Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2011 o 09:24, karolekx23x napisał:

> Hej! Szukam słuchawek do mp3. Tak do 150 zł. Co myślicie o tych:
> http://supersklep.pl/c75-sluchawki/i96770-sluchawki-coloud-star-wars-stormtrooper

> W sumie daje tylko przykład, więc jestem otwarty na propozycje.

Poszukaj czegoś innego, mi się nie podobają ale jak Ci się podobają to sobie kup.


Naprawdę przemyślana i głęboka odpowiedź.

Z mojej strony polecę:

a) Muszlowe: Sennheiser HD 202 (cena: ok. 100 zł)
b) Douszne: Sennheiser MX 160 (cena: ok. 40 zł)

Oba modele pokazują, że można mieć naprawdę solidne i naprawdę dobrze grające słuchawki w przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 12:09, wawrzyniak40 napisał:

Z mojej strony polecę:

Dnia 17.01.2011 o 12:09, wawrzyniak40 napisał:

b) Douszne: Sennheiser MX 160 (cena: ok. 40 zł)


Nie zgodzę się z tą wypowiedzią. Kupiłem MX 160 pół roku temu i następnego dnia oddałem do sklepu. MX 160 ma bardzo podbite wysokie tony. Nie sposób słuchać polskich piosenek lub radia. Przy natłoku "szeleszczących" głosek w języku polskim wrażenie jest fatalne, co chwilę słychać aż taki poświst. Natomiast polecam model MX 50 (choć nie wiem czy jest jeszcze dostępny), to bardzo udane słuchawki, dobry dźwięk we wszystkich zakresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że posiadając te słuchawki i używając w kompilacji ze smartfonem Samsung Wave oraz z odtw. mp3 Creative MuVo nie zauważyłem powyższych problemów. Dzięki za info co do MX50 - obadam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na słuchawkach więc was zapytam.

Potrzebne mi słuchawki do DSa, oczywiście nie te duże na całe uszy tylko douszne (czy jak to się zwie) jak w empeczwórkach. Wejście mini jack 3.5mm.
Planuję kupić byle jakie do ~30 zł ale może polecacie jakiś konkretny model w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:57, Krzycho napisał:

Planuję kupić byle jakie do ~30 zł ale może polecacie jakiś konkretny model w tej cenie.


W takim limicie ciężko coś polecić. Spróbuj może te:

http://www.hihawa.pl/produkty/Słuchawki/Laberg%20L100%20-288.html

Swego czasu trochę zamieszały na forach. Początkowo kosztowały dychę, a zachwyceni użytkownicy twierdzili, że za cenę NoName''ów oferują jakość zbliżoną do Sennheiserów. Nawet jeżeli były to opinie przesadzone, to jakaś cząstka prawdy musiała w nich tkwić. Sprawdź, może Ci będą odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:57, Krzycho napisał:

Nie znam się na słuchawkach więc was zapytam.
Potrzebne mi słuchawki do DSa, oczywiście nie te duże na całe uszy tylko douszne (czy
jak to się zwie) jak w empeczwórkach. Wejście mini jack 3.5mm.
Planuję kupić byle jakie do ~30 zł ale może polecacie jakiś konkretny model w tej cenie.

Vedia SRS-300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano szukałem wczoraj trochę i też przeczytałem, że SRS-300 oraz L100 są dobre ale SRSów nigdzie nie mogłem znaleźć więc zamówiłem L100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 15:27, Krzycho napisał:

Ano szukałem wczoraj trochę i też przeczytałem, że SRS-300 oraz L100 są dobre ale SRSów
nigdzie nie mogłem znaleźć więc zamówiłem L100.

Faktycznie, jeszcze niedawno SRS były w Vediastore (sam tam kupiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tematu o mikrofonach więc piszę tutaj.
Szukam dobrego i w miarę taniego mikrofonu najlepiej nie takiego co montuje się go na słuchawki.
Obecnie mam taki noname za 10zł z i jakość nagrywania jest strasznie marna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy słuchawki które podłącza się do pada od Xboxa 360 działają z PC?
Tzn. Mam pada od X''a PC i gdy chcę rozsiąść się wygodniej, to nie starcza mi kabla moich obecnych "zwykłych" słuchawek. Gdybym dokupił sobie headset xboxowy to dźwięk Skype i wszystkich gier PC normalnie, elegancko by działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 20:17, kaczek93 napisał:

Szukam dobrego i w miarę taniego mikrofonu


Zalman ZM-MIC1 - ''doczepiany'' do kabla. ~20 PLN

Mikrofon Logitech Desktop - ''stacjonarny''. ~40 PLN / 90 PLN na USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 16:58, Pitej napisał:

A ja mam pytanie czy słuchawki które podłącza się do pada od Xboxa 360 działają z PC?
Tzn. Mam pada od X''a PC i gdy chcę rozsiąść się wygodniej, to nie starcza mi kabla
moich obecnych "zwykłych" słuchawek. Gdybym dokupił sobie headset xboxowy to dźwięk Skype
i wszystkich gier PC normalnie, elegancko by działał?


Taniej wyjdzie kupić dłuższy kabel z wejściem i wyjściem jack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znacie moze jakies słuchawki do około 100zł ( w granicach) z mikrofonem i żeby uszy nie bolały głownie do grania w FPS''y na multi playerze ( ważne żeby słuchawki były wygodne bo kiedyś miałem jakieś to po 20 min uszy mnie bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 14:00, vinnere napisał:

znacie moze jakies słuchawki do około 100zł ( w granicach) z mikrofonem i żeby uszy nie
bolały głownie do grania w FPS''y na multi playerze ( ważne żeby słuchawki były wygodne
bo kiedyś miałem jakieś to po 20 min uszy mnie bolały

Wprawdzie nie miałem ich na sobie, ale Plantronics gamecom 367 wygląda na jedyny tego typu produkt (może parę złotych przekraczać te 100zł). W sumie jest to jedna z topowych firm w dziedzinie słuchawek z mikrofonem, więc powinny być dobre. Swego czasu pracowałem na trochę innego typu plantronicsach, ale to była inna liga (1000 zł za parę), w każdym bądź razie nie były złe, ale ich nienawidziłem, bo to kiepska praca była ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 17:55, Jan3d napisał:

Mam gamecom 367 i polecam je!

A ja nie, bo się nie nadają do słuchania muzyki, można ich używać tylko do gier. Wiem bo miałem ale pozbyłem się ich po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 08:17, kamyk092 napisał:

> Mam gamecom 367 i polecam je!
>
A ja nie, bo się nie nadają do słuchania muzyki, można ich używać tylko do gier. Wiem
bo miałem ale pozbyłem się ich po miesiącu.

A jakie było zapytanie miszczuniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować