Zaloguj się, aby obserwować  
Domek

Nieczyste zagrywki

2 posty w tym temacie

Cześć moi drodzy.

Na wstępie - nie wiem jakie tu w tej chwili na forum panują zasady, także jak zostanę zaklasyfikowany jako spam i skasowany, no to spoko, jakoś przeżyję. :)

Niektórzy z Was pewnie pamiętają mnie jeszcze z gramu. Tak sobie naiwnie wmawiam. ;) Ale dość łudzenia się.

Wiem, że to będzie wyglądać trochę jak reklama i trochę będzie, ale zdecydowanie nie po to by się reklamować to wrzucam. Tylko po to, żeby zwrócić Waszą uwagę na coś, moim zdaniem, fajnego. Bo zacząłem jakiś czas temu z kolegami z pracy podcasta o grach rozkręcać. I szczerze, nieskromnie powiem, że chyba jest niezły.

Linkował nie będę, coby chamówy nie odstawiać, ale wygooglajcie sobie jak macie ochotę Nieczyste zagrywki Imperium Gier. Czekam na konstruktywną krytykę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:29, Domek napisał:

Czekam na konstruktywną krytykę! :)


Zanim ocenię, ewentualnie "konstruktywnie skrytykuję" , mam pytanie - macie może jakiś link do rss tego podcastu czy coś w tym stylu? Po prostu wygodniej by mi było słuchać/subskrybować Wasz "twór" przez iTunes - a do tego potrzebuję właśnie rss czy czegoś podobnego :)

Serdecznie pozdrawiam.
M.

Ps.

Dnia 05.11.2009 o 20:29, Domek napisał:

Niektórzy z Was pewnie pamiętają mnie jeszcze z gramu.


Ten awatar trudno by było zapomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować