Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Call of Duty: Modern Warfare 2

57 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2009 o 09:43, ShaggY73 napisał:

Konsolowcy jak zwykle cenowo dymani w pupkę :)

O rly?
euro.com.pl sprzedawało przez jeden dzień wersję na X360 za 119 zł. Dziś właśnie idę po odbiór gry do sklepu sieci.
Co prawda dochodzi dopłata za transport do salonu w kwocie niecałych 5 zł, ale i tak cena była bezkonkurencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o premiery i Empiki to ostatnio ogolem jest tragicznie ( przynajmniej w Łodzi) Kings bount :wojownicza Ksiezniczka obsow borderlands obsow dragon age to samo.. wioec i na MW2 dzis nie licze ..:P Ah i ta wspaniala mila obsluga " Przepraszam mozna sie dowiedziec kiedy gra xxx bedzie dostepna?" " A skad mam wiedziec bedzie to bedzie":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam te okrutne doniesienia, w Katowicach również nie ma (Empik, Centrum SONY, itd itd ;pół miasta oblazłem poszukując). Mówią, że dostawy będą około 13-17 lub w czwartek.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xeoo no to mnie pogarbiłes bo wlasnie zamierzalem ruszyc na Media i Empik w Galeri... Moze skocze do Tesco, moze tam beda mieli za grosze?

Tak czy inaczej jak o 12 nie bedzie to o 17 musi byc! Potne ich jak dalej bedzie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzien premiery a ludzie juz biegaja po sklepach za tym chlamem, nie rozumiem was, jak mozna placic dwa razy za to samo i to jeszcze w okrojonej wersji, grafika w mw slaba? po to sa mody, dla singla? spoko przeciez placenie za 6h gry 120zl to nic zuego, dla okrojonego multi? czym ono sie rozni od tego w jedynce poza brakiem modow i serwow dedykowanych xd ??wszystkim ktorzy to kupili, lub maja zamiar kupic, gratuluje dania nabic sie w butelke za taka cene:)

Na boku prosze o nie jezdzenie po mnie tylko dlatego ze gra dla mnie jest mniej niz dobra, a acti robi ludzi w konia :))

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni apeluję do graczy w Polsce o nie kupowanie tejże gry, co więcej o piracenie jej!
Nie zgadzajcie się z polityką Acti i bojkotujcie ten chłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spychi -> prosze o BAN dla tego podczłowieka.

W Lodzi, stoi juz na polkach w Empiku, na razie bez ceny (cwaniak nie wiedza ile zakasac dla siebie?), W Media bylo jeszcze o 12 w pudełkach ale w ciagu godziny bedzie stac na polkach.

Bylem tez w Tesco, tam niestety jeszcze nie ma ale za to znalazlem Dragon Age za 109. :D

Wolne zapowiada sie malinowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

golic -> prosze o BAN dla tego podczłowieka.
Czy ty sie czasami zastanawiasz co piszesz? znalazl sie aryjczyk ;/

MW2 to zwykly crap i do tego okrojony klon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, wie ktoś może dlaczego po zainstalowaniu gry pobiera mi się jakaś niesamowicie wielka aktualizacja ? Gdzie transferem ok 480 kb / s 1% pobiera mi kilka min. Zastanawia mnie co to w ogóle jest za update.

PS. Polecam sklep robson.pl, nabyłem grę 2 dni temu, po chyba najtańszej cenie jaką widziałem do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 13:31, Arachnos napisał:

witaj na Steam i dziękuję za pogrzebanie gier na PC :)


Ja tam steam bardzo lubię / aktualizacje ściągają się same i nie trzeba mieć płyty z grą w napędzie / a co do samej gry,to podziękuję: krótki singiel,wysoka cena,multi nie trawię,a ogólnie modern werfare nie przemawia do mnie - dla przykładu; Call of Duty:World at War przeszedłem z przyjemnością,a do MW nie mogę jakoś podejść,po prostu mi nie leży i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 13:24, ArchArtas napisał:

golic -> prosze o BAN dla tego podczłowieka.
Czy ty sie czasami zastanawiasz co piszesz? znalazl sie aryjczyk ;/

MW2 to zwykly crap i do tego okrojony klon



Osobie naklaniajacej do przestepstwa na publicznym forum i podjudzania bojkotu nalezy sie kara. Nie pasuje polityka IW - niech nie kupuje i zachowa swoje jakze oryginalne prawdy zyciowe dla siebie, jego odpowiedz nie wniosla absolutnie nic poza tym iz jest typowym nadwislanskim zlodziejem.

Polkin zapewne tak to wyglada ze strony Steam... Chociaz martwi mnie to co napisales... Moze serwery sa tak przeciazone, ze te 480 kB/s to sciema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować