Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 jeszcze bliżej.... i też jest nowy gameplay!

17 postów w tym temacie

Filmiki ciekawe, ale z ocena trzeba poczekac az gra wyjdzie. Wtedy bedzie mozna powiedziec cos wiecej. Najpierw byly zachwyty same, pozniej wrzaski, ze to sie nie podoba i tamto. Pozyjemy - zobaczymy. Mowie oczywiscie o wersji PC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się muli na tych filmikach :P. Ot, uroki PC.

Fenomen MW nie do końca rozumiem, jest cała masa gier bardziej wartościowych. Czy na prawdę marketing aż tak wpływa na odbiór produkcji ? (pytanie retoryczne ;)). Dla mnie to po prostu gra jedna z wielu, na pewno nie "must have".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, map packi na PC będą płatne dlatego decyzja o braku dedicated servers i braku supportu dla modderów i mapperów bo inaczej nikt by map packa nie kupił.

Tu juz nawet nie o to chodzi, zapraszam na
www.themodernwarfare2.com
i zobaczcie sobie jakie beznadziejne kill streaki są, powodzenia w takiej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no z tego filmiku mozna sie naprawde duzo dowiedziec. Do premiery zostało już tylko 4 dni wiec tworcy postanawiają pokazac swoje wszystkie karty.
I takim sposobem dowiadujemy się ze w grze dostępna będzie misja w kosmosie. Swoją drogą ciekawe czy bedzie grywalna.Mam nadzieje ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę i tak praktycznie kupuję tylko dla singla iiiii nie mogę się doczekać! Single w cod4 zaczęło mnie nudzić za około 8 podejściem, więc jak się nie patrzy miałem 40godzin miłej rozgrywki :3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować