Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Miałem podobny model do S161 - 151.

Byłem zadowolony bo były wygodne ale przy lepszych słuchawkach wypadają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a coś jeszcze w cenie do 130 zł oprócz fatality?? bo te Steel Series Siberia. fajne ale drogie ... takim pro gamerem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 18:35, wilqu94 napisał:

a coś jeszcze w cenie do 130 zł oprócz fatality?? bo te Steel Series Siberia. fajne ale
drogie ... takim pro gamerem nie jestem

Jak to drogie ?? Dokładasz 5 dych i masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić słuchawki Creative Fatal1ty, jest jakaś różnica między HS-1000 a HS-800 oprócz tego że te pierwsze są na USB?? Chodzi mi głównie o jakość dźwięku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 17:31, Areoman54 napisał:

Zamierzam kupić słuchawki Creative Fatal1ty, jest jakaś różnica między HS-1000 a HS-800
oprócz tego że te pierwsze są na USB?? Chodzi mi głównie o jakość dźwięku...


Mniej więcej taka, że pierwsze są na USB, więc nie używasz karty dźwiękowej w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 17:31, Areoman54 napisał:

Zamierzam kupić słuchawki Creative Fatal1ty, jest jakaś różnica między HS-1000 a HS-800
oprócz tego że te pierwsze są na USB?? Chodzi mi głównie o jakość dźwięku...


Tak jak zauważył Furr, karta w komputerze jest w czasie połączenia nieaktywna. Ponadto USB jest bardziej uniwersalne, obecnie możesz takie słuchawki podłączyć praktycznie do każdego sprzętu. No i oczywiście kwestia jakości dźwięku - nie miałem okazji przetestować poprzedniej wersji, ale posiadam model HS-1000 i mogę go serdecznie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 20:14, Maciej2194 napisał:

Witam! Czy możecie mi doradzić dobre słuchawki(najlepiej z mikrofonem i o dobrej cenie)które
by pasowały do iPhone 3G?
Dzięki :>


Za dwie i pół dychy kupisz w pierwszym lepszym sklepie z tymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 21:38, TetraGramaton napisał:

> Witam! Czy możecie mi doradzić dobre słuchawki(najlepiej z mikrofonem i o dobrej
cenie)które
> by pasowały do iPhone 3G?
> Dzięki :>

Za dwie i pół dychy kupisz w pierwszym lepszym sklepie z tymi rzeczami.


Hm za 25 zł to nie za tanio? Tzn czy nie będą one takie po prostu liche? Bo mi tez zależy na jakości dźwięku tez :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 22:09, Maciej2194 napisał:

Hm za 25 zł to nie za tanio? Tzn czy nie będą one takie po prostu liche? Bo mi tez zależy
na jakości dźwięku tez :>

Nie kupuj słuchawek z mikrofonem bo się szybko psuje.
Jaką kwotę przeznaczasz na sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 23:56, TetraGramaton napisał:

> Hm za 25 zł to nie za tanio? Tzn czy nie będą one takie po prostu liche? Bo mi tez
zależy
> na jakości dźwięku tez :>
Nie kupuj słuchawek z mikrofonem bo się szybko psuje.
Jaką kwotę przeznaczasz na sprzęt ?

Hmm mikrofon to dla mnie bardzo ważna rzecz bo często rozmawiam przez niego a cena hm do 85zł? jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mikrofon to dla ciebie ważna sprawa to przy słuchawkach nie ma sensu go kupować bo się psują.
Lepiej dopłacić i kupić go osobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przez pięcioma minutami zahaczyłem o kabel moich słuchawek Logitecha i niestety, zmarły śmiercią tragiczną. W tempie natychmiastowym muszę kupić sobie jakieś słuchawki z mikrofonem, ponieważ gram w Counter Strike''a i są mi koniecznie potrzebne. Zależy mi na przestrzennym dźwięku wysokiej jakości i dosyć dobrym mikrofonie. Myślałem nad Creative Fatal1ty, Sennheiserami... Ale sam nie wiem, doradźcie, bo jestem zielony jednak w tej kwestii. Dodam, że będą także służyć do słuchania muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:46, Outstaller napisał:

PC 151?

Swoją drogą, Fatal1ty nie są typowe dla graczy? Chociaż słyszałem, że idealne to one
nie są.


Ze S151 byłem zadowolony bo zwykle mikrofony przy słuchawkach są słabe a ten był porządny. Dźwięk jak dla mnie był w miarę wyraźny. W słuchawkach nawet ładnie brzmi muzyka rock, pop, dance czy classic.
Jaką masz kartę dźwiękową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 23:07, Outstaller napisał:

Realtek HD Audio.

Ale muzyka muzyką, będą one najczęściej wykorzystywane do grania w CSa. Dźwięk musi być
wyjątkowo czuły itd itd.


Lipa, tym bardziej że nie zawsze do tego kodeka są stery z mixerem.

Jeśli masz windowsa xp to proponuję nabyć sb live 5.1 za psią kase i porządnie skonfigurować - wtedy będziesz miał dźwięk taki czuły że ci szczena opadnie.
Nie mogę nic powiedzieć o Creativach Fatality bo ich nie miałem ale słyszałem że ludzie nie są z nich zbytnio zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym was poprosić o radę.
Otóż od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna słuchawek nausznych do mojego odtwarzacza MP3 ( Sony NWZ-638F, więc można powiedzieć, że raczej porządny sprzęt ). Po ostatnim wyjeździe doszedłem do wniosku, że słuchawki nauszne znacznie lepiej sprawdzą się w warunkach polowych niż słuchawki dokanałowe ( nie chodzi tutaj już o rozmiary, a raczej o moje preferencje ). Zainteresował mnie ten sam model co wcześniej Furra, mianowicie Denon AH-D501. Duża przecena, dobre opinie. Nada się ?

PS: Sklep RMS.pl jest godny polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem wczoraj słuchawki mojego brata do xboxa. Model http://www.sony.pl/product/hed-dj/mdr-xb500
Naprawdę efekty były super. Jestem przekonany że kupuję nowy sprzęt ale nie wiem dokładnie jaki model. Słuchafony brata kosztowały 300zł. Czy myślicie że w porównaniu z innymi modelami są one warte swej ceny? Dla mnie grają świetnie ale nie miałem innych porównań dlatego pytam. Ewentualnie mógłbym kupić http://www.supercena.istore.pl/sklep,1033,,,03,,pl-pln,691752,0.html
Chodzi o to że miałem je na uszach i mi pasują dlatego byłbym pewny zakupu. Jednak nie chciałbym przepłacić albo kupić czegoś gorszego. Po prostu potrzebuję słuchawek stereo do xboxa i cena w zasadzie nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować