Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa klasa w Star Wars: The Old Republic

24 postów w tym temacie

Imperialny Agent na 4 tys lat przed imperium.. no ok, powiedzmy że Imperium Sithów z nich korzystało. Ale co do cholery ma Zam Wesell, czwartoligowa postać łowczyni nagród z Wielkim Moffem Tarkinem? Oo Albo jeszcze inaczej, co Tarkin ma z bieganiem po rubieżach?
I już na zupełnym marginesie - Noghrich czy Imperialnych Komandosów wymyślono już dobre 10 lat temu. Ba, nawet w KOTORII byli sithowie-zabójcy. PR BW widać nie śpi, tak jak wtedy gdy mówiono o książkach w DA które miały być wielkim novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytali by sobie twórcy książki z uniwersum SW, a nie tylko wymyślanie na podstawie komiksów i filmów, to by mieli w bród inspiracji.
"klasyczna postać Zam Wessel" hahahahhaha to się ubawiłem.
Ciekawe co ma wspólnego moff Tarkin ze Starą Republiką lub Zam Wessel z wydarzeniami sprzed 3000lat przed oryginalną trylogią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 14:39, Mariusz178 napisał:

"klasyczna postać Zam Wessel" hahahahhaha to się ubawiłem.
Ciekawe co ma wspólnego moff Tarkin ze Starą Republiką lub Zam Wessel z wydarzeniami
sprzed 3000lat przed oryginalną trylogią.


Widzę że i ty jak dark_master nie rozumiesz słowa "inspiracja"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora newsa.
Tu raczej nie chodzi o "klasyczne" postaci ile o klasyczne Star Wars.
Cytuję:
"The Imperial Agent is heavily inspired by several classic Star Wars characters such as Zam Wessel and Grand Moff Tarkin."
Polecam dokładniejsze czytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 13:21, Nagaroth napisał:

dark_master, czego nie rozumiesz w słowie "inspiracja"?

nie chodzi mi o słowo "inspiracja", które zresztą jest użyte w innym kontekście (a konkretniej łowczyni nagród na której faktycznie można się wzorować robiąc agenta), tylko dalszy fragment "patrzcie, nikt przed nami nie wymyślił działań specjalnych w świecie SW".
Za chwilę się dowiemy że twórcy Imperium Kontratakuje wzorowali się na Revanie tworząc Vadera, a pierwowzorem gwiazdy śmierci była gwiezdna kuźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o uważne czytanie. Nie cytowałem dosłownie wypowiedzi przedstawicieli BioWare, a słowo "klasyczne" wziąłem w cudzysłów właśnie ze względu na wątpliwości wobec postaci Zam Wessel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 16:35, Adam_Wieczorek napisał:

Ja również proszę o uważne czytanie. Nie cytowałem dosłownie wypowiedzi przedstawicieli
BioWare, a słowo "klasyczne" wziąłem w cudzysłów właśnie ze względu na wątpliwości wobec
postaci Zam Wessel.


W takim razie przepraszam. Chyba sugerowałem się postami userów, stąd skojarzenie z oficjalnymi słowami BW. Mea culpa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że będzie kolejna klasa, skoro i tak wszyscy będą popylać z latarkami - różnice obejmą kolor ubranka i skóry. :D

Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm... Z opisu strasznie podobny do Bounty Huntera ("mieć zawsze na podorędziu właściwy sprzęt do wykonania poszczególnych misji")... A ten przecież jest po tej samej stronie konfliktu. Czym te klasy będą się różnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować