Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy sklep gram.pl - start już za dwa tygodnie.

129 postów w tym temacie

Świetnie:D Ciekawe o jakich promocjach mowa?? I na co będzie można spożytkować wPLN... pewnie jakieś nowe gadżety będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 17:01, Grigor4 napisał:

a będzie można płacić za pomocą PKO Inteligo ???????


Zawsze było można, sam kupiłem GW poprzez "Płacę z Intelligo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie - promocje z wykorzystaniem wPLN to świetny pomysł - może jeszcze wróci idea "gra za złotówkę"?
Pewnie pojawią się nowe świetne gadżety - oby.

Pozostaje czekać na więcej zapowiedzi ale fakt rozwoju sklepu gram.pl bardzo mnie ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 17:39, pimpor napisał:

Świetnie:D Ciekawe o jakich promocjach mowa?? I na co będzie można spożytkować wPLN... pewnie
jakieś nowe gadżety będą:)


Ale PKO INTELIGO, a Inteligo to jest coś innego, bo ja mam konto grafitii i dodatkowo opcje Inteligo, a samo inteligo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy perspektywa wprowadzenia zmain dotyczacych sklepu. Szczególnie cieszy mnie fakt, że prawdopodobnie będą dostępne nowe gadżety (już od dłuższego czasu jest o tym mowa), a dodatkowo jak pozostali gracze mam nadzieję na wprowadzenia większych zmian dotyczących wirtualnych pieniędzy i sposobu ich wydatkowania.

Generalnie to byłem dosyć zadowolony z usług sklepu gram.pl i nawet nie pomyślałem, iż firma dalej pójdzie w stronę klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pomysł zmainy imidżu strony jakoś mnie tak trochę boli bo ta wersja mi się bardo podoba, no ale jeśli następna będzie lepsza to nie mam NIC przeciwko :). A pomysł z większym wykorzystaniem wirtualnej kasy BAAARDZO mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to były jakieś zastrzezenia i uwagi do działania? Dla mnie jestescie wzorowi:)


dostane 10% zniżki za pochlebny komentarz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy prostsze niż teraz! Niemożliwe, myślałem, że sklep Gram.pl, jest i tak bajerancki, a szykuje się na jeszcze leszą jego odsłonę. Wiwat Cdprojekt i Gram.pl :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" javascript:javascript:AddTag(4);Specjalnie dla was przygotowujemy wiele akcji promocyjnych oraz zwiększamy możliwości spożytkowania posiadanych przez was Wirtualnych Pieniędzy.javascript:javascript:AddTag(4); " Mam nadzieję, bo jak narazie nie ruszyłem moich wirtualncych pieniędzy, bo żadko to się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowe możliwości spożytkowania wPLN! super! ciekawe jakie? oby nie znowu te sztywne gadżety, jak bluzki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować