Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Philips i O''neil bend - ktoś może zna? Użytkował? Jak trwałość tego czegoś, zwłaszcza o jacki mi chodzi (bo to jakimś cudem zawsze mi się uda uszkodzić)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 17:13, Mroczny_Joga napisał:

Witam mam pytanie, widziałem ostatnio w sklepie słuchawki z beats by dr dre douszne za
90zł pudełko wygląda na orginalne. Myślicie że to orginalne ?


Na pewno nie są oryginalne, oryginały kosztują duuużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 17:13, Mroczny_Joga napisał:

Witam mam pytanie, widziałem ostatnio w sklepie słuchawki z beats by dr dre douszne za
90zł pudełko wygląda na orginalne. Myślicie że to orginalne ?

Poza tym, że to podróbki, należy dodać, że Monster Cable to firma o bardzo słabej reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, bo to mój pierwszy post w tym temacie.

Szukam słuchawek dousznych. Do tej pory stosowałem model Philips SHE 2660 ale raz już zniszczyła mi się do nich wtyczka i dostałem nowe z gwarancji. Teraz znowu ta sama usterka. Dlatego szukam czegoś z solidną wtyczką. Słuchawki "dawały" że się tak wyrażę i od tej pory jakich bym nie użył, wszystkie wydają mi się "cienkie".
Używam ich zwykle w autobusie, na spacerach itp. Słucham głównie muzyki gitarowej .

Co możecie polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje Waszej pomocy i doświadczenia. Nie jestem dobry w tematach słuchawek, ale chciałbym wybrać coś w miarę dobrego. Słuchawek potrzebuje do grania, czasami muzyka, film.

Czy warto brać Sennheiser hd 205? A może Senki HD 201 lub 202 wystarczą? Co o tym sądzicie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrych słuchawek do mojego iRivera E50. Chodzi mi tylko o "pchełki", cena do 100 zł. Mam na oku 3 modele:
SoundMAGIC PH10
AKG K 319
AKG K 317

z tym, że AKG wahają się pomiędzy 70-190 zł, ale to chyba niedopatrzenie niektórych sklepów, że cena dalej taka wysoka.
Jakieś porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam od czerwca 2010 słuchawki Creative Fatal1ty, wersja z zwykłym mini-jackiem (czyli chyba HS-800).
Kilka miesięcy po zakupie, słychać był trzeszczenie przy regulacji głośności, więc reklamowałem. Słuchawki wróciły w jeszcze gorszym stanie, trzeszczało jeszcze bardziej, bywało i tak że w ogóle było słychać tylko z jednej strony przy niektórych "nastawach" pokrętła. Reklamowałem po raz kolejny, poprawa była jednak wciąż daleko do wygody, bo czasem trzeba dłuższą chwilą ustawiać aż trafi się na punkt gdzie słychać równo w obu.
Teraz boję się, czy jeśli będę reklamował po praz kolejny (RTV Euro AGD, za kilka miechów kończy się gwarancja) nie wrócą znów w gorszym stanie. Coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: posiadam słuchawki firmy Creative, które zasłaniają całą małżowinę uszną.Niestety zgromadził się na tych "zausznikach" kurz. W jaki sposób mogę je wyczyścić, żeby nic nie uszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poleca ktos jakieś słuchawki najlepiej z uchwytami na uszy typu PANASONIC RP-HS33, mają nie spadać gdy jeżdzę na rolkach, to najważniejsze. Nie przepadam za dousznymi ale jeśli bedzie konieczność to chyba jednak się zdecyduję. Cena do 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrych słuchawek do 700 zł +/- 100 zł nastawione na gry/film/muzyka.
Zależało by mi na bezprzewodowych z mikrofonem półotwarte aczkolwiek innymi propozycjami nie pogardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 12:02, Adamantium napisał:

Mam pytanie: posiadam słuchawki firmy Creative, które zasłaniają całą małżowinę uszną.Niestety
zgromadził się na tych "zausznikach" kurz. W jaki sposób mogę je wyczyścić, żeby nic
nie uszkodzić?


Mam takie słuchawki. Ja osobiście czyszcze je "głaszcząc". Ścieraj z nich kurz palcem (ruchem posuwistym w jedną stronę) Kurz powoli będzie schodzić. Potem zbierze się w jednym miejscu i ładnie się zdejmie. Wygląda to na trochę dziwny sposób, ale jest skuteczny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 18:21, KamyK_84 napisał:

Poszukuję słuchawek z naprawdę dobrym mikrofonem (nocki i te sprawy, a nie chce się drzeć
;P). Cena do 200 zł.


Na myśl przychodzi mi takie coś: http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-siberia-v2-white-od-firmy-i2258439237.html Słuchawki doceniane i chwalone przez wielu graczy. Zapłacisz trochę więcej niż te 200zł, ale nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować