• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
2b1

Wysyłka COD6 problem..

Pytanie

Witam
Miałem dzisiaj taką sytuacje zakupiłem COD6 pre-order z wysyłką na dzisiaj wszystko było ok kurier przyjechał na czas lecz gdy przekazywał mi przesyłkę coś było nie tak pudełko w która gra była zapakowana miało na górnej części otwór wielkości pięści kurier mówił że może w magazynie jakaś paczka na to spadła i zrobiła dziurę no ale patrząc do paczki nie było niczego oprócz paragonu więc nie przyjąłem paczki i napisałem do gram że jest taka sytuacja, na razie odpisali że paczka powinna mieć podwójne dno , na paczce było napisane że waży 12kg no ale jak ją wziąłem do rąk to ważyła z 300g no po prostu sam karton , czy ktoś z was miał taką sytuacje ? proszę o jakieś wskazówki co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A sprawdzałeś te drugie dno, ponieważ gra jest położona na spód a na grę kawałek kartonu po to, aby gra nie latała po całym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak nic nie było oprócz paragonu samo pudełko nawet sam kurier się dziwił i pytał czy tu miało coś być, czy tylko ta kartka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem ciekawy kto wysyła paragony w pudełkach. Moim zdaniem kurier "pożyczył" sobie zawartość bo nie sądzę, że dziura zrobiła się sama i gra po prostu wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2009 o 15:57, 2b1 napisał:

Tak nic nie było oprócz paragonu samo pudełko nawet sam kurier się dziwił i pytał czy
tu miało coś być, czy tylko ta kartka.


Poczekaj, ktoś z ekipy gram.pl ci powie co masz z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2009 o 15:59, Koxman napisał:

Jestem ciekawy kto wysyła paragony w pudełkach. Moim zdaniem kurier "pożyczył" sobie
zawartość bo nie sądzę, że dziura zrobiła się sama i gra po prostu wyszła.


Ale skoro 2b1 napisał, że dziura była wielkości ręki to raczej kurier nie wyciągnął by gry.. -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2009 o 16:06, B1SH0P napisał:

> Jestem ciekawy kto wysyła paragony w pudełkach. Moim zdaniem kurier "pożyczył" sobie

> zawartość bo nie sądzę, że dziura zrobiła się sama i gra po prostu wyszła.

Ale skoro 2b1 napisał, że dziura była wielkości ręki to raczej kurier nie wyciągnął
by gry.. -_-''''


Może miał już skilla w podkradaniu gier i wiekszego otworu mu nie potrzeba; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować