Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Cześć!

Poszukuję dobrych jakościowo słuchawek. Grywam w gry, w których słuch jest wyjątkowo potrzebny (kroki przykładowo). Najlepiej by było jakby posiadały też dobry mikrofon. Szczęśliwym byłbym gdyby były z ceną PONIŻEJ 100 zł.

Oczywiście wspaniale by mi się czytało jak ktoś poleca słuchawki bo sam z nich korzysta/ał/ała.

Pozdrawiam, Nuusik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Mam słuchawki Speedlink Medusa 5.1 i nie mogę ich używać na systemie windows 7. Szukałem oprogramowania w sieci, ale każde kończy się na Viscie. Oprogramowanie dołączone do słuchawek tez nie chce się zainstalować na 7 a bez niego same słuchawki nie działają. Można to jakoś rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 23:57, NuuS napisał:

Cześć!

Poszukuję dobrych jakościowo słuchawek. Grywam w gry, w których słuch jest wyjątkowo
potrzebny (kroki przykładowo). Najlepiej by było jakby posiadały też dobry mikrofon.
Szczęśliwym byłbym gdyby były z ceną PONIŻEJ 100 zł.

Oczywiście wspaniale by mi się czytało jak ktoś poleca słuchawki bo sam z nich korzysta/ał/ała.

Pozdrawiam, Nuusik

Jeżeli tylko do gier to mogą być te http://www.ceneo.pl/1760472 lub te http://www.ceneo.pl/107030 ale te drugie nie posiadają mikrofonu, ale można na nich słuchać również muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej rady. Właśnie zepsuły mi się słuchawki (jakieś sporotwe od Creative za ~50zł, i tak długo wytrzymały - mam niezwykły dar do psucia słuchawek, szczególnie nadzarpywania kabelków w okolicach jacka). Znalazłem na allegro dwie interesujące aukcje

http://allegro.pl/item1077366690_wietrzymy_magazyn_sennheiser_cx_300_box_2_kolory.html
http://allegro.pl/item1077366737_wietrzymy_magazyn_sennheiser_cx_300_ii_box.html

Słuchawki za 40 złotych które w sklepach (jak podaje skąpiec) kosztują od 120 złotych do 170 złotych. Naprawdę wietrzenie magazynów czy zwykła ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 22:00, KrisK91 napisał:

Słuchawki za 40 złotych które w sklepach (jak podaje skąpiec) kosztują od 120 złotych
do 170 złotych. Naprawdę wietrzenie magazynów czy zwykła ściema?


Byłbym ostrożny. Wietrzenie wietrzeniem, ale bez przesady. Zwróć uwagę na to, że sprzedawca nie podaje jakichkolwiek danych kontaktowych, jedynie e-mail. W praktyce możesz pisać na Berdyszów. Lepiej sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, moglibyście doradzić mi jakieś dobre słuchawki do słuchania muzyki?

Oczekuję dobrej dynamiki dźwięku i dość szerokiego pasma żeby i basy i soprany były czytelne i pełne. Chciałbym aby też izolowały od dźwięków otoczenia gdyż najczęściej słucham muzyki w środkach komunikacji miejskiej :)
Do tej pory używałem Creative EP630 i byłem zadowolony ale niestety jak zwykle wytargałem przewód i kolejna para poszła do kosza :)

Aha... EP630 były douszne ale te nowe nie muszą takie być :)

Dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie Sennheisery HD205? Znajdę coś lepszego do słuchania muzyki i oglądania filmów w cenie 160-170 złociszy? Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o małą pomoc w doborze słuchawek. Chciałbym tanie, wygodne i najlepiej z ładnym dźwiękiem słuchawki. Co polecacie? Tylko nie MEDIATECH MT3503 Pyxis, bo są strasznie niewygodne i mam zamiar się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję super wytrzymałych słuchawek z super grubym kablem i super mocno przymocowaną kostką regulacji głośności. Aktualnie mam fatal1ty od ok. roku i właśnie padła lewa słuchawka, nie pomaga nawet kręcenie kablem.
Słuchawki koniecznie muszą mieć mikrofon (świetnie by było, gdyby był na minijacku) no i cena do 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek ze świetnym bassem, przystosowanych do słuchania muzyki. Musi to być świetny sprzęt, który się nie spali ani nie połamie. Mogą być z mikrofonem, jak i bez mikrofonu, cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować