Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Myśle że creativ HS-400 będzie dobrym rozwiązaniem. Miałem je kiedyś i spisywały się bardzo dobrze. Powinny kosztować nie więcej niż 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:10, Kubeczek77 napisał:

Siemka ! Jakie słuchawki byście doradzili ?? Zastanawiam się nad jakimiś 5.1 ! Doradźcie :D


Słuchawki nauszne 5.1 ???? Są takie. Na jakiej zasadzie one działają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:30, dharmata napisał:

> Siemka ! Jakie słuchawki byście doradzili ?? Zastanawiam się nad jakimiś 5.1 ! Doradźcie
:D

Słuchawki nauszne 5.1 ???? Są takie. Na jakiej zasadzie one działają??

Heh... dokładnie też nie wiem dlatego się pytam bo się nie znam na tym ale wiem że są w tych słuchawkach poprostu rozmieszczone odpowiednioo małe głośniczki... coś takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?" co to wogule za temat gadanie o słuchaweczkaw lol
ja tam przepadam za tymi 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic do gadania to do widzenia, nic Cie tutaj nie trzyma.

Ja mam Tracera, prosty model za 30 zł z mikrofonem. Tandeta jakich mało, która rozleciała mi się niedawno. Trza będzie wysupłać trochę grosza i kupić jakieś porządne z mikrofonem, np. Logitech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to kaman, że są słuchawki typu "5.1" widziałem nawet 7.1 :P I dokładnie jest tak jak napisał Kubeczek77. Głośniczki w słuchawkach są odpowiednio umieszczone :) No coż pomocy trza szukać gdzie indziej. W końcu słuchaweczki za 300 zł. to poważny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Technicsach RP-F500 ? Chodzi mi głównie o słuchawki do muzy odtwarzanej na kompie - i żeby było czuć jakość dźwięku z X-Fi ;). Własnie na takie Technicsy się przymierzam, ale jeszcze chciałem popytać userów - 200zł piechotą w końcu nie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 13:42, Galileo napisał:

A co sądzicie o Technicsach RP-F500 ? Chodzi mi głównie o słuchawki do muzy odtwarzanej na
kompie - i żeby było czuć jakość dźwięku z X-Fi ;). Własnie na takie Technicsy się przymierzam,
ale jeszcze chciałem popytać userów - 200zł piechotą w końcu nie chodzi :P

Nad Technicsem nie ma się co zastanawiać. Ma takie przenoszenie, że nie będziesz w stanie go ogarnąć, więc możesz powiedzieć bye bye szumom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno słuchawki 5.1 Mediatech http://www.assert.pl/product_info.php/products_id/16466, nie spodziewałem się po nich wiele bo co można się spodziewać po słuchawkach 5.1 za 125zł. Oczywiście nie są pozbawione wad oto one:
-Zbyt luźno trzymają się głowy
-Gdy podłączony jest wzmacniacz, słychać szumy
-Gdy nie jest podłączony wzmacniacz, słuchawki nie wibrują...
-Przy dużym podgłośnieniu głośnik basowy się nie wyrabia
-Brak możliwości ustawienia siły wibrowania na pilocie słuchawek i na wzmacniaczu (jedynie regulacja głośności windows działa)
-brak mikrofonu
A teraz zalety:
-Nie bolą uszy od odgniatania, takie są luźne :P
-Przy dobrym ustawieniu siły głosu są idealne do gier i filmów. Oglądałem scene w bajce gdzie wybucha bomba atomowa, naprawde niesamowite wrażenie jak fala uderzeniowa doszła do mnie, cZuje się normalnie wiatr na uszach.
-Dłuuugi kabel 4m z możliwością przedłurzenia
-komplet końcówek
-tylko 125zł za słuchawki 5.1
PS: Polecam za tą cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł ale nie polecałbym tych słuchawek do odtwarzacza mp3 ,bo ten 2,5 metrowy kabel może być nieco uciążliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować