• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rohamos

Dożywotnia gwarancja - zapytanie

Pytanie

Witam. Niepokoi mnie jedna sytuacja. Otóż zarejestrowałem dziś grę Baldur''s Gate II + Throne of Bhaal. Wszystko poszło tak jak powinno. Jednakże kiedy przeszedłem do działu "Moje konto", w rubryce "dożywotnia gwarancja" przy tejże grze napisane jest:" brak gwarancji dożywotniej", choć gra ta była zakupiona po dniu 22 września (bodajże po tej dacie wszystkie gry są objęte dożywotnią gwarancją). Być może mój problem wynika z mojego niedopatrzenia. Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

126 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam pytanko.
Właśnie skorzystałem z gwarancji, ale jeszcze nie wysłałem płyty ( za jakąś godzinkę idę na pocztę). Wymieniam gothica 3. I mam pytanie. Czy płytę " Making off gothic 3" ( materiały dodatkowe) też mam wysyłać ?? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie :
Kupiłem sobie Neverwinter Nights 2 Złotą Kolekcję. (podstawka + dodatek)
Płytka z podstawką szybko mi sie zniszczyła (talent do tego mam) i chce ją wymienic na zasadzie dożywotniej gwarancji.
Czy mam wysłac tylko podstawke czy całośc?
I czy obie płytki dostane z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

użyj opcji "wymień" i wszystko tam pisze, co za problem... zresztą - proszę bardzo - cytat:
"Do koperty włóż wszystkie płyty jakie znajdowały się w pudełku z grą (nie tylko te uszkodzone!) oraz napisany lub wydrukowany na kartce numer zgłoszenia (patrz poprzedni punkt). Uwaga: wewnątrz koperty ma znaleźć się tylko komplet płyt oraz numer zgłoszenia. Prosimy o nie dołączane instrukcji ani żadnych innych elementów pakietu - elementy zgłoszenia reklamacyjnego nie będą odsyłane"

przez ciebie zrobiłem gram.pl w jajo i "wymieniłem" swój komplet D2 z Platyny, a wcale nie mam zamiaru im go przesyłać... eee tam, za miesiąc samo się anuluje ^^ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam pytanie. Właśnie jestem w trakcie wymieniania gry Warcraft III Reigh Of Chaos z dodatkiem The frozen throne. Mam wysłac same płyty z opakowaniem i bez instrukcji i takich pierdołek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 13:57, Nevrac napisał:

Mam wysłac same płyty z opakowaniem i bez instrukcji i
takich pierdołek tak?

A widzisz cytat powyżej?
"wewnątrz koperty ma znaleźć się tylko komplet płyt oraz numer zgłoszenia. Prosimy o nie dołączane instrukcji ani żadnych innych elementów pakietu "

W razie dalszych wątpliwości dzwoń co CDP. Ja konsulem nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2009 o 21:32, wadrian napisał:

mam pytanie nie chciałem wymieniać ale wymieniłem można to jakoś odwrócić????

Jak wysłałeś płyty to za późno już. Jak tylko kliknąłeś "wymień" to po prostu olej, po miesiącu samo się anuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Również mam zapytanie co do gwarancji, otóż kupilem w Sobote grę Guild Wars Nightfall i gdy przyjechalem do domu chcialem zainstalować tą gre na komputerze brata (chwilowo nie mam swojego), wgralem GW i gdy wyjmuje nośnik widzę że z plyty wokolo wycieka coś, niby klej a potem na calej plycie pojawily się ciemne kola i rysy;/ Więc w związku z czym, czy gdy wymienie tą gre dostane tylko plyte z nią czy również instrukcje, pudoelko itp.?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie, wymianie podlegają wyłącznie płyty z grą, więc nic innego nie wysyłaj. kliknij w "wymień" obok nazwy gry na twoim koncie a wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!Jestem w trakcie wymiany płyt od medieval 2 total war. Co jakiś czas zaglądam żeby sprawdzic jaki jest status zamowienia (płytki wysłałem tuż przed Świętami, a do wczoraj (22 kwietnia) dalej wisiał napis oczekiwanie na przesyłkę i zaczynam się już trochę niepokoic. Dzisiaj zniknęły mi pola z gwarancją dożywotnią na wszystkich grach jakie miałem na koncie - czyt. wszędzie pisze "brak gwarancji dożywotniej" Wytłumaczy mi ktoś co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam podobny problem jak kolega powyżej, z tym, że: jakiś miesiąc temu wymieniałem płytkę z grą Test Drive Unlimited w ramach owej gwarancji. Wszystko w porządku, płytka doszła po tygodniu, bo do tego budynku gdzie należało to wysłać mam niedaleko. ;) Niepokoiło mnie jednak to, że w moim koncie cały czas status był "do odebrania" mimo, że ja płytę już odebrałem parę tygodni temu. A dzisiaj wchodzę i co? Wszystkie gry mają brak gwarancji dożywotniej, ze znakiem zapytania! Mam nadzieję, że to tylko jakiś błąd i zostanie naprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Orientuje się ktoś jak to jest w przypadku Wiedźmina? Pudełko zawiera 3 płyty - jedna z grą, jedna ze ścieżką dźwiękową i jedna dodatkowa z materiałami o tworzeniu gry. W ramach dożywotniej gwarancji należy wysłać tylko płytę z grą, czy także resztę płyt?

"8. Wymianie podlega zawsze pełen komplet nośników, niezaleznie od ilości płyt.
9. Wszystkie elementy składowe przesłane do dystrybutora za wyjątkiem nośników nie będą zwracane."

Z tego wywnioskowałem, że należy wysłać wszystkie 3 płyty co też uczyniłem, choć na początku chciałem wysłać tylko płytę z grą, gdyż tylko ona nie działała ( i to od nowości, a nie w wyniku zarysowania, choć zarysowana była dosć mocno za jak na zafoliowaną grę...). Czy dobrze wywnioskowałem?

Nie chciałbym otrzymać z powrotem jedynie płyty z grą, bez pozostałych 2 płyt... Wtedy chyba zrównałbym siedzibę gram z ziemią w wyniku wybuchu gniewu... Regulamin powinien być jednoznacznie sformułowany, by nikt nie miał wątpliwości co należy czynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dołączam się do poprzedników, przy wszystkich grach na moim koncie pole "Gwarancja" wygląda tak: "brak gwarancji dożywotniej". Mam to traktować jako błąd czy jest to koniec usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2009 o 10:55, michal_w napisał:

Dołączam się do poprzedników, przy wszystkich grach na moim koncie pole "Gwarancja" wygląda
tak: "brak gwarancji dożywotniej". Mam to traktować jako błąd czy jest to koniec usługi?



raczej nie było zmiany regulaminu "Usługą Dożywotniej Gwarancji objęte są wszystkie gry PC wydane przez CD Projekt, począwszy od 23 września 2005 roku. Nośniki każdej z tych gier można wymienić przez cały okres życia produktu, czyli tak długo jak dana gra znajduje się w sprzedaży. Bez względu na to w jakiej serii dostępna jest gra, jeśli możesz ją kupić, możesz także wymienić płytki. Wymiana nośników jest darmowa. Pokrywasz jedynie koszt pakowania i przesyłki nowych płyt do Ciebie - 15,90 zł."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 15:48, Pavlo93 napisał:

Ale przecież zarysowane płyty (nie złamane ) można oddać do regeneracji płacisz 8-10
PLN i masz czyściutką płyte.

Jak chcesz to płać, kto nie chce płacić korzysta z Gwarancji i dostaje nówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować