• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
lukisz3

Enter the Matrix

Pytanie

Witam
Kupiłem sobie ostatnio grę Enter the Matrix. Gra owszem działa ale w trybie bezpiecznym. A w trybie normalnym mogę grać owszem ale jak tylko przejdę jakiś etap i pokaże sie czy zapisać stan gry to odrazu gra sie wyłącza. Proszę o pomoc. W trybie bezpiecznym jest beznadziejnie bo nie ma głosów w grze i hacking nie działa jak należy.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

martix powrócił w tvn wczoraj. a dziś w extra klasyce.... Nareszcie,,,,,,,,,,,,,, miał być w sierpniu 2006 ale dobrze że jjuż jest...... kupuje w miedia markt................... a matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wie ktoś może jak przejść etap w którym gonimy samochodem (grająch Ghostem) samolot w którym jest Niobe? Za każdym razem (jak dobrze bym nie jechal) gubie go! co robić? Prosze piszcie na gg: 4365649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja też mam problemy z Enter The Matrix.
Podczas 4 misji,etap hangary (gram Niobe) otwieram drzwi od samolotu i wchodze i wtedy za każdym razem komp mi sie resetuje.
Co mam z tym zrobic?
z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.11.2006 o 07:33, mateo912 napisał:

ja też mam problemy z Enter The Matrix.
Podczas 4 misji,etap hangary (gram Niobe) otwieram drzwi od samolotu i wchodze i wtedy za każdym
razem komp mi sie resetuje.
Co mam z tym zrobic?
z gory dzieki za pomoc


tutaj w pomocy technicznej jest rozwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem... Hm, właściwie to nie problem, bo wszystko działa, ale cóż... Niektóre tekstury w grze nie są "rozmywane" przez kartę graficzną, przez co np. płaszcz Niobe czy niektóre modele broni na filmikach i zbliżeniach walą po oczach pikselami wielkości arbuzów. Jest na to jakaś rada? Moja karta graficzna to GF6600gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fajna gra wciąga i te zwolnienia miodzio zamierzam sobie kupić bo jak narazie grałem u kuzyna ;) Gra naprawdę wciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiecie moze jak wyciaga sie i chowa pistolet bo ja musze nacisnac 5 lub 6 i zblizyc ten pistolet i myszko naciskac dopiero mam pistolet a schowac go spowrotem tez musze sie nakombinowac.,moze mam kiepska kopie tej gry i dlatego.Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No bo jak miałem grę miałem miałem. I nagle mi sie napisy wyłączyły do filmików. Wiec sobie zmieniłem w menu. Nacisnołemi nagle cały obraz na czarno. Co morze być tego przyczyną i jak to zmienić. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować