Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdobądź smocze skarby - ostatni etap konkursu Dragon Age: Początek!

160 postów w tym temacie

Czy ten smok, to musi być całość, czy wystarczy sam łeb? Z gliną to troszeczkę trudno całego będzie zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Green stuff ? To ten twój smoczek byłby albo mały, albo drogi ^^ Ale chyba jest to dobry pomysł ;D Kupię ze 3 paczki i może coś wyjdzie ;D (za dobry w modelowaniu figurek nie jestem ;p wolę je malować ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo teraz to przegięliście xD Chyba sobie odpuszczę bo moje umiejętności plastyczne nie są z wyższej półki :P

A tak btw może być figurka ze smokiem wawelskim?? :D:D:D
Joke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:09, Myszasty napisał:

/spod stołu/ Toooopszeeee, szeee w domu prasssujeee.... :D


No to teraz na dolewkę brakuje tylko wygrać tego xboxa i pograć w Dragon Ejdża, rzucim pada pod stół ;D

Pomysł juz gotowy, w środę czas będzie to się zrealizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, autorzy konkursu potrafią wbić nam niezłego ćwieka. Za pomocą moich nadprzyrodzonych zdolności, spróbuje coś wyczarować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, przyda sie ta plastelina nie uzywana od lat ;D statnio uzywalem jej jakies 4 lata temu jak nie lepiej ;) Ale to dopiero jutro sie za to zabiore :)

btw.
moze sie okazac, ze trzeba bedzie kupic nowa plasteline ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 08:23, Ziomek_IV napisał:

Hoho, przyda sie ta plastelina nie uzywana od lat ;D statnio uzywalem jej jakies 4 lata
temu jak nie lepiej ;) Ale to dopiero jutro sie za to zabiore :)

btw.
moze sie okazac, ze trzeba bedzie kupic nowa plasteline ;)


Ja nie używałam co najmniej od odtstniej klasy podstawówki, to by było z 5 lat;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 17:35, xmarqinaxnellx napisał:

Ja nie używałam co najmniej od odtstniej klasy podstawówki, to by było z 5 lat;P


W mojim przypadku to raczej bedzie 4 lub 3 klasa (podstawowki). Wiec w przyblizeniu daje to 3/4 lata. W klasach 4-6 robilismy na glinie i innych rzeczach, ale nie na plastelinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Wysłałem zdjęcia, ale na koniec pojawił mi się napis, że ''Wystąpił błąd przy wysyłaniu zgłoszenia. Prosimy spróbować ponownie za parę minut.'' Jednak po ponownym wejściu na stronę konkursu, pokazuje mi, że wziąłem już udział w 3cim etapie. Także pytanie główne - doszło coś, czy nie doszło nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa (po)ważne pytania:

1. czy dzieło musi być całkowicie trójwymiarowe - tj. czy nie może być czymś na kształt płaskorzeźby - jak najbardziej "wypukłe", ale spoczywające na pewnej powierzchni?
2. czy musi to być absolutnie CAŁY smok, czy tez może to być tylko jego głowa? wtedy byłaby oczywiście w pełnym 3D. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:47, Wilkv napisał:

Hm. Wysłałem zdjęcia, ale na koniec pojawił mi się napis, że ''Wystąpił błąd przy wysyłaniu
zgłoszenia. Prosimy spróbować ponownie za parę minut.''


Dotarła :)

Ragnos-->
1. może być płaskorzeźba :)
2. wolałbym unikać odpowiadania na szereg pytań czy może być tylko głowa, ogon, pazur czy w ogóle sama łuska... preferowana jest oczywiście cała postać, ale wszystko zależy od pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować