Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy sklep gram.pl - start już za dwa tygodnie.

129 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2006 o 22:22, Gofer31 napisał:

A jak juz zamowilem HOMM''a V to bede musial znowu zamowic przez ta odnowe sklepu?


wlasnie jezeli juz zamowielm homm v to czy jezeli w nowym sklepie bedzie mozna przeznaczyc wiecej wpln na ta gre bede mogl tez z tego skorzystac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse...hmmm.....99 zł to troszkę dużo, no ale jak będzie spolonizowany kinowo to się może skuszę. Strasznie niby tą gierkę zjechali w CDA(5+chyba), no ale po recenzji DS2 PL i po tym jak skrzywdzili "Daemonice" już recenzjom nie ufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możecie robić promocje jakie tylko chcecie, lae najważniejsze żebyście dali możłiwość płacenia WPLN za abonament do wowa. tylko oczywiście jakąś rozsądną sumke. nie za duzo, nie za moało, tak w sam raz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niby tą gierkę zjechali w CDA(5+chyba),

6+ ale ogólnie tak strasznie po niej nie pojechali w play-u stubbs dostał 8 ja na pewno kupie tylko wolałbym kinową wersje i troche mniejszą cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieciu Pomysł Genialny Szkoda Że raczej pozostanie w strefie marzeń :D a jeszce gdyby za zakup prepaidow były wPLn i mozna pacicc nimi za prepidy to byłby raj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko, czy "akcje promocyjne" będą tylko na początku działania "nowego" sklepu czy też na stale. Przed otwarciem gram.pl obietnice były duże, a realia ... hmm hmm hmm.
Wiadomo, to nie wolontariat, ale dotychczasowe promocje (np. King Kong na PS2 jak dobrze pamietam) polegały na gromadzeniu wPLNów, z którymi można było zrobic ... prawie nic. Oby tym osobom sie to teraz opłacało (nie pisze o sobie, nie kupiłem tej gry :) ) Faktem jest, że niektóre tytuły można było kupic w podobnej cenie (nawet niższej) w niektórych sklepach MM czy pochodnych.
Trzymam kciuki i czekam(y) na więcej informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej okazji moglibyście dać jakieś promocje, albo coś w tym stylu np. Guild Wars 1+2, bądź obniżka cen starszych tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwiększamy możliwości spożytkowania posiadanych przez was Wirtualnych Pieniędzy

To mnie interesuje. Bo jak dotychczas, to nie za bardzo wiedziałem co z tymi WP zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... no i który kraj może się jeszcze pochwalić takim sklepem z grami, w którym nie dość że są Wirtualne Pieniądze to jeszcze zachodzi taka wielka współpraca mięzy użytkownikami a twórcami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mają zamiar wreszcie dodawać do nowych gier na PS2 wPLN''y. Nie mam jak ich zbierać (na PC w zasadzie nic nie kupuję, nie to, co na PS2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna by była opcja płacenia za przesyłke w Wpln, a moim osobistym marzeniem byłaby możliwość kupienia gier na DS''a :D... Wile zagranicznych tytułów nadal nie ma dystrybutora w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować