Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze pozywają Sony za aktualizacje PS3

24 postów w tym temacie

Słuchajcie może USA jest nieco inaczej i nie trzeba wykładać aż takich nakładów środków.. Może w ogóle nie korzystają z usług prawników tylko występują z wolnej stopy, a może to Sony pokryje koszty procesu..

A już na 99% dojdzie do ugody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego ci ludzie nie zrobią dla rozgłosu? BTW to trochę mi szkoda tej czarnulki na fotce. Aż łza się w oku kręci na myśl, że moja "plejstejszyn" by tak zakończyła swój żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Sony weźmie jakiegoś mediatora, goście dostaną po $3k albo po nowej konsoli+ kase i wsio. Rzadko przy takich sprawach idzie się do sądu w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowalę teraz fanboyski tekst: serwis Microsoftu jest lepszy, ponieważ... otrzymują znacznie więcej konsol do napraw i mają wprawę w tym fachu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phobeus >> xD - tylko tyle powiem.

Mam nadzieję, że moja konsolka nigdy nie osiągnie takiej temperatury pracy jak ta na zdjęciu ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 18:32, nVid napisał:

Rzadko przy takich sprawach idzie się do sądu w USA.


Taa, pewnie - bo normalnie pozywa się Boga albo McD (brak umieszczenia oznaczen o gorącej cieczy w kupkach z herbata/kawa)... Chyba nie bardzo wiesz, co mówisz - tam spora część spraw to czysty absurd... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mohair, trochę nie trafiłeś, bo tak się składa, że na praktykach byłem (całkiem niedawno) w Gammage & Burnham. Taka kancelaria prawnicza z Arizony . Wiem co mówię. Częściej się takie sprawy rozwiązuje mediatorami, idąc na ugodę.
1. Pójście do sądu jest kosztowniejsze dla obu stron.
2. Wynik jest niepewny.
3. Jest mniejszy rozgłos, firma wychodzi bez szwanku na opinii przy cichym rozwiązaniu sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować