Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AC II popularniejsze od pierwowzoru

23 postów w tym temacie

Chyba, że powtórka będzie z części pierwszej i wypadnie gorzej technicznie. Sony się chyba za późno obudziło z wykładaniem kasy. "Można się zatem spodziewać, że sprzedaż tego tytułu będzie znacznie lepsza na maszynie japońskiego giganta. " Tak przy okazji na jakiej podstawie? Raczej nie kupie wersji na PS3 skoro mam X360, a ilość ludzi zielonych w temacie konsol raczej nie pomoże w podnoszeniu statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale co w tym dziwnego? To w końcu część druga, kontynuacja. W przypadku pierwszej części, ludzie nie byli pewni co do AC I, w końcu recenzje i obrazki to nie wszystko. A teraz ludzie wiedzą co kupują, a jeżeli ma być lepsze od poprzedniej części to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja z napisami ma wyjść równolegle z wersją angielską, bo będzie to tylko polonizacja kinowa (w cut-scenkach na niektórych filmach z AC widać angielskie napisy, więc tym razem wydaje się to rozsądne). Oczywiście mówię o wersji na PC. Na X360 i PS3 prawdopodobnie gra będzie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać że AC II zostawia poprzednią odsłonę w tyle chociaż taka zła nie była, a nowa odsłony wygląda lepiej. tylko szkoda że zawsze konsolowcy dostają super marki jako pierwsi a PeCetowcy muszą czekać troche głupie ale cóż take życie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:19, ww3pl napisał:

Nie bądź taki hej do przodu.
Wersje konsolowe niemal na pewno będą w kinowej, polskiej wersji językowej.
Ubisoft Polska obiecało! ;-)

Edit:
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=958
A nie mówiłem? ;-)



Opierałem się na tym co w sklepie gramu jest napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYDAJE MI SIĘ, że ww3pl mówił do mnie :>
I nie próbuję być "hej do przodu". Nie patrzyłem w sklepie Cenegi, bo zwykle gdzie indziej są lepsze oferty. Dlatego też napisałem, że "prawdopodobnie" będzie po angielsku.
Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:45, Khasim napisał:

WYDAJE MI SIĘ, że ww3pl mówił do mnie :>
I nie próbuję być "hej do przodu". Nie patrzyłem w sklepie Cenegi, bo zwykle gdzie indziej
są lepsze oferty. Dlatego też napisałem, że "prawdopodobnie" będzie po angielsku.
Meh.


Ups, faktycznie, odpisywałem z newsa, nie z forum i nie widziałem że to odpowiedź konkretna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:19, ww3pl napisał:

Nie bądź taki hej do przodu.
Wersje konsolowe niemal na pewno będą w kinowej, polskiej wersji językowej.
Ubisoft Polska obiecało! ;-)

Edit:
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=958
A nie mówiłem? ;-)


Hmmmm? Kinową, a na PC oczywiście dadzą dubbing? Ja się zabiję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jedynce się sporo zawiodłem, ale dwójka zapowiada się fajnie i pewnie kupię ale parę miechów po premierze, ponieważ mniej więcej w tym samym czasie wychodzi Mafia 2 która jest dla mnie priorytetem jeśli chodzi o zakupienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować