Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Sennki HD 201. Jak na swoja cene swietnie nadaja sie do sluchania muzyki i grania. Sa bardzo wygodne i dobrze zrobione i ma ja 3m kabel. Sam takie posiadam i nie narzekam. Raczej niz nei zajdziesz lepszego do 100zl ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy brak gąbki na mikrofonie w słuchawkach Creative Hs-600 może być przyczyną "echa" na teamspeak''u??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 11:18, dulak napisał:

Czy brak gąbki na mikrofonie w słuchawkach Creative Hs-600 może być przyczyną "echa"
na teamspeak''u??


imo nie. prędzej powodują to jakieś dziwne ustawienia karty muzycznej, tudzież jakaś wada słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi pomóc jakoś? W jaki sposób ją prawidłowo skonfigurować? Podać swoje obecne ustawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:22, dulak napisał:

Podać swoje obecne
ustawienia?


nic mi to nie powie, to raz. dwa, że może być coś nie tak z kartą dźwiękową [źle współpracuje ze słuchawkami?] a wtedy ja Ci nic ciekawego nie poradzę na to.
najlepiej, jak przywrócisz ustawienia domyślne i sprawdzisz, czy dalej występuje echo. jeśli tak, to raczej słuchawki szlag trafił.
swoją drogą, ciekawe, czy tylko na teamspeak''u masz to echo ? czy teamspeak ma jakieś ustawienia dźwiękowe albo co ? może tu leży problem...
ciężko mi coś konkretnego poradzić bo ani z tymi słuchawkami nie miałem do czynienia ani z teamspeak''iem jakoś bliżej.
pewien tylko jestem, że echo nie jest spowodowane brakiem gąbki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:22, dulak napisał:

A możecie mi pomóc jakoś? W jaki sposób ją prawidłowo skonfigurować? Podać swoje obecne
ustawienia?

Spróbuj pogadać przez mikrofon w innym programie, albo po prostu nagrać dźwięk w zwykłym Windows-owskim "nagrywatorze" dźwięków. Jeśli dalej będziesz miał te echa-coś nie tak z ustawieniami, bądź sprzętem, jeżeli natomiast dźwięk będzie czysty-to wina teamspeak-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:30, pizmak666 napisał:

> Podać swoje obecne
> ustawienia?

nic mi to nie powie, to raz. dwa, że może być coś nie tak z kartą dźwiękową [źle współpracuje
ze słuchawkami?] a wtedy ja Ci nic ciekawego nie poradzę na to.
najlepiej, jak przywrócisz ustawienia domyślne i sprawdzisz, czy dalej występuje echo.
jeśli tak, to raczej słuchawki szlag trafił.
swoją drogą, ciekawe, czy tylko na teamspeak''u masz to echo ? czy teamspeak ma jakieś
ustawienia dźwiękowe albo co ? może tu leży problem...
ciężko mi coś konkretnego poradzić bo ani z tymi słuchawkami nie miałem do czynienia
ani z teamspeak''iem jakoś bliżej.
pewien tylko jestem, że echo nie jest spowodowane brakiem gąbki ;]


Tylko te domyślne ustawienia gdzie? na ts czy windowsowe? brak gąbki może powodować nadmierną czułość na szumy, gdzieś tak o tym czytałem i się profilaktycznie zapytałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 10:49, dulak napisał:

Tylko te domyślne ustawienia gdzie? na ts czy windowsowe? brak gąbki może powodować nadmierną
czułość na szumy, gdzieś tak o tym czytałem i się profilaktycznie zapytałem xD


nie orientuję się w ts''ie, ale jeśli są jakieś ustawienia dźwiękowe to zmień je na domyślne. i to samo zrób na windowsie.
jeszcze poleciłbym Ci wybranie się do jakiegoś kumpla ze słuchawkami i sprawdzenie ich u kogoś innego.

Dekerinho6
jak coś Ci czeszczy to skontaktuj się z lekarzem albo szamanem najlepiej, to może być coś poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. W celach klanowo-sparingowo-skype''owych potrzebuję słuchawek z mikrofonem. Cena to -/+ 40 zł. Szczególne przeznaczenie do gier. Wiem, że to niska cena jak na słuchawki, ale nie ma szans na więcej. Znalazłem takie:

http://allegro.pl/item537793063_sluchawki_tracer_pulsar_exclusive_mikrofon_skype.html
http://allegro.pl/item538125190_rewolucja_sluchawki_z_czujnikiem_glowy.html

Jeśli za taką cenę znacie lepsze prosiłbym o podanie ich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie znajdę tu odpowiedzi, lecz nie zaszkodzi zaryzykować. Potrzebuje dobrych słuchawek pod gitarę, czyli musi odtwarzać bardzo szerokie pasmo dźwięku (kuźwa, nie wiem jak to ująć... no chodzi o to by poprawnie "dźwięczyły" przy paśmie gitarowym jak i tym które wypuszcza sprzęt hi-fi)., oczywiście wejście to "duży" (czyli po prostu zwykły) jack i renomowana firma (myślę tu nad AKG i Sennheiserami). Cena do 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:41, Dzikq napisał:

czaja24 bardzo jara sie i wychwala Grado SR80 ktore bija na glowe hd 555 i akg 530 :>


A żebyś wiedział są nie do wyje....nia po wygrzaniu to one grają!!! ale jak kolega ma bartek ma okazję to niech posłucha SR325 - te to po prostu rozpierdzielają całą definicję - słuchawki i zawstydzają większość dostępnych na rynku kolumn (tak tak wiem co piszę) po ich przesłuchaniu nic już nie brzmi tak samo. Powiem wam że jak posłuchałem 325tek to postanowiłem że kiedyś kupię sobie model GS1000, to co przeczytałem o tych słuchawkach, to co pisali guru audiofilskiego świata, to że wszystkie, absolutnie wszystkie opinie miały wydźwięk i ton gówniarskiego szczania pod siebie, i to robili faceci którzy widzieli i słyszeli wszystko co można kupić za pieniądze dużo większe niż moje roczne dochody . To właśnie mnie przekonuje że słuchawki będą warte każdej złotówki wydanej na nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które z tych wybrać?:
http://www.allegro.pl/item550397852_sluchawki_logitech_precision_pc_gaming_gw_fv.html
http://www.allegro.pl/item547701565_sluchawki_dla_graczy_labtec_gaming_fx_1_stereo_442.html

Tylko proszę bez tekstów, że to szmelc i żebym dołożył - nie mam zamiaru dołożyć ani grosza więcej. Po prostu, które są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:34, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie, które z tych wybrać?:
http://www.allegro.pl/item550397852_sluchawki_logitech_precision_pc_gaming_gw_fv.html
http://www.allegro.pl/item547701565_sluchawki_dla_graczy_labtec_gaming_fx_1_stereo_442.html

Tylko proszę bez tekstów, że to szmelc i żebym dołożył - nie mam zamiaru dołożyć ani
grosza więcej. Po prostu, które są lepsze?

Labtec to budżetowe realizacje produktów Logitecha. Często z tego powodu raczej niepewne jakościowo. Lepiej Logitecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD 202 vs 201? Jak obydwa się w grach, muzie i filmach sprawują?
Bo kupiłbym... moje słuchaweczki od MP3 zmarły, a ja się kompletnie nie znam na słuchawkach...
No i noszę okulary i aparaty słuchowe... jak z ich wygodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować