Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdobądź smocze skarby - ostatni etap konkursu Dragon Age: Początek!

160 postów w tym temacie

bardzo mi miło, że się Wam podoba :) przesyłam dodatkowo 2 fotki smoka zrobione w świetle dziennym. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej eksponują każdy szczegół, oraz potęgę smoka ;) pozdrowionka :)

20091116123627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Za to "sram.pl". No sorry, nawet jeśli to było przez przypadek, to chyba nikt za pierwszym razem nie przeczytał tego "g" jako "g" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 12:37, yoshimura01 napisał:

bardzo mi miło, że się Wam podoba :) przesyłam dodatkowo 2 fotki smoka zrobione w świetle
dziennym. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej eksponują każdy szczegół, oraz potęgę smoka
;) pozdrowionka :)


Ale teraz żałuję, że zrobiłam tego swojego smoka tak a nie inaczej, bo będzie wyglądał w galerii konkursowej jak jakiś żal (nie lubię tego słowa, ale musiałam;P) chyba dużo się namęczyłeś, żeby w ogóle ten smok tak "stał";P Głowa wygląda super więc powodzenia.

PS> Masz rysunek na drugi etap? Bo nie mogę się doczekać galerii konkursowej xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna praca yoshimura01. Widać, że poświęciłeś dużo czasu na realizacje projektu. Jak na razie mój osobisty faworyt zaraz obok Heinekenowego smoka Wilka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laid_back -> dzięki za info.

Na widok pracy yoshimura01 powiedziałem to samo co napisał morze: ''o ja pierdziu'' :). Robi wrażenie. Powiem też że fajny pomysł (i jego wykonanie) miał autor puszkostwora, tylko wydaje mi się że nie powinny być tak wraźnie wyeksponowane marki - chociaż wtedy może nie byłoby tak ciekawe. A co do bażanta ;) naprawdę tyle tego układać... Powiem wam że nie wpadłbym na te wszystkie rzeczy, które żeście stworzyli. Z wyjątkiem masy plastycznej, którą popełniłem (wyszedł mi smok z chińskiej terakoty - ale nie chiński smok, tylko europejski :), to na jakieś 10 sekund przyszła do mnie wizja duuużego smoczka - czyli smoka :), ale przepędziłem precz maszkarę.

EbonHawk -> też miałem na świeże powietrze swojego wyprowadzić, ale na chybcika musiałem wszystko robić coby mnie żona nie przyłapała ;)

Swoją drogą muszę powiedzieć wszystkim malkontentom, którzy narzekali na trzeci etap, że za dorośli są na takie zabawy i w ogóle, że to świetna rozrywka, może jak znajdę trochę czasu (naiwniak ze mnie) to się zacznę takimi rzeczami od czasu do czasu zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak szukałem dobrego miejsca na fotkę to zaczęło padać (na smoku widoczne są nawet krople deszczu), więc litery nie bardzo się chciały trzymać kamieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
podstawę smoka jak i jego szkielet właściwy wykonałem z WIESZAKA ;P. Było BAAARDZO trudno znaleźć środek ciężkości żeby go ładnie wymodelować i ustawić tak, żeby się nie przechylał...ale na szczęście dałem rade :)
Pracy było bardzo dużo, do tego mnóstwo kartonu i kleju... i cierpliwości ;)

EbonHawk--> bardzo interesujący Twój projekt. Jakie wymiary? czego użyłeś do usztywnienia kąta skrzydeł?

xmarginaxnellx--> rysuneczek jest, ale niestety skaner mi padł i nie mam jak tego wrzucić.

Dziękuję za miłe komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yoshimura powiem ci szczerze twoja praca nie nadaje się nijak na ten konkurs (jest za dobra ;p), ty bieginj z tym na jakąś wystawę sztuki bo popełniłeś małe arcydzieło. Ten smok jest niesamowity, mym skormnym zdaniem zdecyodawnie lepiej wygląda na zdjęciach które przesłałeś jako pierwsze, tak mroczniej

Ciężko będzie ciebie pobić innym. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 16:17, Archacus napisał:

Ciężko będzie ciebie pobić innym. Gratuluję


Nie ma co się załamywać. Pamiętajmy, że konkurs składał się z trzech etapów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2009 o 16:26, Dzikq napisał:

Nie ma co się załamywać. Pamiętajmy, że konkurs składał się z trzech etapów;)


Załamywać? Nie tam ;p wręcz przeciwnie rozkminianie co i jak zrobił sprawia mi wielką frajdę. A po 2 nie muszę się załamywać, bo od początku wiedziałem, że nic nie wygram ;p jestem urodzonym pesymistą (kurka zabrzmiało jakbym był z tego dumny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yoshimura01--> miło mi że spodobał ci się mój projekt, wymiary: długość 28,5 cm, wysokość 12 cm, szerokość 34 cm (oczywiście ze skrzydłami), a do usztywnienia skrzydeł użyłem drewnianych rurek, które poprowadziłem od tułowia wewnątrz skrzydeł, inaczej skrzydła szybko by klapnęły na ziemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że wiele z prac, które pokazali użytkownicy forum naprawdę bardzo mi się podoba. Dodatkowo prace te są pomysłowe - z jednej strony mamy smoki z papieru, natomiast z drugiej te ulepione z plasteliny :D
Szacunek dla wszystkich, którzy wzięli udział w ostatnim etapie. Mnie niestety zabrakło inwencji twórczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również wiele prac się bardzo podoba. Sam zrobiłem, z dużą pomocą młodszego brata, smoka z przypominającej plastelinę gumki chlebowej, która normalnie służy do mazania. Oj, trudno się z tego cokolwiek lepi. I jeszcze to dziwne uczucie... 19 lat, a ja się w to bawię... ;) Końcowy efekt może nie jest zbyt zachwycający, ale przynajmniej próbowałem i z tego się cieszę. :)

20091116191033

20091116191101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować