Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

A jakie polecacie słuchawki do 50 złotych? Tylko douszne, nie z obrożą.

Rozwaliły mi się te firmowe z Creativa i nie mam czym słuchać muzyki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

Jako, że może zdecyduje się na kupno słuchawek, najpierw chciałbym zobaczyć opinie na temat kilku słuchawek. Od razu zakładam, że na słuchawki nie wydam więcej niż 35 zł. Interesują mnie słuchawki z mikrofonem, najlepiej do gier i do rozmów przez Skype. Słuchawki muszą dobrze przylegać do uszu, mają być wygodne... ogólnie chodzi mi o takie ''grube'' słuchawki ;)

Wzrok mój przyciągnęły MediaTech Vela (MT362) ze względu na atrakcyjną cenę i wygląd i opinie internautów w sklepie Komputronik:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=2543
A wy co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miał SE K800i, do którego dokupię sobie przejściówkę mini jack. Warto więc rozejrzeć się za słuchawkami. Jednak nie mam wobec nich jakiś szczególnych wymagań. Chcę tylko, żeby nie wypadały z uszu i czysto odtwarzały muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 13:47, igorinho napisał:

Niedługo będę miał SE K800i, do którego dokupię sobie przejściówkę mini jack.


Kurczę, jak ja Ci zazdroszczę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 13:49, Adamzzz napisał:

Kurczę, jak ja Ci zazdroszczę... ;-)


Naprawdę nic szczególnego, przyznam fajny telefon i dobrze odtwarza muzykę. Do tego potrzebne są dobre słuchawki, a tu Sony Ericsson się nie popisał, więc lepiej kupić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaopatrzyłem się swego czasu w słuchawki Logitecha (PlayGear Mod). Po prostu nie lubię tych, jakże popularnych, pchełek, a te są naprawdę fachowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego odtwarzacza mp3 kupiłem słuchawki Creative EP-630 i jestem z nich zadowolony. Wytłumiają one zewnętrzne dźwięki, dzięki czemu np. jadąc zwałą słyszę tylko muzykę wydobywającą się ze słuchawek. Dzięki temu patentowi wzmocnione są również niskie tony. Cena tych słuchawek to ok. 100zł, nie więcej. Jest jeszcze wersja ze smyczą, w kolorze białym, nieco droższa.
W tej chwili zastanawiam się nad kupnem dobrych słuchawek do gier(głównie Counter-Strike). Na początku myślałem o IceMat Siberia Black, ale mają delikatną budowę i źle przyczepiony mikrofon. A co sądzicie o Steel Sound 5H, również te w wersji USB(z zewnętrzną kartą dźwiękową)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, te słuchawki które są w komplecie z odtwarzaczami Creative''a są dobre. Na początku słuchałem muzyki ze słuchawek Creative podobnych do modelu EP-180 (miały trochę inny kształt) i też byłem z nich zadowolony. po jakimś czasie kupiłem model EP-630 i efekt jest o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:42, Kasendrol napisał:

Ten model słuchawek jest strasznie drogi. Ciekawe czy są warte swojej ceny?


Mnie też to ciekawi, podobno muzyka na tych słuchawkach to bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.... Aurvany tyle si eo nich słyszy a nikt ich ni ma

Pisałem na innych forach i ludzi sie ogólnie o nich bardzo dobrze wypowiadają nie wiem tylko czy czy sa warte swojej ceny
Mam Ep 630 i ciekawe czy róznica miedzy nimi a Aurvaną jest tak duza...
Ktos sie moze orientuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam EP-630:) Ostatnio znalazłem identyczne firmy Senheiser (czy jakoś tak). Różnią się tylko wtyczką, tamte mają zakrzywioneko mini jacka, a Creative''y mają prostą wtyczkę. No i jeszcze różnią się ceną, Senheiser''y kosztują ok. 200zł (Creative jest dwa razy tańszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ma takie ;

easy touch ET - 267 - mozna fajnie nawet pograc , najwiekszą roznicę zauwazyłem gdy grałem w coda przez neta .

kosztują 2 dychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem Trust , nie dzialaly ... troche mnie ponioslo i juz nie mam . Gdzies widzialem takie za 700zl , podobno jakies najlepsze na swiecie , tak pisalo . Potrzebuje do klanu . Ktos doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:19, sinexin napisał:

Mialem Trust , nie dzialaly ... troche mnie ponioslo i juz nie mam . Gdzies widzialem takie
za 700zl , podobno jakies najlepsze na swiecie , tak pisalo . Potrzebuje do klanu . Ktos doradzi
?

A co myślisz o tych http://www.gram.pl/sk0_6gjk1_Razer_Barracuda_HP_1_Gaming_Headset.html - wyglądają na solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:43, iro1979 napisał:

> Mialem Trust , nie dzialaly ... troche mnie ponioslo i juz nie mam . Gdzies widzialem
takie
> za 700zl , podobno jakies najlepsze na swiecie , tak pisalo . Potrzebuje do klanu . Ktos
doradzi
> ?
A co myślisz o tych http://www.gram.pl/sk0_6gjk1_Razer_Barracuda_HP_1_Gaming_Headset.html -
wyglądają na solidne


No wlasnie mialem podobne z takimi oslaniaczami na uszy , ja siedze przy kompie dosc dlugo od 7 rano - do 22 ( 7 - 16 bez przerwy , jem / zalatwiam sie jak laduje sie gra , po 16 juz z przerwami , tak po kilka minut , co pare godzin ) , wiec te uszy mi sie troche nagrzeja , potrzebuje sluchawek takich bez tego czegos , co mi ogrzewa uszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ma sluchawki firmy creative i sa bardzo dobre!!!jest taki czysty dzwiek i ogranicza dochodzenie dzwiekow z otoczenia!!co prawda sa dosyc drogie ok 110zl ale warto!!podaje linka do strony creative gdzie jest dokladny opis tych sluchawek (mam nadzieje ze mozna dawac linki w postach...)


http://pl.europe.creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=441&product=14744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować