• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mistiq

problem z mikrofonem i słuchawkami [Rozwiązany]

Pytanie

witam wszystkich.
mój problem polega na tym, że podczas rozmowy przez mikrofon (skype) z moim kolegą (np. podczas gry w Quake Live), On słyszy w swoich słuchawkach dokładnie to co ja... np. wykonuję jakąś czynność w grze, która powoduje jakiś dźwięk (i tylko ja mam prawo to usłyszeć), a dociera on nie tylko do moich słuchawek ale i do jego. Skutkiem tego wszystkiego jest to, że zagłuszam swoimi działaniami jego własne i nie da się normalnie grać. To samo się dzieje np kiedy włączę muzykę na winampie, a wszystkie inne głośniki są odłączone. Muzyka powinna docierać tylko do moich uszu przez słuchawki... z góry mówię że, nie sądzę aby mój mikrofon "wyłapywał" dźwięki wydobywające się z moich słuchawek i przesyłał je do słuchawek mojego kolegi. Przypuszczam jedynie że to może być problem z ustawieniami w moim komputerze. Byłbym wdzięczny za jakieś podpowiedzi jak się z tym problemem uporać albo z czym to wogóle może być powiązane
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

problem już rozwiązałem sam. w ustawnieniach karty dźwiękowej trzeba było wyciszyć opcję pod nazwą "mix stereo" ... piszę to gdyby ktoś miał podobny problem do mojego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.12.2009 o 23:13, Mistiq napisał:

problem już rozwiązałem sam. w ustawnieniach karty dźwiękowej trzeba było wyciszyć opcję
pod nazwą "mix stereo" ... piszę to gdyby ktoś miał podobny problem do mojego :p

Dzięki, zawsze miałem z tym problem i kombinowałem po omacku.
Czasem trzeba tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2009 o 03:11, TetraGramaton napisał:

> problem już rozwiązałem sam. w ustawnieniach karty dźwiękowej trzeba było wyciszyć
opcję
> pod nazwą "mix stereo" ... piszę to gdyby ktoś miał podobny problem do mojego :p

Dzięki, zawsze miałem z tym problem i kombinowałem po omacku.
Czasem trzeba tak robić.


Mi też pomogłeś, gdyż miałem z tym problem. ThX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować