Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Acti-Blizz zapowiada m.in. nowe odsłony Call of Duty i Guitar Hero na 2010 rok

46 postów w tym temacie

Zgadzam się z kamykiem092, jeśli Treyarch robi nowego CoD''a to MUSI on być w realiach II WŚ. Dla mnie tylko takie realia pasują do Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ACtivishitton powinien dać sobie spokój z grami.
Tytuł jest zły, ja tu nie widzę ani jednej gry od Blizzarda i mimo podpisania umowy o pomocy wzajemnej, to i tak wydawcą tych g******** gier jest Acti nie Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 09:33, Arachnos napisał:

kotlecik anyone? :D będzie pyszny, tylko 6 razy odgrzewany


To prawie jak to szwedzkie mięso co od 25 lat jest w puszkach. Niestety ludzie i tak będą je żreć nawet o tym nie wiedząc (naprawde zastanówcie się 15 razy czy widząc w sklepie pierogi z mięsem na pewno macie na nie ochote).
Sytuacja jest dość podobna w tym przypadku. Po ostatnich działaniach Activision mam straszną ochotę założyć forum bojkotujące Activision. Usunięcia dedykowanych serwerów z MW 2 nie wybacze. Tak samo koncepcja DLC. Toż to jest dla konsolowych mułów. Prędzej piekło zamarznie a krowy odlecą do ciepłych krajów zanim kupie cokolwiek w ten sposób.
Dziwi mnie natomiast to że ludzie zachowują się jak owce i zgadzają się na wszytko pokornie pobekując. Tu się trzeba poorganizować i to nie w bezmózgie stada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 10:09, Dasqez napisał:

Zgadzam się z kamykiem092, jeśli Treyarch robi nowego CoD''a to MUSI on być w realiach
II WŚ. Dla mnie tylko takie realia pasują do Call of Duty.


Tylko dlaczego wszyscy tak zachwalają pod-serię MW? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acti odgrzewa kotlety jeden po drugim, ale w końcu ta machina marketingowa przestanie się zwracać. Zawsze nadejdzie taki moment, w którym gracz otrząśnie się i powie : -"ok, ale co w tej grze jest takiego super, że robią wokół niej tyle szumu ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z MW 2 to demostracja Activision co sądzi o graczach mających PC. To tak jakby ktoś pokazałby nam środkowy palec. Ale ludzie to tylko ludzie i mają dużo owczych cech. Zamiast olać tą potwarz posłusznie bez nadmiernego beczenia podporządkują się.

Weobraźcie sobie następującą sytuacje. Ktoś ogłasza że będzie sprzedawał super fantastyczne czekoladowe cukierki. Oczywiście wszyscy je chcemy zamawiamy i czekamy aż zostaną wyprodukowane. Poskładaliśmy zamówienia i teraz czekamy. Nagle sprzedawca mówi nam że cukierki już niedługo będą tyle żę będą nadziewane kupą. Oczywiście dużo ludzi się nie zgadza ale sprzedawcy to nie obchodzi i kupa zostaje w cukierkach.
No i teraz pytanie co powiedzielibyście takiemu sprzedawcy?
Niestety większość owiec pobiegnie do sklepu 10 listopada po swojego cukierka nadziewanego kupią i jeszcze z pocałowaniem ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:17, Spychi napisał:

Nawoływałem do bojkotu wiele razy, nawołuję znowu. Nie kupujcie MW2 ! Nie dajcie się
robić w jajo!


Ja bym kupił, gdyby nie cena 140 zł i fakt, że interesuje mnie tylko misja z lotniskiem :P. Może CITY Interactive zrobiłoby taką gierkę? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:27, Revanchist napisał:

> Nawoływałem do bojkotu wiele razy, nawołuję znowu. Nie kupujcie MW2 ! Nie dajcie
się
> robić w jajo!

Ja bym kupił, gdyby nie cena 140 zł i fakt, że interesuje mnie tylko misja z lotniskiem
:P. Może CITY Interactive zrobiłoby taką gierkę? xD


beee beee beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:33, Revanchist napisał:

> beee beee beee

:(


Widzisz tu chodzi o to że są tacy co chcą nas robić w bambuko a dawanie im zarabiać to tak jakby nadstawiać drugi policzek. Właśnie dlatego uważam że jest potrzebna jakaś inicjatywa. Żadnej gry z logiem activiosion nie kupie, bo jeden strzał w pysk wystarczył. Gdyby więcej ludzi uczyniło to samo udałoby się wywrzeć wpływ na craptivision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że ja tam nigdy fanem Activision nie byłem, może mam u siebie jakieś gry z ich logiem... nie, zaraz, mam. Ale co z tego, jak co najmniej sprzed paru lat :P. I tak nie zamierzałem kupować MW2, nie interesuje mnie cały ten hype. Dobrze, że nie wywierają żadnego wpływu na Blizzarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:44, Revanchist napisał:

Całe szczęście, że ja tam nigdy fanem Activision nie byłem, może mam u siebie jakieś
gry z ich logiem... nie, zaraz, mam. Ale co z tego, jak co najmniej sprzed paru lat :P.
I tak nie zamierzałem kupować MW2, nie interesuje mnie cały ten hype. Dobrze, że nie
wywierają żadnego wpływu na Blizzarda...


Niestety blizzard się do nich przyłączył. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działa to porozumienie. Ale jeżeli się okarze że diablo 3 albo starcraft 2 będą wymagać steam''a, games for windows liVe albo jakiegoś podobnego śmiecia to zwyczajnie znajde jakiś tańszy zamiennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Blizzard się do nich przyłączył, tylko Vivendi, które jest dystrybutorem Blizza. Blizzard miał zachować własne szefostwo i zdaje się, że swobodę decyzji. Tańszego zamiennika zaś nie znajdziesz ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:08, Revanchist napisał:

To nie Blizzard się do nich przyłączył, tylko Vivendi, które jest dystrybutorem Blizza.
Blizzard miał zachować własne szefostwo i zdaje się, że swobodę decyzji. Tańszego zamiennika
zaś nie znajdziesz ;D.


Możesz nie mieć racji. Było diablo 2, wyszedł sacred, potem loki. Był starcraft a potem był Dawn of War ( ta gra nie kwalifikuje się jako tani zamiennik). Więc alternatywy istnieją a część z nich jest nawet na tyle fajna że nie musze instalować wirusa M$ ani żadnego parszywego steam''a. Swoją drogą nie rozumiem jak to jest że w Polsce sprzedawane są gry które wymgają windows live mimo że ta "doskonała" technologia M$ jest w Polsce jeszcze niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować