• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rohamos

Dożywotnia gwarancja - zapytanie

Pytanie

Witam. Niepokoi mnie jedna sytuacja. Otóż zarejestrowałem dziś grę Baldur''s Gate II + Throne of Bhaal. Wszystko poszło tak jak powinno. Jednakże kiedy przeszedłem do działu "Moje konto", w rubryce "dożywotnia gwarancja" przy tejże grze napisane jest:" brak gwarancji dożywotniej", choć gra ta była zakupiona po dniu 22 września (bodajże po tej dacie wszystkie gry są objęte dożywotnią gwarancją). Być może mój problem wynika z mojego niedopatrzenia. Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

126 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.03.2006 o 12:19, Smugller napisał:

A dlaczego na Gothica 2 masz gwarancję?
Ja go mam zarestrowanego, ale bez gwarancji :(

Musisz mieć w starszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.03.2006 o 12:25, lampak napisał:

> A dlaczego na Gothica 2 masz gwarancję?
> Ja go mam zarestrowanego, ale bez gwarancji :(
Musisz mieć w starszym wydaniu.


Mam tak jak on w platynowej kolekcji :(
Zakupiony 2-któregoś czerwca 2005 rokui!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.03.2006 o 12:27, Smugller napisał:

Zakupiony 2-któregoś czerwca 2005 rokui!!

No to wszystko jasne - wtedy jeszcze nie było gram.pl (powstało ono w październiku.
A on ma z 4 marca 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moglibyscie dac jakas instrukcje wymiany plyt i przyblizony regulamin? bo link na stronce nie dziala!!moze ktos ma w tym doswiadczenia i moglby sie podzielic! prosze o pomoc (mozliwie jak najszybsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.03.2006 o 12:40, Krool1k napisał:

Moglibyscie dac jakas instrukcje wymiany plyt i przyblizony regulamin? bo link na stronce nie
dziala
!!moze ktos ma w tym doswiadczenia i moglby sie podzielic! prosze o pomoc (mozliwie
jak najszybsze)


Wszelkie informacje znajdują się na stronie: http://www.gram.pl/gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.03.2006 o 16:34, Venom napisał:

> Moglibyscie dac jakas instrukcje wymiany plyt i przyblizony regulamin? bo link na stronce
nie
> dziala
!!moze ktos ma w tym doswiadczenia i moglby sie podzielic! prosze o pomoc (mozliwie

> jak najszybsze)

Wszelkie informacje znajdują się na stronie: http://www.gram.pl/gwarancja


to juz cale przeczytalem ale mnie chodzi : zasady realizacji Dożywotniej Gwarancji. ten link nie dziala!!! wiec mialem nadzieje ze moze ktos juz wymienial i moglby sie podzielic informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam takie pytanko: czy jak mam Fable''a: Zapomniane Opowieści w Edycji Kolekcjonerskiej, to czy jak mi np.: coś się stanie z którymś nośnikiem(płytą) to czy mam wysyłać taką grę jaka przyszła (czyli w księdze itp) czy samą grę (księge zostawić sobie)????? I wtedy jak wyślę ten zestaw to przysyłają mi zpowrotem grę w opakowaniu (na zdjęciu) czy tylko same płytki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pozwole sobie odświeżyć topic, żeby zadać pewne nurtujące mnie pytanie na które wpadłem wczoraj nie mogąc zasnąć :P

Czy kod rejestracji elektronicznej przypisany jest do egzemaplarza każdego czy odnosi się po prostu do jednej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Żle to ująłem, więc uzupełniam.Co się stanie przy takim założeniu:

-ktoś ma zarejestrowane dwie gry tego samego typu, te same edycji, na przykład Gothic 2 ZE
-jeden zestaw płyt mu się skopał totalnie
-w moje konto klika na wymiana, i wysyła egzemplarz ze zyrtymi płytami
-co się stanie w przypadku gdy kliknie WYMIEŃ przy zarejestrowanym b]1 egzemplarzu, a wyśle drugi egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2006 o 11:39, Mistic napisał:

Żle to ująłem, więc uzupełniam.Co się stanie przy takim założeniu:

-ktoś ma zarejestrowane dwie gry tego samego typu, te same edycji, na przykład Gothic 2 ZE
-jeden zestaw płyt mu się skopał totalnie
-w moje konto klika na wymiana, i wysyła egzemplarz ze zyrtymi płytami
-co się stanie w przypadku gdy kliknie WYMIEŃ przy zarejestrowanym b]1 egzemplarzu, a wyśle
drugi egzemplarz?


Nie będzie miało to znaczenia, liczy się fakt, że masz zarejestrowaną grę Gothic 2 ZE i wysyłasz Gothic 2 ZE. Co innego gdybyś miał zarejestrowane różne wydania (np. ZE i XKN), wtedy miałoby znaczenie, na której edycji kliknąłeś "Wymień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałem zapytać o Reklamację ,kiedy wysyłamy płytki uszkodzone ....to :przychodzą nowe płytki

zapakowane w papierową koperte czy w pudełku z grą?
Kupiłem kilka dni temu 2 nowe gry i i już są porysowane tak,że gdy instaluje ,to wyskakuje błąd odczytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2006 o 17:49, filip4b napisał:

zapakowane w papierową koperte czy w pudełku z grą?
Kupiłem kilka dni temu 2 nowe gry i i już są porysowane tak,że gdy instaluje ,to wyskakuje
błąd odczytu


Otrzymujesz same nośniki - pewnie jakoś zabezpieczone ale nie w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a ja mam takie pytanie: szwankuje mi Icewind Dale który jest zarejestrowany na koncie mojego brata, który zapomniał hasła. Co mogę zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wejdz do panelu swojego konta (przycisk ''moje konto'' na gorze stromy) i kliknij na przycisk ''Zarejestruj gre''. Oczywiscie nie dostaniesz wPLN za taka operacje, ale powinna sie pojawic na Twoim koncie - chyba, ze juz byla kiedys przejestrowywana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować