Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2012 o 00:39, vinnere napisał:

Siema co sądzicie o tych słuchawkach ? http://www.sadistic.pl/dyrektor-internetu-vt135642.htm
czy są wygodne ? obecnie mam paltronics gamescom 367 i są bardzo wygodne (ale zepsułem
je :( ) polecam za 100zł najlepsze



o sorry zobaczyłem że miałem zły schowek skopiowany ^^ sorry za to właściwy link tutaj http://sklep.sferis.pl/produkt/30329.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 03:13, vinnere napisał:

o sorry zobaczyłem że miałem zły schowek skopiowany ^^ sorry za to właściwy link tutaj
http://sklep.sferis.pl/produkt/30329.html


Creative... dalej już patrzeć nie muszę, wiem że to przereklamowany chłam gdzie za jakość dźwięku płacisz 8 dych a za markę drugie tyle. Zresztą jak każdy model tej firmy tak i ten ma 0.1mm grubości kabel który aż chce się urwać przy jakimkolwiek mocniejszym szarpnięciu.

http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/ - poczytaj, wybierz sobie coś z tych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. czyli ogólnie wszystkie creativa są jak mówisz ? bo podobały mi się jeszcze draco w tej samej cenie ale jesli mówisz o kablu 1mm to przyznam racje w obecnych po kablu nagminnie jeżdżę krzesłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym zakupić sobie słuchawki do gier.Głównie do konsoli playstation 3.Zastanawiam sie nad słuhawkami ps3 wireless headset 7.1..Czy moglibyście polecić jakieś słuchawki od siebie.Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mieli polecić słuchawki które by nadawały się zarówno do tego żeby założyć i gdzieś iść na spacer i jednocześnie do amatorskiej studyjnej pracy, to znajdzie się coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 21:22, noobie napisał:

Jakbyście mieli polecić słuchawki które by nadawały się zarówno do tego żeby założyć
i gdzieś iść na spacer i jednocześnie do amatorskiej studyjnej pracy, to znajdzie się
coś takiego?


Cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja się podepnę. Tym razem douszne. Cena:200-250 złotych, marka dowolna, mają mieć dobrą średnicę, wysokie nie mają nigdzie uciekać a niskie niech będą odczuwalne ;D Istnieje coś w tym rodzaju w tym przedziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 22:30, necron1501 napisał:

I ja się podepnę. Tym razem douszne. Cena:200-250 złotych, marka dowolna, mają mieć dobrą
średnicę, wysokie nie mają nigdzie uciekać a niskie niech będą odczuwalne ;D Istnieje
coś w tym rodzaju w tym przedziale?


akg k330 - mi się wydają dobre... :P Znajomy ma, ja jako właściciel k518 stwierdzam że mają ciut mocniejszy bas (jak to douszne) i ciut gorszą górę. Aczkolwiek wydaje mi się że to może być wybór, a wersja żółta jest baaaardzo ładna :D Jedyny problem to cieniutki kabelek, który może się przerwać przy noszeniu w kieszeni - ale wiadomo - nie musi. Ja mam pecha i nawet chyba kabel od zasilania bym przerwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 22:14, Szczep_NML napisał:

Co sądzicie o Creative Tactic 3D Alpha? Czy są warte 150 zł?


Powiem tak - miałem i przesiadłem się na 7H podłączane pod tą samą kartę dźwiękową USB która jest w zestawie z 3D Alpha - Nie zauważyłem absolutnie żadnej różnicy w dźwięku, po za tym że 7H są na pewno wygodniejsze ;P
Także mogę polecić, chodź zapewne można je kupić taniej (ja swoje kupiłem ponad rok temu za odpowiednik 120 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że kabel taki cieniutki, to efekt mikrofonowy jest dość mocno odczuwalny? Co jak co, ale douszne kupuję właśnie do mocno aktywnego użytkowania, a ciągłe szumy to mocno zabiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 13:10, necron1501 napisał:

Jako że kabel taki cieniutki, to efekt mikrofonowy jest dość mocno odczuwalny? Co jak
co, ale douszne kupuję właśnie do mocno aktywnego użytkowania, a ciągłe szumy to mocno
zabiją.


Z tego co się dowiadywałem to nie jest on jakiś mocny.

NuForce NE-700X bym ci jeszcze polecił sprawdzić. Jednak będzie chyba to porównywalny efekt mikrofonowy do akg, bo kabel ma bardzo podobną średnicę (wg zdjęć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i niestety NuForce odpada. Tragiczne wykonanie, radzieckie wykończenie. Średnio chcę dawał 150 zł i się rozpadną po paru miesiącach.

Co do AKG, nie znalazłem tego akurat modelu w recenzjach, ale jego starszego braciszka 370. Dwie recenzje, obie twierdzą że są zimne i bas tak tylko żeby był. Chociaż jeszcze poszukam, model modelowi nie równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Od paru dni mam i polecam Brainwavs M1 za 130zł, ale za 200 masz jeszcze nieco lepsze M2. Słyszałem, że Fischer Audio Eterna tez są dobre, ale to juz ponad 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 16:36, sinir napisał:


Od paru dni mam i polecam Brainwavs M1 za 130zł, ale za 200 masz jeszcze nieco lepsze
M2. Słyszałem, że Fischer Audio Eterna tez są dobre, ale to juz ponad 200.


Tfu, pierwsza rzecz, to nie NuForce''y są paskudne tylko Eterny, mój błąd. To właśnie one cierpią na jakości wykoniania ;p O Brainwavsach poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 16:49, necron1501 napisał:

Tfu, pierwsza rzecz, to nie NuForce''y są paskudne tylko Eterny, mój błąd. To właśnie
one cierpią na jakości wykoniania ;p O Brainwavsach poczytam ;)


E, ładne są. :) Tutaj masz przeogromne porównanie dokanałowych http://www.head-fi.org/t/478568/multi-iem-review-250-iems-compared-ultimate-ears-100-added-08-20-12 może się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 17:15, sinir napisał:

> Tfu, pierwsza rzecz, to nie NuForce''y są paskudne tylko Eterny, mój błąd. To właśnie

> one cierpią na jakości wykoniania ;p O Brainwavsach poczytam ;)

E, ładne są. :) Tutaj masz przeogromne porównanie dokanałowych http://www.head-fi.org/t/478568/multi-iem-review-250-iems-compared-ultimate-ears-100-added-08-20-12
może się przyda...


Są może i ładne na zdjęciach, ale podobno wychodzący klej odstrasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować