Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Call of Duty: Modern Warfare 2

57 postów w tym temacie

ah, wiec pokornie przepraszam, zle przeczytalem, myslalem ze namawia do nie kupywania ale tez do nie piracenia:) skoro tak to masz w pewnym stopniu racje, co do steama, to narazie nie przekonuje mnei cos takiego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 13:47, golic napisał:

Osobie naklaniajacej do przestepstwa na publicznym forum

Zgadzam się

Dnia 10.11.2009 o 13:47, golic napisał:

i podjudzania bojkotu nalezy sie kara.

Nie zgadzam się. Ludziska są tępą masą i czasami, żeby ją ruszyć trzeba pokrzyczeć. Człowiek, to zwierzę stadne i bez grupy się z reguły gubi. W momencie, gdy znajduje się pewna x ilość ludzi bojkotujących zjawisko bojkotu ma sens. Jednak gdy nikt o tym głośno nie mówi znajdą się ludzie którzy kupią grę i będzie wielkie "wtf?" bo nie wiedzieli, że developer zgotował taką niespodziewankę graczom PC. Ktoś zobaczy hasło bojkot, sprawdzi o co całe zamieszanie, dowie się jak sprawa wygląda i się przyłączy do walki z IW bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 13:47, golic napisał:

Polkin zapewne tak to wyglada ze strony Steam... Chociaz martwi mnie to co napisales...
Moze serwery sa tak przeciazone, ze te 480 kB/s to sciema?


Problem pojawia się w głównym temacie o Cod MW2, na razie nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, cały czas próbuje coś z tym zrobić. Jak na razie update próbuje pobrać Dysk 2, zamiast poprosić mnie o to bym włożył go do odtwarzacza. OMG Steam fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cel jest słuszny, skoro oni mają prawo do publicznego obrażania graczy to ja mam prawo do nakłaniania do przestępstwa i to jest karane i to jest karane. Niech ludzie przejrzą na oczy Call of Duty to kolejna moda na sukces, tyle, że teraz droższa okrojona i ogólnie chłam. Wciskają taki crap ciemnej masie nie świadomej nowej polityki jakościowej i cenowej Acti, a ludzie to kupują. Dla mnie to jest jednoznaczne z sytuacją gdy ktoś komuś pluje w twarz, a tamten jeszcze drugi policzek nastawia.
Nie kupię tej gry! Nie piracę gier bo uważam to za przestępstwo, jednak w tym przypadku jest to mniejsze zło, które może wybiorę!
Golic możesz sobie dać siana skoro nie jesteś w temacie.
Poczytałbyś to wiedziałbyś jak to cenzura i propaganda na forach Acti działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietna mogla byc jedynka, mw2 to zwykly klon i chlam, zamiast kupic to, mogliscie jakas paczka zrobic moda na grafe do mw1, sciagnac mw2 dla 6h singla, i grac dalej na multi w mw1 :P xd w kazdym razie ja bym tak zrobil bo acti to juz jest acti-chlam i to wlasnie sprzedaje, BOJKOT MW2 NAJWIEKSZEGO SHITU TEGO ROKU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dopiero się u mnie instaluję ale jako ciekawostkę powiem że podobno w Kielcach gra kosztuje 105zł w sklepach sieci TESCO. Jeszcze nie sprawdzałem ale już czuję się zły... ponieważ zakupiłem gre na gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saturn w Katowicach 119.00.Pytałem w Empiku ale nie mieli i nie mają.Na pytanie kiedy? powiedzieli że może w czwartek ale to nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 09:37, AldaeR napisał:

potęga marketingu w całej okazałości.


Dokładnie. Wypunktowane niusy w newsie dobitnie to potwierdzają. Hype pełną gębą, podobnie jak oceny, które gra będzie zbierać. Ja przynajmniej się do tego nie dotknę, na pewno nie za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj, ale przy instalacji - Steam wyswietla coś takiego: "Modern Warfare 2 cannot be installed yet, becouse it is not yet released" Śmiech na sali. To,że premiera gry na steam''e jest 12 litopada to ok. Ale dlaczego ja nie mam jej sobie zaistalować dzisiaj.Przecież kupiłem ją jak człowiek dzisiaj w Empiku, a nie na stadionie. Normalnie ręce opadają i chociaż świeżutka gra leży przede mną ja zaczynam myśleć o jakimś crack''u. Żeby do czegoś takiego doszło. Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam . jest 23,57 i mam urodziny i właśnie dostałem grę i czekam aby ją zainstalować. dzięki Zarq -(to mój szfagier) to najlepszy prezent od 31 lat. CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 12:42, Spychi napisał:

Po raz ostatni apeluję do graczy w Polsce o nie kupowanie tejże gry, co więcej o piracenie
jej!


BAN za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować