Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Okej, dzięki. Zastanowię się. Wiem, że Sennheiser to bardzo dobra firma.

PS A Natec to nie no-name, po prostu nie są tak znane, bo robią raczej tani sprzęt i kierowany głównie do graczy, więc jest to po prostu bardziej niszowy produkt. :P (przez co nie mogę nigdzie znaleźć ich porządnej recenzji, dlatego zapytałem tutaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki do 100zł?
Potrzebuję do najzwyklejszego użytkowania czyli gry/filmiki/okazjonalnie muzyka. Bez mikrofonu.
Audiofilem nie jestem, do tej pory mam Sennheiser HD201 (kupione kiedyś z promocji za 70zł) i bardzo je sobie chwalę jednak potrzebuję drugiej pary słuchawek.
Czy ktoś może coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 11:04, kaczek93 napisał:

Audiofilem nie jestem, do tej pory mam Sennheiser HD201 (kupione kiedyś z promocji za
70zł) i bardzo je sobie chwalę jednak potrzebuję drugiej pary słuchawek.
Czy ktoś może coś polecić?

Drugie Sennheisery? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 11:24, Dared00 napisał:

> Audiofilem nie jestem, do tej pory mam Sennheiser HD201 (kupione kiedyś z promocji
za
> 70zł) i bardzo je sobie chwalę jednak potrzebuję drugiej pary słuchawek.
> Czy ktoś może coś polecić?
Drugie Sennheisery? ;)

Rozważałem taką opcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2013 o 11:04, kaczek93 napisał:

Czy ktoś może coś polecić?

Kiedyś polecono mi tutaj Philips SHP 5401 z których jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Ale to Twój wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie Tritton Warhead. Mam pytanie do ew. użytkowników.
Próbowaliście kiedyś nagrywać dźwięk z mikrofonu słuchawek na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 11:04, kaczek93 napisał:

Jakie słuchawki do 100zł?
Potrzebuję do najzwyklejszego użytkowania czyli gry/filmiki/okazjonalnie muzyka. Bez
mikrofonu.
Audiofilem nie jestem, do tej pory mam Sennheiser HD201 (kupione kiedyś z promocji za
70zł) i bardzo je sobie chwalę jednak potrzebuję drugiej pary słuchawek.
Czy ktoś może coś polecić?


Jsk pisali wyżej, kolejne Sennheisery z serii HD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Philips robi wszystko z AGD łącznie z odkurzaczami ;) A Sennheiser robi TYLKO sprzęt audio! I to profesjonalny sprzęt... Więc jak na moje robią lepszy sprzęt niż Phipis lub Sony (których to słuchawki też są niegłupie...)... ;) Zresztą popatrz na ceny sprzętu z wyższej półki... Są wyższe niż innych firm... I to raczej dlatego że płacisz za jkość a nie tylko za firmę (tańszy sprzęt też robią - choćby słuchawki za 100 zeta to wg mnie lepszych za tę cenę nie masz...)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 11:33, Nikodem95 napisał:


> Czy ktoś może coś polecić?
Kiedyś polecono mi tutaj Philips SHP 5401 z których jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony.
Ale to Twój wybór :)

Potwierdzam. Te Philipsy grają rewelacyjnie, a przy tym są bardzo lekkie i świetnie się trzymają na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 100 zeta? Tylko Superlux HD681B. Sam mam, są NAPRAWDĘ wokółuszne, półotwarte. Mają dobre basy, dostępne są też w wersjach "upłaszczonych" - jeśli ktoś lubi bardziej neutralny dźwięk, to zamiast B można wziąć np. wersję F. Ale do gier jak znalazł B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Szukam jakiś dobrych gamingowych słuchawek w przedziale 130-200 złotych. Gry, muzyka, ładnie gdyby była możliwość odłączenia mikrofonu i wygodnego użytkowania na telefonie (choć to te opcje opcjonalne). Ostatnio miałem Fatal1ity, jednak naprawdę żałuję zakupu z wielu przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2013 o 21:12, Samnitar napisał:

Ostatnio miałem Fatal1ity, jednak naprawdę żałuję zakupu
z wielu przyczyn.


A można wiedzieć więcej szczegółów z tych przyczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu jak je chwalą są strasznie niewygodne, gąbka okropnie zaciska uszy, męczą po dłuższym użytkowaniu. Zbyt cienki kabel doprowadził do rozerwania w okolicy pilota. Po pół roku używania dźwięk z nich strasznie cichł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 07:09, Samnitar napisał:

Wbrew temu jak je chwalą są strasznie niewygodne, gąbka okropnie zaciska uszy, męczą
po dłuższym użytkowaniu. Zbyt cienki kabel doprowadził do rozerwania w okolicy pilota.
Po pół roku używania dźwięk z nich strasznie cichł.

Ja to mogę tylko potwierdzić. Ba! Mi też się zerwał kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 08:53, Nikodem95 napisał:

Ja to mogę tylko potwierdzić. Ba! Mi też się zerwał kabel.


To chyba normalna wada w tych słuchawkach, bo mi też padł kabel :D Oprócz tego rzeczywiście te słuchawki męczą uszy przy dłuższym użytkowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, od dłuższego czasu szukam nowych słuchawek dokanałowych (z dobrym basem) do telefonu na androidzie w cenie do 150 zł.
Chciałbym aby miały na kablu pilot sterujący głośnością i przewijaniem do następnego lub poprzedniego utworu, bez mikrofonu aczkolwiek miło by było gdyby go miały, a także żeby były wytrzymałe.
Firma nie gra roli byle żeby nie były to jakieś tescowe techniki czy inne tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany pytanie trochę z innej beczki ;)

Jak najskuteczniej wyczyścić materiałowe nauszniki w słuchawkach? Zwykłą ściereczką, wodą, czy jest jakiś lepszy sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Steelseries 3HV2?
Można dostać już za 130zł
Sam nie testowałem ale SS raczej robi dobre słuchawki do gier, wiem z doświadczeń z Siberia V2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować