Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy sklep gram.pl - start już za dwa tygodnie.

129 postów w tym temacie

Super :) wreszcie jakaś zmiana. mam nadzieję że będzie dużo tytułów przez was zapomnianych, to jest starsze części Metal Gear Solid i Silent Hill na PC oraz parę innych gierek które sa dobre ale o nich chyba nikt nie pamięta (a może wszystkie już dawno zostały wykupione i już nie ma na nie popytu więc nie dajecie wznowienia? :|)....trochę mnie dobija że ludzie wola kupować kolejną beznadziejną część fify albo simsów zamiast pograć w coś bardziej ambitnego.
No i nowe gadżety :) świetnie ;) oby pojawiły się moje wymarzone soundtracki, gadżety związane z niektórymi grami i inne zabaweczki typu zapalniczka benzynowa
Jeszcze tylko jedno życzenie: dajcie również możliwośc płacenia przelewem internetowym z KAŻDEGO banku, nie tylko wybranych...ja już o to prosiłem dośc dawno temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Specjalnie dla was przygotowujemy wiele akcji promocyjnych oraz zwiększamy możliwości spożytkowania posiadanych przez was Wirtualnych Pieniędzy.
Szczegóły rewolucyjnych zmian w sklepie gram.pl ujawnimy już wkrótce."

Emm... czyli co? mam odwołać zamówienie PRE-ORDER? i poczekac 2 tyg.?
heh! :) szubrawcy wy jedni!!! :) nie da rady 2tyg. poczekac (bp wysylka 9-go (albocośkło))...
dobrze, że GuildWars:F jeszcze nie zamówilem :) a mam zamiar...
PS.
czy mam wycofac zamówienie?... i liczyc na "wiele akcji promocyjnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 13:31, Hogben napisał:

Emm... czyli co? mam odwołać zamówienie PRE-ORDER? i poczekac 2 tyg.?

Jeżeli któraś z obecnych ofert pre-order (z datą wysyłki po starcie nowego sklepu) zostanie jakkolwiek "wzbogacona", to wszystkie osoby które przed startem nowego sklepu złożyły zamówienie, otrzymają wszystkie bonusy wynikające z wersji "wzgodaconej". Nie ma więc powodów do czekania z zamówieniem przed-premierowym do startu nowego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 13:52, Alexei Kaumanavardze napisał:

Hmmm a może wraz ze sklepem będą zmiany na forum:F


najlepiej jakby wprowadzili wizytówki, chociaż małe jest tego prawdopodobieństwo, bardziej prawdopodobne jest to, że w prowadzą nowe skiny. w każdym bądź razie myślę, że na jakiś update forum chyba możemy liczyć, już dawno nie było żadnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby można było zużyć Wpln na Guild Wars :] Dla mnie stówa to za drogo, a jakby tak dopłacić 60 wpln to bym ją miał za 69.90 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 16:49, cartheone napisał:

Mam nadzieje że dostanie dodana obsługa konta internetowego "PEKAO 24" do nowego sklepu gram.pl


I płatność przelewem z PKO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 16:50, Arclight napisał:

I płatność przelewem z PKO BP.


Właśnie, właśnie - też ciągle na to czekam :)
Mógłbym zapłacić z góry a zakupy na pewno robiłbym częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować