Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najpopularniejsze gry w PlayStation Network w październiku

14 postów w tym temacie

SquareEnix szczwane bestie - na 100% niemały swój udział w tym zestawieniu miał Crisis Core, przez co nawet "FF n00by" się zapoznają z VII. I teraz remake tytułu ma głębszy sens, bo jeszcze kilka lat temu, by miał mniejszy hype gdyż mniej osób FF VII znały. Przynajmniej mogę być dalej pewien, że owy remake powstanie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Nie zależnie od intencji kwadratowych, ja tam bym się z remake`u FFVII cholernie cieszył, grafa w oryginalnej siódemce dawno przestała być dla mnie zjadliwa... za dużo Uncharted;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Beni, znam dobrze to uczucie, miałem tak po Crysisie i długich sesjach w UT3 - nastąpił wtedy przesyt ultra-realistyczną grafiką i stwierdziłem, że zagram w coś oldschoolowego jak FF I :P Podziałało ;]

A remake w końcu powstanie, legenda FF VII jest wciąż jak widać żywa, a sami producenci już nie mają wypowiedzi w stylu "nie i już" jak jeszcze nawet rok temu, tylko "być może" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harpen, nie słyszałem nigdy o takiej grze jak Ratchet and Clank Future: Quest for Booty.
To jakieś połączenie najnowszej wersji Ratchet & Clank Futer: A Crack In Time z dodatkiem do Tools of Destruction pt Quest for Booty.
Poza tym i ile mi widamo najnowsza wersja Racheta nie jest dystrybuowana przez PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze było dużo szumu o FFVII. To kultowy i wielki RPG aż do dziś. W końcu rozszedł się w ponad 17mln egzemplarzy i w tamtych czasach dla nie których zgniatał takiego konkurenta jak Baldur Gate. Remake? Na silniku FFXIII? Sam nie wiem, jeszcze mogą popsuć ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 10:53, Triderus napisał:

FF vii jeden z najgorszych gier RPOG w jakie grałem.Japoński patos,ożelowane fryzory
,10 metrowe miecze po prostu zenada jak wszystko co japonskie.Zachód rzadzi.


a dla mnie jeden z najlepszych w jakie gralem, zachod robi gry "suche", bez emocji - z rozbudowanym swiatem, systemem, walka ale bez tego czegos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:25, Dzikq napisał:

Od zawsze było dużo szumu o FFVII. To kultowy i wielki RPG aż do dziś. W końcu rozszedł
się w ponad 17mln egzemplarzy i w tamtych czasach dla nie których zgniatał takiego konkurenta
jak Baldur Gate. Remake? Na silniku FFXIII? Sam nie wiem, jeszcze mogą popsuć ;>


Tak rzeczywiście hybryda z RPG zgniata RPGi klasyczne np. Fallout.Śmiechu warte .Dzieciaku dobry żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie dla niektórych (tak, wiem, piszemy razem, mój bład). Nawet w polskiej branży można było to zauważyć, jak np. w CDA;>

Dla mnie FFVII jest o wiele lepsze niż BG1. Nie mówię, że BG jest złe.

Dzieciaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:08, Dzikq napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie dla niektórych (tak, wiem, piszemy
razem, mój bład). Nawet w polskiej branży można było to zauważyć, jak np. w CDA;>


Dla mnie FFVII jest o wiele lepsze niż BG1. Nie mówię, że BG jest złe.

Dzieciaku...


Doprawdy.Kompleks japończyków?Chyba tak?Żel na włosy,wielkie miecze,fabuła wyjęta z telenowel .Zenada .Jak mozna takie w takie cos grać,nie roizumiem.To nie ma nic z klasycznego RPGa,więc nie wiem jak w to mozna grać.Mam nadziej że SE zdechnie i zbankrutuje.Wtedy urządze sobie święto.Ze największy destruktor gatunku RPG odchodzi w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzikq, nie przesadzajmy, BG to BG, a FFVII to FFVII - nie ma co porównywać arcydzieł.

Poza tym FFVII to nie jest klasyczny RPG i każdy kto zna serię FF, dobrze o tym wie, gdyż owe gry mają swoją specyfikę, której część ludzi kocha, a inna część nienawidzi.

Triderus, ok nie lubisz Japończyków i wszystkiego co robią - nie wnikam dlaczego - i już o tym wie zapewne całe gram.pl, więc byłoby miło dla wszystkich, gdybyś skończył powtarzanie się jak zacięta płyta, gdyż się to robi zwyczajnie nudne.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować