Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Dragon Age: Początek - róźne drużyny, różne gry

15 postów w tym temacie

Świetny artykuł. Zaczynam gre według taktyki Myszastego. Sorry Lucas ta mi bardziej przypadła do gustu :P tylko wolałbym Morrigan zamiast Wynne ,bo ja lubie jej oschły temperament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem na jakim poziomie grałeś Myszasty skoro w 99% obyło się bez większych zadrapań... No chyba że ten 1 procent jest przez duże P...;)

Osobiście gram na trudnym i nie zawsze jest tak różowo...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 02:44, sirufok1987 napisał:

Ciekaw jestem na jakim poziomie grałeś Myszasty skoro w 99% obyło się bez większych zadrapań...
No chyba że ten 1 procent jest przez duże P...;)

Osobiście gram na trudnym i nie zawsze jest tak różowo...xD

Recenzent (a na Myszastym spocznie ten obowiązek) gra zawsze najpierw na poziomie normalnym - to daje najlepszy obraz tego, jak trudna jest gra. Taka praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 11:22, Mroku1 napisał:

a co z shale albo zevranem? czemu ich nie braliście? kiepscy są?

Golem jest z DLC, więc nie był brany pod uwagę. Zevran pasował ideologiczno-towarzysko do drużyny Myszastego jak kwiatek do kożucha, a w mojej przecież dublowałby się z Amirathalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:52, RamiroPL napisał:

Więc kiedy recenzja?

Zamierzamy to zrobić naprawdę profesjonalnie. Na ukończenie gry nie po łebkach, a z badaniem wszelkich możliwości i zależności trzeba sporo czasu. Prawie 100h grania. Dodam, że wspieram Myszastego, przechodząc grę w inny sposób. Recenzja będzie pod koniec tygodnia - stawiamy w tym wypadku na jakość, nie na prędkość, a nie mieliśmy gry odpowiednio wcześniej, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spoko czekam na recenzje i ciekawi mnie czy wyjdzie jakies fajne wydanie dragon age z jakimis gadzetami , jak np. fallout 3 z tym pudelkiem sniadaniowym i figurka vault boy''a, co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:30, Kowal89 napisał:

To spoko czekam na recenzje i ciekawi mnie czy wyjdzie jakies fajne wydanie dragon age
z jakimis gadzetami , jak np. fallout 3 z tym pudelkiem sniadaniowym i figurka vault
boy''a, co o tym myslicie??


Sorry moj blad teraz wyczailem edycje kolekcjonerska w empik, ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, mam pytanie, dlaczego nie podaliście iż jest 3 rozwiązanie tego problemu, czyli staniecie po stronie wilkołaków, wycięcie w pień elfów i przyłączenie się wilkołaków do bohatera jako część zbieranej przez niego armii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 17:27, Iceman82 napisał:

OK, mam pytanie, dlaczego nie podaliście iż jest 3 rozwiązanie tego problemu, czyli staniecie
po stronie wilkołaków, wycięcie w pień elfów i przyłączenie się wilkołaków do bohatera
jako część zbieranej przez niego armii??

A czy powiedzieliśmy gdzieś, ze są tylko dwa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie, myslalem poprostu czemu przedstawiacie tylko dwie mozliwosci rozegrania tej akurat sytuacji a zaden z was nie pokusil sie o wilkolaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować