Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Witam was ja posiadam obecnie Razer Carcharias i jestem z nich zadowolony , są głośne wyraźne. A co najważniejsze nie bolą od nich uszy po długich sesjach grania :) ale mają kilka wad takich jak: nauszniki szybko się brudzą , czy np mikrofon ściąga dźwięk ze słuchawek przy głośniejszym słuchaniu. Ale jakby ktoś chciał kupić Razerowe słuchawki to je polecam dałbym im ocenę 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma/miał ktoś Creative Aurvana Live? Co sądzicie o tych słuchawkach? Mają służyć do słuchania muzyki (głównie hard rock i heavy metal, może hip hop, czasem coś innego ;p) i od czasu do czasu do grania (ale na to bym nie zwracał szczególnej uwagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 18:20, Traitor napisał:

Ma/miał ktoś Creative Aurvana Live?

Wczoraj nie działała mi wyszukiwarka :) Już nie musicie odpowiadać, sporo osób polecało już tutaj te słuchawki, więc się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zastanawiam się nad słuchawkami nausznymi, do uzytkowania "mobilnego"-autobus, spacer itp., itd., mieszczących się w kwocie do 300zł.
Wpadł mi w oko model Audio-Technica ATH-WS50, ale niestety nie orientuję się w temacie i byłbym wdzięczny gdyby ktoś wypowiedział się o tej marce, albo konkretnie o modelu lub doradził jakąś alternatywę.
Słucham różnej muzyki od elektro, dubstepów, indie, rapu, jazzu, funku, bluesa, po hard-rockowe klimart, więc sprzęt powinien być w miarę uniwersalny ^^.
Oczywiście nie oczekuję cudów za te pieniądze, ale w miarę dobrą jakość,wykonanie i wygłuszenie od otoczenia.
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, planowałem kupić jakieś dobre słuchawki do grania w kwocie do 300zł- zależy mi głównie na tym, aby wysłuchiwać przeciwników w MW3, myślałem nad Creative Aurvana live, Senki 408 i GameComy 777 (w zestawie z kartą). Najdłużej myślałem o tych Creative-ach, gdyby można było dokupić do nich jakąś porządną kartę (najlepiej pod USB) to chyba nieźle by cisnęły... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym konkretnym modelu się nie wypowiem, ale o marce jak najbardziej. Audio-Technica to jedna ze starszych i szanowanych firm w świecie audio. Produkuje sprzęt raczej z wyższej półki (jakościowo jak i cenowo). Sam posiadam tańszy, nauszny model ATH-SJ5 i naprawdę nic złego o dźwięku nie mogę powiedzieć. Sugerując się ceną, ATH-WS50 powinny być jeszcze lepsze, a i jakość wykonania powinna być na wyższym poziomie w porównaniu do mojego modelu, w którym pałąk to kawałek cienkiego plastiku ;)

Polecam ci jeszcze model AKG K520, które urzekły mnie jakością dźwięku (krystalicznie czysty, z mocnym, nisko schodzącym basem - słuchane pod Sansą Fuze), wygodą (mięciutkie pady; lekkie), jakością wykonania (lepszy jakościowo plastik; kabel w "sznurowanym" oplocie).

Pod jakim źródłem będziesz tych słuchawek używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki za taką cenę będą się marnować pod komórką. Nie wiem też, czy ta da radę je napędzić. Dobrze byłoby zaopatrzyć się w jakiegoś playera (Sansa Clip+, Fuze z tych tańszych a dobrych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, planowałem kupić jakieś dobre słuchawki do grania w kwocie do 300zł- zależy mi głównie na tym, aby wysłuchiwać przeciwników w MW3, myślałem nad Creative Aurvana live, Senki 408 i GameComy 777 (w zestawie z kartą). Najdłużej myślałem o tych Creative-ach, gdyby można było dokupić do nich jakąś porządną kartę (najlepiej pod USB) to chyba nieźle by cisnęły... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem pod co zamierzasz to podłączać i czego słuchać, ale CAL!e(Creative Aurvana Live!) będą pasować, tak bez wybrzydzania.
Zawsze możesz w nich pograć, podłączyć pod coś przenośnego(sytuacje i pomysły mogą być różne).
Koszt od ~210 PLN(z przesyłką jak najbardziej wyrobisz się z budżetem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 18:20, sliski_wojtas napisał:

Mam zamiar kupić jakieś słuchawki tylko i wyłącznie do muzyki do 250 zł.


Do mnie dzisiaj doszły CAL!e. Sporo osób już je tutaj polecało. Od siebie dodam, że są dość wygodne, no i wygląd też nie jest jakiś tragiczny :) Co do dźwięku to jeszcze nie wiele moge powiedzieć, ale ze wstępnych odsłuchań "brzmienie jest całkiem przyjemne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupić słuchawki w cenie najlepiej 400 zł. Teraz pada pytanie jakie na oku mam dwa modele siberia v2+ karta dźwiękowa usb lub plantronicsy gamecom 777 również z kartą dźwiękowa różnica cenowa między nimi to 170 zł. Ma ktoś może oba modele albo może się o nich wypowiedzieć?Słyszałem trochę opinii o sibieri v2 , że płaci się tylko za firmę a słuchawki do niczego jakościowo czekam na porady.Jeżeli macie też jakieś inne propozycje do tej kwoty to chętnie wysłucham.Słuchawki mają służyć głównie do gry w cs 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebo922 Kup sobie Razer Carcharias polecam :) dobry dźwięk mikrofon świetny jedyna wada moim zdaniem to nauszniki które zbierają bardzo kurz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem słuchawek w cenie +/- 200 zł i w końcu znalazłem. AKG K518DJ. Jestem Basshead''em więc ilość bassu jest wystarczająca ( źródłem jest iPod Touch 4g, dość neutralne źródło ). Sprawdzają się w mojej muzyce ( Industrial Rock/RAP/Rapcore/Dubstep/Grunge głównie takie gatunki ) wysmienicie. Izolacja tak jak mnie zapewniano, jest znakomita. Jestem jak najbardziej zadowolony : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować