Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Może mi ktoś podpowiedzieć jakie słuchawki kupić do 200 zł? Zastanawiałem się nad Creative Fatal1ty. Na koniec dodam że słuchawki żeby było do grania i do skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem przy wyborze słuchawek. Od razu na początku mówię, że kompletnie się na tym nie znam.
Słuchawki będą wykorzystywane do grania w CoD MW i rozmowy na skype i TS. Od czasu do czasu jakaś muzyka powinna w nich zabrzmieć. Liczy się jakość dźwięku, wygoda noszenia i dobry mikrofon. Wygląd już niekoniecznie.

Proszę o pomoc w wyborze, czy lepszym wyborem będą słuchawki PLANTRONICS GAMECOM 377 czy może SENNHEISER HD201 plus mikrofon ZALMAN ZM-MIC1, a może zupełnie coś innego, lepszego ?

Cena max 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce zakupić jakieś słuchawki na początku myślałem o tych od Dr. Dre ale jednak są trochę za drogie, widziałem też parę fajnych modeli z skullcandy, no i moje pytanie brzmi jakie byście mi doradzili :) (chodzi mi o te duże słuchawki a nie te do uszne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 13:06, Mroczny_Joga napisał:

Witam, chce zakupić jakieś słuchawki na początku myślałem o tych od Dr. Dre ale jednak
są trochę za drogie, widziałem też parę fajnych modeli z skullcandy, no i moje pytanie
brzmi jakie byście mi doradzili :) (chodzi mi o te duże słuchawki a nie te do uszne)


To zależy do czego mają być te słuchawki. Czy mają być zamknięte, czy otwarte? W jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie. ;P
Ostatni mój prezent od mojej byłej szlag trafił. Mianowicie słuchawki. Tadam - nadszedł czas na nowy sprzęt. I mam pytanie - czy wśród tanich i bardzo takich słuchawek dousznych wyróżniają się jakieś godne polecenia modele? Bo chcę przeznaczyć, jak najmniejszą kwotę, a dwie dyszki, dwóm dyszkom nierówne. ;]

Cena - maaaaaks najwyższy 40-50 zł. Preferowałbym poniżej 35, ale cóż. :D
Przeznaczenie - zamęczenie kabli w kieszeniach, więc raczej do podpięcia do MP3.
Typ - douszne, najklasyczniejsze jakie są. Beż żadnych tłumików hałasu i tym podobnych bajerów. Zwykłe słuchawki. Jestem otwarty na inne propozycje, aczkolwiek wolałbym takie jak podałem.

Pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, panie i panowie, sytuacja kryzysowa.

Sto złoty w portfelu i silna potrzeba zakupu słuchawek.

Myślałem o czymś uniwersalnym, nadającym się zarówno do muzyki, jak i do gier, ale gdyby stał przede mną wybór cienkie gawno do wszystkiego, lub nieco lepszy sprzęt do jednego z tych zastosowań, wziąłbym te do muzyki. Rzecz jasna, słuchawki zakrywające całe uszy.

Jakieś pomysły? Coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 16:51, ww3pl napisał:

No, panie i panowie, sytuacja kryzysowa.

Sto złoty w portfelu i silna potrzeba zakupu słuchawek.

Myślałem o czymś uniwersalnym, nadającym się zarówno do muzyki, jak i do gier, ale gdyby
stał przede mną wybór cienkie gawno do wszystkiego, lub nieco lepszy sprzęt do jednego
z tych zastosowań, wziąłbym te do muzyki. Rzecz jasna, słuchawki zakrywające całe uszy.

Jakieś pomysły? Coś polecacie?

akg k44 lub k77 od biedy mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat słuchawek Scullcandy? Zamierzam nabyć wkrótce słuchawki i zastanawiam się, czy sprzęt tej firmy oprócz atrakcyjnego wyglądu ma jeszcze dobrą jakość dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak myślicie do gry będą lepsze słuchawki Creative Headset HS-1100 SoundBlaster Arena Suround czy SteelSeries Siberia V2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:23, michcio115 napisał:

Witam,
mam zamiara kupić sobie słuchawki.Cena do ok.450zł
Mam na oku razer megalodon i roccat kave.
Polećcie coś.


440zł - Ultrasone HFI 450zł (czytałem same pozytywne opinie na ich temat).
479zł - Grado SR 80 (klasa sama w sobie ;)).

Nie sądzę, by warto było kupować słuchawki tzw. 5.1 - 4 głośniki w słuchawkach oznaczają, że nie ma żadnego porządnego ;). Jeśli koniecznie chcesz mieć dźwięk bardziej przestrzenny - Ultrasone Ci na pewno dobrze zrobią ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 19:01, Furr napisał:

> Witam,
> mam zamiara kupić sobie słuchawki.Cena do ok.450zł
> Mam na oku razer megalodon i roccat kave.
> Polećcie coś.

440zł - Ultrasone HFI 450zł (czytałem same pozytywne opinie na ich temat).
479zł - Grado SR 80 (klasa sama w sobie ;)).

Nie sądzę, by warto było kupować słuchawki tzw. 5.1 - 4 głośniki w słuchawkach oznaczają,
że nie ma żadnego porządnego ;). Jeśli koniecznie chcesz mieć dźwięk bardziej przestrzenny
- Ultrasone Ci na pewno dobrze zrobią ;).


Raczej nie kupie tych słuchawek ponieważ zależy mi na wbudowanym mikrofonie.

Miałem brac te razer ponieważ dostały dobre opinie w cd-action i pclab.
Z drugiej strony na internecie piszą żeby ich nie brać że lepiej wziąść ss 555.
Jeszcze się zastanowię, ale jak nie znajde nic dobrego to chyba kupie te razera.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić oddzielny mikrofon i oddzielne słuchawki. Zdecydowanie wygodniej się wówczas słucha muzyki, jak i rozmawia przez internet.

Zadam może inne pytanie - jaka jest zaleta mikrofonu wbudowanego w słuchawki?
Ja osobiście nie widzę żadnej poza bardziej szpanerskim wyglądem, co też jest mocno subiektywne.
Takie słuchawki są cięższe, mikrofon oprócz dźwięków wyłapuje też ruch powietrza z ust... Po co się z tym męczyć, jak można kupić lepsze jakościowo słuchawki i oddzielny mikrofon, który się ustawi gdzieś za monitorem.

Poza tym - Razer, Creative, Logitech... Może i wyrobiły sobie markę w peryferiach komputerowych, ale jeśli chodzi o dźwięk, to uwierz mi, zdecydowanie lepiej wybrać AKG, Beyerdynamic, Grado, Audiotechnica, czy też Sennheisery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Furra, oddzielny mikrofon jest zwyczajnie wygodniejszy - no, chyba że gramy z padem w dłoni, leżąc na łóżku, czy też kanapie. Sprawdzone w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Jakie polecicie słuchawki do około 200zł? Użytkowanie głównie gry, czasami muzyka. Raczej bez mikrofonu. Mam jakiś w kamerce i wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema ja bym się chciał dowiedzieć jakie słuchawki proponujecie do około 80zł. Słuchawki mają być do mp3/psp na rower najczęsciej, dobrze jakby miały jakieś basy myśle na creative ep 550 ( bo na pewno takie nauszne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 20:42, miCHolo_PL napisał:

Witam, szukam dobrych słuchawek do gier za cenę do ok. 100zł. Jakie moglibyście mi polecić?

Ja polecam Sennheiser : http://www.allegro.pl/item1056435512_sluchawki_sennheiser_hd201_zalman_zm_mic1.html
http://www.allegro.pl/item1053747104_sennheiser_hd_202_hd202_sluchawki_w_wa_wys_24h_fv.html
Myślę że za tą cenę to doskonały wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować