Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Widzę, że troszkę konstrukcja się zmieniła, w wersji OEM nie było tego okrągłego otworu, tylko te trzy "łopaty". Ale skoro piszesz, że kabel jest "gumowy", to podejrzewam, że raczej w kwestii jacka nic się nie zmieniło :(. Tak czy siak, i tak najpierw spróbuję reanimować swoje SRS-300, ale dzięki za Twój opis.

PS. Zawartość wersji OEM była identyczna - słuchawki + komplety gąbek, różnica była taka, że były pakowane w gustowny woreczek strunowy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam, powtórzę się ;)

Poleciłby ktoś jakieś słuchawki clip-on, takie, jak Thomson HED71N, ale żeby nie były takim szajsem, jak Thomson HED71N, i żeby nie rozlatywały się w tydzień jak Thomson HED71N.

Do 100 złotych najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wielkiego rozeznania w kwestii clip-onów, ale mogę potwierdzić, że KSC75 to genialny wybór. Grają świetnie, bardzo czysto i, co dziwne w przypadku clip-onów, bardzo wyraźnym basem. Jedynym mankamentem jest w zasadzie ich wielkość (no i jak każde klipsy dość słabo wygłuszają), bo są dość duże i np. pod czapkę nie są zbyt wygodne (chociaż co kto woli, założyć czapkę, założysz).

@ Blackhand
Luz, jak jeszcze coś, to wal śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 17:53, szypek26 napisał:

/.../


No no, całkiem miła recenzja. 30 pln nie majątek, chyba też zafunduję sobie takie. Trochę szkoda tego przedłużacza i asymetrycznego kabla, to duża wygoda, kiedy musisz na chwilę zdjąć słuchawki. Mam też wrażenie, że to właśnie gumowany kabel bardziej się plącze. Inna sprawa, że kiedy jest niesplątany lepiej się układa np. pod kurtką i sprawia solidniejsze wrażenie. Ale jeżeli dźwięk jest faktycznie tak dobry jak piszesz, to nadrabia to te drobne niedogodności. Dziękuję za recenzję i może po wygrzaniu pokusisz się o aneks? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 09:14, Anjinsan napisał:

Ale jeżeli dźwięk jest faktycznie tak dobry jak piszesz, to nadrabia to te
drobne niedogodności.

Nie wiem, czy miałeś kontakt z SRS-200, ale 300 są moim zdaniem lepsze. Potwierdzają się tutaj internetowe opinie, że 300 brzmią inaczej niż 200, ale większość ludzi uznaje to za krok w dobrą stronę. Myślę, że nie będziesz zawiedziony, bo chociaż wrażenia odsłuchowe każdy może mieć różne, to trudno mi przypuszczać, że ktoś uważałby słuchawki za tak słabe, że nawet 30 złotych niewarte ;)

Dnia 08.09.2011 o 09:14, Anjinsan napisał:

Dziękuję za recenzję i może po wygrzaniu pokusisz się o aneks?

Hm, grzeję je właśnie. Ale nie wiem, czy coś napiszę - przyczyna jest prosta, zanim się wygrzeją, zdążę się do nich już przyzwyczaić na tyle, żeby nie czuć różnicy :p Moim zdaniem jedyne, co może się delikatnie poprawić po wygrzaniu to soprany - bo teraz są trochę zbyt wyraźne, zwyczajnie dziwnie to brzmi po przesiadce z trochę zmulonych w tym paśmie 200. Ale może komu innemu właśnie taka charakterystyka najbardziej podpasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie słuchawki ( stare padły ). Tylko te na "całą głowę" ,ew. takie do tyłu ( chyba wiecie o co mi chodzi ). Cena: do 150 zł. ( powiedzmy max 170 zł, jeśli byłby zauważalny wzrost jakości ). Funkcje: Głównie do muzyki ( Metal/Rock ), ale jeśli będą miały coś "graczowego", to nie zaszkodzi :) Oczywiście z tym najbardziej standardowym wejściem ( jak do komputera i telefonów - nie znam fachowej nazwy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 18:51, kejmil napisał:

Mam problem pomiędzy dwoma słuchawkami. Które są lepsze Koss SB45 czy Creative Fatal1ty
Gaming


Na 100% nie fatal1ty, produkt zdecydowanie przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kolega u gory sie nie zgodze, najlepsze sluchawki (a mialem ich sporo) jakie kiedykolwiek mialem w zyciu. Kolega tez sobie je ceni i na swoj egzemplarz nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 22:36, Ichvander napisał:

Z kolega u gory sie nie zgodze, najlepsze sluchawki (a mialem ich sporo) jakie kiedykolwiek
mialem w zyciu. Kolega tez sobie je ceni i na swoj egzemplarz nie narzeka.


To chyba ktoś z Plantronicsami Gamescom 367/377 nie miał do czynienia półka cenowa ta sama, a sama jakość wykonania imo lepsza i dużo bardziej wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 18:51, kejmil napisał:

Mam problem pomiędzy dwoma słuchawkami. Które są lepsze Koss SB45 czy Creative Fatal1ty
Gaming


Creativy złe nie są (ci którzy je mieli, w tym ja, wiedzą), ale w podobnej cenie masz lepsze GameComy 367. Obecnie mam je na uszach, bo Creativy padły (ponoć często się psują). Polecam, jak chcesz coś z mikrofonem to to będzie jedna z najlepszych pozycji w tej cenie.

@up
Otóż to. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 19:06, 1096 napisał:

Na 100% nie fatal1ty, produkt zdecydowanie przereklamowany


Podpisuję się. Słuchawki nie są złe, ale za tą kasę można mieć o wiele lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 19:06, 1096 napisał:

> Mam problem pomiędzy dwoma słuchawkami. Które są lepsze Koss SB45 czy Creative Fatal1ty

> Gaming

Na 100% nie fatal1ty, produkt zdecydowanie przereklamowany

przereklamowany i awaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 22:36, Ichvander napisał:

Z kolega u gory sie nie zgodze, najlepsze sluchawki (a mialem ich sporo) jakie kiedykolwiek
mialem w zyciu. Kolega tez sobie je ceni i na swoj egzemplarz nie narzeka.

Pochwal się kolego jakie to słuchawki miałeś, skoro te Creativy tak zachwalasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Ci bo nie pamietam :P serio. Pamietam, ze mialem jakies creativy z pałąkiem za eee glowa, jakies microsoftu, cos tam pewnie by sie znalazlo... ale calych, kompletnych nazw- nie pamietam. Pewnie mozna dostac lepszy sprzet za ta cene (moje sluchawki byly kupowane 2 lata temu), ale szczerze? Wzialem pierwsze co bylo pod reka i wygladalo eee porzadnie. Slabe kryteria wyboru, ale coz ;) sluchawki mam do dzis, bez zadnej awarii ani niczego. Dla mnie- sluchawki jak dotad najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 17:38, Nikodem95 napisał:

Mam zamiar kupić sobie słuchawki ( stare padły ). Tylko te na "całą głowę" ,ew. takie
do tyłu ( chyba wiecie o co mi chodzi ). Cena: do 150 zł. ( powiedzmy max 170 zł, jeśli
byłby zauważalny wzrost jakości ). Funkcje: Głównie do muzyki ( Metal/Rock ), ale jeśli
będą miały coś "graczowego", to nie zaszkodzi :) Oczywiście z tym najbardziej standardowym
wejściem ( jak do komputera i telefonów - nie znam fachowej nazwy ).

Ponawiam pytanie i przy okazji - mile widziane kilka propozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować