Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

/.../
Bas chciałbym, żeby był chociaż jak w ep630, tam było słychać że coś sobie popukuje:). Co do sennheiserów, niestety racja... Po allegro chodzą w granicach 40zł, a dzisiaj będąc w euro rtv moim oczom ukazała się cena...160zł :x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w moim odczuciu SRS-300 mają dość równe pasmo, być może lekko podbijają wysokie tony (albo to tylko takie wrażenie po użytkowaniu senek HD202 ;)), z drugiej strony - zawsze można się pobawić equalizerem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję bardzo dobrych słuchawek do gier a rzadziej do filmów i muzyki w cenie do około 150zł.
Powinny być wygodne i nie męczące przy dłuższych sesjach przed kompem oraz dobrze izolować od otoczenia.
A i mam zintegrowaną kartę dźwiękową i nie zamierzam kupić normalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 21:22, Graszcz napisał:

Creative Fatal1ty. Polecam

Słyszałem sprzeczne informacje o tych sluchawkach, jedni piszą ze świetne , a drudzy odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 21:42, 1096 napisał:

Słyszałem sprzeczne informacje o tych sluchawkach, jedni piszą ze świetne , a drudzy
odwrotnie

Mam je bardzo długo i nie narzekam. Żadnych problemów, uszkodzeń, usterek. Na co ludzie narzekali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 21:42, 1096 napisał:

Słyszałem sprzeczne informacje o tych sluchawkach, jedni piszą ze świetne , a drudzy
odwrotnie


Trzeba jednak zaznaczyć, że jest kilka modeli słuchawek sygnowanych przez Jonathana.
Jeśli o mnie chodzi, to od pewnego czasu posiadam model HS-1000. Powiem krótko - słuchawki brzmią bardzo dobrze, są solidne ( czego nie mogę powiedzieć o moich Razerach, które się rozpadły ) i wygodne. Czego chcieć więcej ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój z tymi przereklamownymi słuchawkami dla "pro graczy", tak miałem okazje przetestować te Creativy i nic ciekawego w nich nie usłyszałem. Najlepiej wybrać coś z oferty Sennheisera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:49, 1096 napisał:

Powinny być wygodne i nie męczące przy dłuższych sesjach przed kompem oraz dobrze izolować
od otoczenia.


Jeśli tak, to HS-800 odpadają. Mają bardzo małe muszle, po jakimś czasie bolą uszy (da się przyzwyczaić, ale po co, jak można kupić większe), a dźwięków z otoczenia nie tłumią prawie wcale. Słuchawki same w sobie nie są złe, ale są zwyczajnie przereklamowane i nie warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko(mogę coś pokręcić, sprzęt podłączałem tydzień temu, na dodatek z kumplem).
Była taka kwestia co do zasilania(?), było AC''97(analogowe) oraz cyfrowe(już nie pamiętam jakie to było oznaczenie) - nową kartę dźwiękową pod które miałem podłączyć aby nie było żadnych problemów ze słuchawkami sennheiser hd555(sprawdzam czy podpiąłem poprawnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nateca muszle są wygodne nawet po dłuższym graniu lub spędzaniu przed kompem czasu uszy nie bolą mikrofon jest dokładny . Dałem za nie jakieś 70-80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wybieram się dzisiaj do Media Marktu w celu zakupienia słuchawek. Mają one służyć przede wszystkim do słuchania z mp3 i ewentualnie do komputera wieczorami. Budżet szacuję na jakieś 130-150 zł. Zastanawiałem się nad innym niż "grzybki". Chodzi mi o to, żeby były zgrabne i mieściły się w kieszeni ;). Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w nowym roku, po przypływie gotówki chciałbym zakupić sobie nowe słuchawki. Moje typy to Sennheiser HD 555, HD 485, HD 515, słuchawki mają być do słuchania muzyki i oczywiście grania. Moja karta dzwiękowa to Creative SB X - Fi Gamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mając porównania(możliwości przesłuchania) nie jesteś w stanie ocenić jakości dźwięku. Ja mam HD 555 podłączone pod Xonara DX/XD/A i... jest dobrze, ale mogło być lepiej. Mocno odczuwalne są jakieś nieprzyjemne dźwięki. Jak z kimś gadasz i jest na tyle leniwy, że źle skonfigurował Skype''a/VT/TS/i tym podobne - katorga...
Nic innego im nie mogę zarzucić, chociaż sam w ciemno kupowałem(ile się o nich naczytałem :D)

Z pewnego fora:
"Na pewno nie bierz HD515. HD555 to nie zaden wtfpwn, ale z powyzszej listy wybralbym wlasnie je - reszta to raczej polsrodki. Nalezy pamietac, ze sa to sluchawki otwarte, przez co na zadne LAN rozgrywki sie nie nadaja, bo wpuszczaja za duzo dzwieku z zewnatrz, ale za to sa lekkie i wygodne, wiec jako sluchawki do pogrania w cichym pokoju powinny zdac egzamin na 5.

Niektorzy polecaja HD485 - z uwagi na budowe na pewno mozna spodziewac sie po nich lepszej izolacji, glebszego basu, ale to z teorii/recenzji, bo osobiscie nie mialem z nimi do czynienia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 23:45, kamyk092 napisał:

Witam serdecznie w nowym roku, po przypływie gotówki chciałbym zakupić sobie nowe słuchawki.
Moje typy to Sennheiser HD 555, HD 485, HD 515, słuchawki mają być do słuchania muzyki
i oczywiście grania. Moja karta dzwiękowa to Creative SB X - Fi Gamer.


mam HD 555 + XFi Gamer, jezeli chodzi o jakość dzwieku najlepsze jakie do tej pory miałem (a troche ich było ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że HD 515 nie, no to albo HD 485 lub HD 555. Mi osobiście podoba się opinia o HD 485, dużo basu, dobra izolacja to jest to :) ale jeszcze poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 23:45, kamyk092 napisał:

Witam serdecznie w nowym roku, po przypływie gotówki chciałbym zakupić sobie nowe słuchawki.
Moje typy to Sennheiser HD 555, HD 485, HD 515, słuchawki mają być do słuchania muzyki
i oczywiście grania. Moja karta dzwiękowa to Creative SB X - Fi Gamer.


Osobiście polecam sprawdzić słuchawki Beyerdynamics DTX 910 oraz AudioTechica ATH-AD300. Odsłuchiwałem te 2 modele wraz z Sennheiser-em HD555 i z tych trzech imho HD555 to crap, wygrywają imho DTX 910.
Sprzęt odsłuchowy w sklepie to był jakiś odtwarzacz + wzmak słuchawkowy (oba od Cambridge Audio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może polecić jakieś słuchawki "muszle" w cenie do 50 zł? Nie potrzebuję nic droższego, bo i tak nie słyszę różnicy, a moje Philipsy SHP1900 po 4 latach zasłużenie odeszły. Do śmietniora. Znajdę w takiej cenie cokolwiek lepszego, niż owe Philipsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować