• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
rakcio

Internet w laptopie

Pytanie

Witam, mam problem z podłączeniem laptopa do sieci bezprzewodowej . Posiadam router cerberus pentagram a internet chcę podłączyć za pomocą Wi fi prosze o szybką pomoc.Internet wcześniej mi działał lecz po zmianie operatora na netię przestał, jak go skonfigurować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.11.2009 o 19:34, rakcio napisał:

Witam, mam problem z podłączeniem laptopa do sieci bezprzewodowej . Posiadam router cerberus
pentagram a internet chcę podłączyć za pomocą Wi fi prosze o szybką pomoc.Internet wcześniej
mi działał lecz po zmianie operatora na netię przestał, jak go skonfigurować?


1. Czy możesz połączyć się z routerem (czy pod adresem http://192.168.1.100 coś jest?)?
2. Czy zmieniałeś coś od czasu zmiany operatora? Logiczne jest że musisz mieć do usługi inne login i hasło, więc od tego powinieneś zacząć, i w zasadzie chyba na tym skończyć, reszta powinna pozostać bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tzn , Ja kompa mam przewodowo i pod tym adresem w kompie stronka jest , tylko chcę podłączyć osobno laptopa przez wi fi , laptop nie znajduję żadnych sieci z którymi mógłbym się połączyć , po zmianie operatora zrobiłem swą sieć na klucz czy jak to tam mam ująć po prostu niechciałem aby inni korzystali z mego neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować