł, grają
naprawdę bardzo ładnie, dzwięk mają neutralny (bas, średnie, wysokie na równym poziomie).
A do tego są bardzo wygodne, konstrukcja otwarta. Polecam. Creativki będą przy nich grają
jak zabawki.

no ja akurat kupiłem właśnie Creative Fatality Gaming Headset i powiem szczerze że słuchawki bardzo miło mnie zaskoczyły, ale to dopiero pierwszych kilka godzin... a jak się wygrzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 18:19, player000 napisał:

witam, chciałbym się poradzić odnośnie słuchawek z mikrofonem a konkretniej to czy warty
jest zakupu model Creative Fatal1ty?? słyszałem o nich różne opinie (że ściskają głowę,
są ciche, mają słabe basy) . Jestem mało wymagającym użytkownikiem ale czuję różnicę
pomiędzy modelem za 30PLN a czym z wyższej pułki

nie są ciche i mają dobre basy. głośność Dźwięku zależy od możliwości przedwzmacniacza, a same słuchawki po pierwszych kilku godzinach słuchania: nie gubią szczegółów, nie szumią, mają szeroką scenę. przy dobrej jakości audio na pewno będziesz z nich zadowolony. Sprawdzałem na muzyce The Chemical Brothers, Morbid Angel, Gorillaz, Behemoth, Iron Maiden - dźwięk jest dobrze odwzorowany, bas jest taki jaki powinien być słychać wszystkie szczegóły jednocześnie nie jest dudniący i nachalny, niektórzy może to lubią jak im żołądek się przewraca ale ja osobiście nie...bo wtedy zwyczajnie nie słychać wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, poszukuję słuchawek czysto do grania (no może czasem muzyka), do 200zł najlepiej z mikrofonem, ale nie jest to konieczne. Pisałem już w temacie upgrade kompa i polecili mi tam:
Creative AURVANA DJ
i
GENIUS HS-04U

Jako, że jest to dział przeznaczony tylko na słuchawki to może inni ludzie tutaj zaglądają ;)
Jakieś propozycje?
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić słuchawki do odtwarzacza i chce zapytać co sądzicie o tych:
Panasonic RP-HS45
Creative EP-380
może ktoś takie kupił i może powiedzieć co mu się w nich podobało a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:03, Kasendrol napisał:

Ja polecam Creative EP-630. Kosztują 50 zł, są mniejsze, grają lepiej i nie wypadają
z uszu.


Miałem kiedyś podobne i po pewnym czasie strasznie bolały mnie uszy z powodu gumki na około słuchawki. Z czego jest zrobiona "otoczka" w tych słuchawkach, nie będzie to uwierało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja poszukuje jakis fajnych sluchawek na bluetooth zeby bez problemów współpracowaly z PC i z komórką (Nokia 6131). Może ma już któś w tym doświadczenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:03, Kasendrol napisał:

są mniejsze, grają lepiej i nie wypadają z uszu.

Z tym wypadaniem z uszu, to naprawdę poważny problem, zwłaszcza w zimie, kiedy się okręca szyję szalikiem i kabelki są przyciśnięte. Słuchawki wylatują przy każdym obrocie głową :-D
Ja kupiłem sobie słuchawki z zausznikami. W sumie są nieco lepsze ale nie do końca bo zauszniki nie mają regulowanej odległości "góra ucha - środek ucha" i sama słuchawka nie tkwi w centrum.
Ciekawe czy w ogóle produkuje się takie z regulowaną odległością (rozsuwane)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ gogowitczak
A to mają być słuchawki z mikrofonem? I ile masz zamiar na takowe wydać, bo słuchawek dobrej firmy nie uraczysz za mniej niż 150-200 zł.
[Edit] Te są bardzo dobre:
http://www.allegro.pl/item315579315_zestaw_nokia_bluetooth_stereo_bh_501_fva t_wawagsm.html#photo
poszukaj to może taniej gdzieś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:32, Ciej napisał:

Miałem kiedyś podobne i po pewnym czasie strasznie bolały mnie uszy z powodu gumki na
około słuchawki. Z czego jest zrobiona "otoczka" w tych słuchawkach, nie będzie to uwierało?

Nie, nie będzie uwierało. Gumki są w różnych rozmiarach i są miękkie. Ja mam te słuchawki ok.1 rok i mogę powiedzieć, że są wygodniejsze od zwykłych słuchawek dousznych (te z gąbkami są niewygodne i wypadają) Jeśli wcześniej miałeś słuchawki za ok 20 zł to nie dziwie się że uwierały. Jeśli natomiast miałeś słuchawki wyższej klasy (jak te creative) to już nie wiem dlaczego uwierały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcześniej polecono mi słuchawki KOSS, Philips czy SteelSeries tyle że są one dość drogie a zależy mi również na mikrofonie. Dlatego moje pytanie brzmi: czy naprawdę warto kupować takie drogie słuchawki skoro audiofilem nie jestem i mam kartę zintegrowaną (z tego co wiem dobre słuchawki rozwijają dopiero skrzydła przy drogich kartach dźwiękowych)?? alternatywą były by Creative HS-900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować